Black Friday 2023 - najlepsze promocje na Czarny Piątek Black Friday 2023 - najlepsze promocje na Czarny Piątek

Black Friday - najlepsze promocje na Czarny Piątek

Czarny Piątek - jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez miłośników i łowców wyprzedaży. To ogromne święto zakupów jest znane na całym świecie, a w naszym kraju ma już kilkuletnią tradycję. Wszyscy czekamy na przedświąteczne przeceny i promocje. Sprawdź, co przygotowaliśmy na Black Friday 2023:

Kategorie

Laptopy w Black Friday

Komputery w Black Friday

Smartfony w Black Friday

Smartwatche w Black Friday

Kiedy wypada Black Friday 2023 w Polsce?

Przyjęło się, że Black Friday przypada na ostatni piątek listopada. To czas, kiedy szczególnie chętnie korzystamy z okazji, robiąc zakupy świąteczne i wybierając prezenty na gwiazdkę. Black Friday 2023 wypada 24 listopada i to wtedy możemy spodziewać się kulminacji promocji i wyprzedaży. Sprzedawcy i właściciele sklepów coraz częściej proponują jednak specjalne oferty jeszcze kilka dni później, a więc często okazuje się, że przełom listopada i grudnia to prawdziwa gratka dla łowców okazji i szansa na zakup produktów z różnych kategorii w atrakcyjnych cenach.

Co to jest Black Friday / Czarny Piątek?

Black Friday, czyli Czarny Piątek to święto wyprzedaży, na które setki osób czekają cały rok. Black Friday zadomowił się w Polsce kilka lat temu i łowcy okazji nie wyobrażają już sobie końcówki roku bez czarnopiątkowych promocji. Trudno się dziwić, że Polacy tak bardzo polubili ten zwyczaj, ponieważ jest to naprawdę doskonała