Prezenty na komunię - Pierwsza Komunia Święta 2024 Prezenty na komunię - Pierwsza Komunia Święta 2024

Prezent na komunię

Kategorie

Laptopy

Najlepsze Smartfony na komunię

Komputery PC

Smartwatche i Smartbandy

10x0% RRSO 0% - Alior Bank S.A.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3899,14 zł, całkowita kwota do zapłaty 3899,14 zł, oprocentowanie stałe 0.00 %, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł odsetki 0,00 zł), 10 miesięcznych rat (w tym 9 równych rat w wysokości 389,91 zł, ostatnia rata wyrównująca: 389,95 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 6.05.2024 na reprezentatywnym przykładzie. Komputronik S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawcy. Informacja handlowa według stanu na 6.05.2024

10x0% RRSO 0% - Credit Agricole Bank Polska S.A.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 700 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 170 zł. Kalkulacje przygotowaliśmy 28.02.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Decyzję o udzieleniu kredytu podejmie bank na podstawie analizy Twojej wiarygodności i zdolności kredytowej. Komputronik S.A., w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu ratalnego z osobami fizycznymi. Materiał ma charakter informacyjny. Oferta ważna 6.05-31.05.2024 r.

Regulamin promocji ratalnej 10x0% RRSO 0% 6.05-31.05.2024 r. - sprawdź regulamin >>

Top 10 prezentów komunijnych dla chłopców i dziewczynek

  • Smartfony - popularnymi producentami telefonów, które sprawdzą się dla najmłodszych są na przykład Samsung czy Apple. Firmy w swojej ofercie posiadają dziesiątki najnowocześniejszych modeli, które dostarczą dużych możliwości na wiele lat.

  • Laptopy dla graczy - jeśli zastanawiasz się, co dla chłopca na Komunię wybrać, warto rozważyć gamingowe modele laptopów, które pozwolą na odpalanie najnowszych i najpopularniejszych tytułów.

  • Gry wideo - to oryginalne upominki, które będą źródłem rozrywki i mogą zapoczątkować tworzenie kolekcji ulubionych tytułów przez kolejne lata.

  • Rowery - jeden z najpopularniejszych pomysłów na wyjątkowe prezenty na Komunię dla chłopca i dla dziewcząt. Dobry sprzęt posłuży przez wiele lat, a rower często bywa ulubionym środkiem transportu najmłodszych.

  • Elektryczne hulajnogi - alternatywą roweru może być elektryczna hulajnoga. W naszym sklepie znajdziesz modele dziecięce, które w pełni zadbają o bezpieczeństwo młodego kierowcy.

  • Opaski sportowe - zastąpią tradycyjny zegarek i pobudzą chęć uprawiania aktywności fizycznych.

  • Czytniki e-booków - fajna alternatywa dla tradycyjnych książek, która może zachęcić najmłodszych do czytania. To przystępna forma szkolnych lektur, ale nie tylko. Dziecko może gromadzić na czytniku setki ulubionych tytułów - bajek, komiksów.

  • Klocki Lego - nasz sklep oferuje liczne zestawy dla dzieci - LEGO Technic, LEGO Friends, LEGO Disney.

  • Akcesoria - jako drobne upominki dobrze sprawdzą się akcesoria do komputera lub smartfonu - słuchawki, myszka, klawiatura czy głośniki.

  • Tablety z rysikiem - być może najtrafniejsze prezenty dla dziewczynki na Komunię. Jeśli młoda dama ma artystyczną duszę, taki podarunek z pełnością będzie spełnieniem jej marzeń.

Pierwsza Komunia Święta 2024 - co podarować?

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka. Warto więc wybrać wyjątkowy prezent, który będzie przypominał o tym dniu przez długie lata. Kupując pamiątki komunijne, najważniejsze, by pamiętać o zainteresowaniach młodego człowieka. Kierując się pasjami dziecka z pewnością wybierzesz najlepszy prezent na Pierwszą Komunię Świętą.

W zależności od upodobań dziecka, możesz zdecydować się na edukacyjne zabawki dostosowane do jego poziomu lub gadżet, który wesprze rozwój dziecka i dostarczy rozrywki. W naszym sklepie znajdziesz zarówno sprzęt i akcesoria, jak i zabawki, które doskonale sprawdzą się jako upominek na Komunię. Będą przy tym rozwijać umiejętności dziecka, a przede wszystkim wywołają radość w tym wyjątkowym dniu. U nas nie musisz wydać góry pieniędzy na wymarzony upominek - zapewniamy konkurencyjne ceny, ogromny wybór produktów oraz możliwość zakupów na raty.

