Cashback - zwrot pieniędzy za zakupy w Komputronik! Cashback - zwrot pieniędzy za zakupy w Komputronik!

Cashback - sprawdź zakupy ze ZWROTEM!

Kategorie
Cashback Canon - zwrot do 1500 zł Cashback Canon - zwrot do 1500 zł

Cashback Canon - zwrot do 1500 zł

Cashback Fellowes - zwrot do 650 zł Cashback Fellowes - zwrot do 650 zł

Cashback Fellowes - zwrot do 650 zł

Cashback SONY - odbierz do 2 200 zł! Cashback SONY - odbierz do 2 200 zł!

Cashback SONY - odbierz do 2 200 zł!

Co to jest cashback?

Cashback to popularna forma promocji, która pozwala na zwrot części pieniędzy wydanych na zakup określonego produktu lub usługi. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta dla klientów, którzy chcą kupić urządzenia elektroniczne. Jeśli planujesz zakup na przykład nowego laptopa lub smartfona , skorzystanie z oferty cashback pozwoli Ci odzyskać część wydanych na nie pieniędzy. Przeważnie wystarczy zarejestrować zakup na stronie producenta i po pewnym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy w formie przelewu na konto lub wypłaty gotówki z bankomatu. Cashback to świetna okazja do oszczędności przy zakupie najnowszych urządzeń Samsung, Lenovo, czy HP.

Ile wynosi cashback?

Robiąc zakupy w naszym sklepie zwróć uwagę na informacje znajdujące się przy produktach. Promocje cashback są oznaczone charakterystyczną etykietką. Klikając w szczegóły dowiesz się ile wynosi cashback na laptopa, smartfona, czy drukarkę. Najczęściej jest to określona kwota przypisana do danego produktu. Czasem może to być procent wartości urządzenia. Na produkty dostępne w naszej ofercie, producenci przygotowali promocje cashback o wartości od 50 zł do nawet 1500 zł.

Jak działa cashback?

Skorzystanie z usługi cashback jest bardzo proste. Wystarczy kupić produkt objęty promocją w wyznaczonym terminie. Co ważne, nie wszystkie sklepy lub aukcje internetowe biorą udział w zakupach cashback, dlatego warto kupować w zaufanych miejscach.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza na stronie producenta (link znajdziesz w szczegółach promocji). Będziesz poproszony o podanie: swoich podstawowych danych kontaktowych, daty zakupy oraz numeru zamówienia. Najczęściej powinieneś dołączyć zdjęcie dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Zwróć uwagę na termin wysyłania zgłoszeń o wypłatę gotówki, często jest to 7 dni od momentu dokonania zakupu.

Gotowe! Teraz wystarczy czekać na informację zwrotną od producenta. Producenci dają sobie z reguły 30 dni na rozpatrzenie wniosku o cashback. Jeżeli zwrot pieniędzy nastąpi w formie wypłaty gotówki, to otrzymasz specjalny kod, który należy podać w bankomacie. Najczęściej jest to jednak zwykły przelew pieniędzy na podane w formularzu konto bankowe. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie danej oferty cashback.

Jeżeli nie chcesz czekać na zwrot pieniędzy, sprawdź nasze aktualne promocje cenowe na laptopy, smartfony, AGD i RTV i kup już dziś w niższej cenie.