Laptopy - 50 x 0%

promocyjna oferta kredytu ratalnego na zakupy w salonach komputronik

RATY 50x0 przy zakupie z Gwarancją Beztroski RRSO 0%

sprawdź regulamin promocji

jak skorzystać z promocji

1

Jesteś w salonie? Doskonale Wybierz interesujący Cię produkt/produkty i przejdź do kroku 2.
Możesz także zamówić z odbiorem w salonie! W koszyku wybierz „zamów z odbiorem osobistym w salonie”, a następnie wybierz sposób płatności „raty w salonie”.

2

Doradca w salonie uzupełni wraz z Tobą wniosek kredytowy i wyśle go do banku. Zadbaj o aktualne zaświadczenie o zarobkach, zapoznaj się z wymaganymi dokumentami na wypadek żądania przez bank ich przedstawienia.

3

Procedura akceptacji w przypadku kredytu „na oświadczenie” odbywa się automatycznie, jednak w niektórych przypadkach proces akceptacji wniosku może trwać do ok. 20 minut. W tym czasie możesz zapoznać się z szeroką ofertą usług dodatkowych i szeroką gamą produktów.

Nawet 50 rat 0 przy zakupie z Gwarancją Beztroski RRSO 0% na zakupy wybranych produktów. Promocja ważna od 27.11 do 08.12.2019 r. *
zapoznaj się z wymaganymi dokumentami | pobierz zaświadczenie o zarobkach | zobacz listę salonów oferujących sprzedaż ratalną
Raty w Komputronik – sposób na wygodne zakupy | zobacz poradnik | zobacz pełną ofertę
*Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Promocja ratalna obowiązuje w dniach 27.11 do 8.12.2019 r. i dotyczy zakupu produktów wraz z ubezpieczeniem „Gwarancja Beztroski”. To ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu KC, ceny mogą ulec zmianie. Wszystkie ceny wyrażone w PLN z VAT.

**Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Promocja ratalna obowiązuje w dniach 29.11 do 31.12.2019 i dotyczy zakupu wybranych produktów z oferty Komputronik. Szczegóły w regulaminie. To ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu KC, ceny mogą ulec zmianie. Wszystkie ceny wyrażone w PLN z VAT.