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki?

Jednym z dylematów przy wyborze upominku na Pierwszą Komunię Święta jest pytanie, co kupić dziewczynce, a co chłopcu. Zastanówmy się najpierw, co na Komunię dla dziewczynki wybrać? Jak zwykle warto wziąć pod uwagę przede wszystkim zainteresowania dziecka. Być może dziewczynka, dla której szukasz prezentu przejawia pasję do fotografowania? W takim przypadku doskonałym pomysłem będzie pierwszy aparat cyfrowy, który zdecydowanie wesprze rozwój pasji. W naszej ofercie znajdziesz modele dla początkujących z intuicyjną obsługą.

Dziewczęta nierzadko są również młodymi artystkami - przepadają za rysowaniem czy malowaniem. Wybierając prezent dla dziewczynki na Komunię, warto więc rozważyć zakup tabletu z rysikiem, który będzie idealnym narzędziem do szkolenia warsztatu artystycznego. Pamiętajmy, że takie urządzenie przez lata posłuży też jak sprzęt do nauki i rozrywki.

Jaki prezent komunijny dla chłopca?

A jaki prezent na Komunię dla chłopca wybrać? Małych mężczyzn z pewnością mogą zainteresować konsole do gier lub gry wideo. Gaming jest bardzo ciekawym hobby, które nie skupia się wyłącznie na rozrywce. Dobrze dobrana gra dla chłopca może pozytywnie wpływać na jego rozwój i rozwijać różne zdolności - umiejętność logicznego myślenia, refleks, a nawet szkolić języki obce. Jako prezent dla chłopca na Komunię mogą sprawdzić się też fizyczne gry i układanki, jak choćby klocki LEGO. Te mają wielu wielbicieli zarówno starszych, jak i młodszych i również rozwijają liczne zdolności, zwłaszcza manualne. Jeśli szukasz prezentu komunijnego dla chłopca, warto rozważyć również elektryczną hulajnogę lub dron. To kategorie, które będą wyjątkową pamiątką na długie lata.

Hity na prezent komunijny w 2024 r.

Jako prezenty na Komunię tradycyjnie kojarzą się choćby rowery czy zegarki. Możesz postawić na takie podarunki, choć dzisiejsza technologia pozwala na wybór bardziej nowoczesnych urządzeń. Do takich należą choćby smartwatche dla dzieci czy elektryczne hulajnogi. Również nowy smartfon lub laptop, które posłużą dziecku do uczenia się i zabawy to będzie świetny pomysł jako prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Młody człowiek z pewnością doceni upominek w postaci nowoczesnych technologii, które będą spełnieniem jego potrzeb i będą stanowiły wspaniałą pamiątkę. Pośród naszych propozycji znajdziesz także drobne i eleganckie upominki, które sprawią dziecku tak samo dużą radość.

Elektronika na prezent z okazji Komunii Świętej

Elektronika jest niezwykle bogatą kategorią, która dotyka wielu dziedzin naszego życia - również w odniesieniu do dzieci. Coraz częściej nauka i mądra zabawa przenoszone są do świata wirtualnego, który ma do zaoferowania naprawdę wiele. Zarówno wybierając prezent na komunię dla dziewczyny, jak i dla chłopaka z pewnością warto wziąć więc pod uwagę elektronikę. Poniżej prezentujemy inspiracje na upominki z okazji Pierwszej Komunii Świętej. U nas na pewno znajdziesz pomysł na oryginalny prezent dla córki i syna, który będzie pamiątką na całe życie. Jednocześnie dobrze dobrane urządzenie wesprze rozwój kilkulatka, co doceni zarówno dziecko, jak i rodzice.

Smartfony

Telefony to już od dawna urządzenie przeznaczone nie tylko dla dorosłych i młodzieży. Coraz młodsze dzieci posiadają własne smartfony i nic w tym dziwnego. Mądre korzystanie z tego urządzenia niesie za sobą wiele korzyści. Kilkulatek, który ma przy sobie smartfon przede wszystkim pozostaje w stałym kontakcie z najbliższymi, co zdecydowanie wpływa na jego poczucie bezpieczeństwa. Dzisiejsze smartfony pozwalają również na zainstalowanie wielu ciekawych aplikacji, które mogą służyć do nauki przez zabawę. Jest to jednocześnie przyjazna dla najmłodszych forma edukacji. Odpowiednio dobrany do wieku dziecka smartfon świetnie sprawdzi się jako prezent na sakrament Komunii.

Laptopy

Laptop również jest urządzeniem często kojarzonym z prezentem kupowanym z okazji majowej uroczystości dziecka. Wybierając mądre prezenty na Komunię, warto postawić na mobilność i zdecydować się na zakup laptopa. To dla dziecka dużo wygodniejsze rozwiązanie, dające większą swobodę. Komunikant lub komunikantka może zabrać laptopa do przyjaciół czy znajomych, by wspólnie uczyć się lub bawić. Laptop z pewnością będzie przyszłościowym narzędziem, które dziecko wykorzysta przez kolejne lata w szkole. Komputery są też nieodłącznym elementem wielu dzisiejszych zawodów, a więc warto zadbać o obywanie się z nimi od najmłodszych lat.

Tablety

Tablety świetnie sprawdzą się natomiast do szlifowania wielu talentów. To niezwykle wygodna forma do ćwiczenia grafiki czy języków obcych. Dostępne aplikacje pozwolą w przystępny dla najmłodszych sposób przyswajać wiedzę. Ponadto tablet jest niezastąpionym centrum multimedialnym w podróży. Pozwala na wygodne granie w gry lub oglądanie filmów i bajek w samochodzie, pociągu czy samolocie. Jeśli więc dziecko trudno znosi długie podróże, warto postawić na tablet, który zdecydowanie umili drogę.

Konsole do gier i gry wideo

To będą doskonałe prezenty komunijne dla chłopca. Wielu z nich z pewnością interesuje się gamingiem, a najnowsze konsole i tytuły dostarczą ogromnej radości. Taki prezent to nie tylko ciekawa zabawka, ale też narzędzie, które będzie uczyło zdrowej rywalizacji, współpracy, komunikowania się z innymi czy przyjmowania porażek. Gra-bestseller lub fajna konsola to będzie niepowtarzalna pamiątka, do której młody człowiek z przyjemnością będzie wracał przez lata.

Gadżety na Pierwszą Komunię

Wszelkie gadżety są niezwykle interesujące dla najmłodszych. Zwłaszcza, że mogą to być ich pierwsze urządzenia, których wcześniej nie znali. Proponowane przez nas gadżety to nie tylko urządzenia służące do zabawy, ale w dużej mierze wspierające rozwój kilkulatków.

Smartwatche i smartbandy

Zastanawiasz się, co kupić na Komunię dla dziewczynek i chłopców? Jeśli szukając upominku, zależy Ci na zachowaniu zwyczajów, postaw na inteligentny zegarek. Smartwatche to nie tylko strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o gadżety dla dzieciaków, ale też niezwykle użyteczne urządzenia. Modele dla dzieci będą dbały o ich bezpieczeństwo i zdrowe nawyki. Smartwatch może posiadać lokalizator, dzięki czemu rodzice zawsze wiedzą, gdzie jest ich dziecko. Ponadto niektóre modele mają wbudowany przycisk SOS, który pozwala natychmiastowo wezwać pomoc w razie zagrożenia. Oprócz tego smartwatche posiadają dziesiątki funkcji, które pozwalają kontrolować najważniejsze wskaźniki zdrowia - oferują pomiar tętna, kontrolują jakość snu i stresu. Smartwatche i smartbandy będą również doskonałymi motywatorami do uprawiania sportów.

Drony

Drony są coraz powszechniejszymi urządzeniami, które stanowią ciekawą formę rozrywki, również dla najmłodszych. Dron może być spektakularnym pomysłem na prezent z okazji Pierwszej Komunii. Takie urządzenie dostarczy ciekawych wrażeń, a jednocześnie wpłynie na pobudzenie zainteresowania nie tylko fotografią, ale również przyrodą czy architekturą. Drony pozwalają bowiem oglądać okolice z zupełnie nowej perspektywy, która z ziemi jest niezauważalna. Jeśli więc wciąż zastanawiasz się, czy elektronika to dobry pomysł jako prezenty na Komunię, warto wziąć pod uwagę, ile niesie ona za sobą korzyści, jak chociażby nowe pasje.

Sprzęt gamingowy

Sprzęt gamingowy może oznaczać przeróżne urządzenia - od komputerów i laptopów, przez wszelkie akcesoria dla graczy - myszki, klawiatury po nawet wyposażenie gameroomu. Wybierając prezent na Komunie może zdecydować się na gamingowy fotel lub biurko, które urozmaicą design dziecięcego pokoju. Warto zainwestować w sprzęt dla graczy, mając na uwadze, że gry komputerowe stają się przyszłościowym zajęciem, a trenowanie od najmłodszych lat może sprawić, że gracz stanie się zawodowcem.

Kamery sportowe

Jaki prezent na Komunię wybrać dla młodego sportowca? Pamiętajmy, że sport to nie tylko treningi i obowiązki. Warto czerpać z niego również radość na przykład w formie uwieczniania sportowych wyczynów na pamiątkę. Kamera sportowa pozwoli zarejestrować wszelkie aktywności - sporty letnie, zimowe czy wodne, by uwiecznić najciekawsze i najbardziej spektakularne momenty. Takie rozwiązanie może dodatkowo motywować dziecko do uprawiania różnych aktywności i regularnych treningów.

Klasyczne prezenty komunijne

Niektóre kategorie szczególnie kojarzą się z komunijnymi prezentami. Wybierając podarunek i chcąc pozostać przy pewnych klasykach, warto zainspirować się poniższymi propozycjami.

Aparaty cyfrowe

Pamiątka na całe życie i idealny prezent na Komunię dla chłopca i dziewczyny, zwłaszcza tych zainteresowanych fotografią. Pierwszy aparat cyfrowy będzie doskonałym narzędziem do szkolenia warsztatu. Wybierając takie urządzenie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, zwróć uwagę, by było ono dostosowane do wieku dziecka i intuicyjne w obsłudze. To zdecydowanie ułatwi stawianie pierwszych kroków w nowym hobby. Aparat cyfrowy, oprócz tego, że rozwinie nowe umiejętności, pomoże również przez lata gromadzić pamiątki z najważniejszych wydarzeń, szkolnych wycieczek i wakacji. Jeśli więc szukasz idealnych prezentów komunijnych śmiało możesz kupić aparat cyfrowy i dziewczynkom i chłopcom.

Słuchawki

Takie akcesoria pozwolą dziecku w skupieniu wysłuchać audiobooka, bajki, ulubionej muzyki czy lekcji z języka obcego. Słuchawki do telefonu sprawdzą się w podróży czy w czasie przejazdu autobusem do szkoły. Możesz także postawić na słuchawki komputerowe, które przydadzą się w czasie rozgrywki w ulubioną grę.

Zabawki na komunie

Pamiątki komunijne mogą stanowić również zabawki. Dzieciom w tym wieku dostarczą one rozrywki, a w przyszłości będą przypominały o tej wyjątkowej uroczystości. Tak może być choćby z klockami LEGO, które ułożone mogą rozpocząć tworzenie kolekcji. Samodzielnie złożona konstrukcja pozostanie na półce w dziecięcym pokoju na długo. Równie dobrze jako prezenty komunijne sprawdzą się planszówki czy puzzle. W naszym sklepie znajdziesz taki upominek na Komunię dla chłopca, ale także dla dziewcząt.

Klocki Lego

Uwielbiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie układanki. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki konstrukcji dostosowane do wieku, ale także do zainteresowań syna, córki czy chrześniaka. Możesz wybierać spośród zestawów z motywem bajek, w tematyce motoryzacyjnej, przyrodniczej i wielu innych. Klocki LEGO doskonale ćwiczą pamięć, cierpliwość, zdolności manualne oraz logiczne i przestrzenne myślenie. Wybierz bestseller pośród zestawów LEGO i spraw jeden z niezapomnianych prezentów na Komunię Świętą.

Puzzle

Puzzle będą równie ciekawą zabawą na czas wolny. Razem z dzieckiem mogą układać je rodzice czy rodzeństwo, a przy tym wspólnie główkować i dobrze się bawić. Ułożone zestawy można zachować jako pamiątki. Puzzle również wesprą takie umiejętności jak spostrzegawczość, logiczne myślenie, zapamiętywanie i skupienie. Takie prezenty na Komunię możesz śmiało wybrać z myślą o dziewczynkach i chłopcach.

Gry planszowe

Planszówki to doskonała zabawa dla całej rodziny albo grupy znajomych. Sprawdzą się na wolne popołudnia i weekendy, a przy tym będą uczyły zdrowej rywalizacji i współpracy. Gry planszowe mogą też podciągać wiedzę z przeróżnych dziedzin - przyrody, historii czy geografii. Wybierając prezenty na Komunie zdecydowanie warto rozejrzeć się pośród planszówek. One również będą stanowiły piękną pamiątkę tego sakramentu.

Zobacz również: