Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope

Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - główne zdjęcie
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 1
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 2
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 3
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 4
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 5
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 6
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 7
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope - zdjęcie 8
Powiększenie: 35 x
Kolor: czarny
Model: Kite Optics APC 60
Waga: 1100 g

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: AF-A-KTOP-0076

Kod producenta: K280307

Kod EAN: 5425026280307

Kite Optics
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope
9 990 zł
Produkt tymczasowo niedostępny.
Powiadom o dostępności

Opis

Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope

Zwiń
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope czarny, kompaktowy monokular leżący na białym tle, widoczny port USB

Zapomnij o męczącym drżeniu obrazu podczas podziwiania przyrody. Luneta Kite Optics APC 60 ED transformuje sposób, w jaki doświadczasz otoczenia, oferując stabilny obraz, który przekłada się na dłuższe i bardziej komfortowe sesje obserwacyjne. Obrazy stają się jaśniejsze i wyraźniejsze, co pozwala dostrzec więcej detali i czerpać pełniejszą satysfakcję z eksploracji.

Stabilna obserwacja natury z Kite Optics APC 60 ED

Czarna luneta Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope z czerwoną obwódką na końcu, leży na białym tle

Innowacyjna stabilizacja obrazu

Luneta Kite Optics APC 60 ED wyróżnia się jako pionierskie rozwiązanie w ręcznej optyce, będąc pierwszym modelem celowniczym wyposażonym w system stabilizacji obrazu. Ta cecha eliminuje potrzebę stosowania statywu, nawet przy powiększeniach od 17x do 35x. Dzięki temu możesz swobodnie śledzić dziką przyrodę, skanować horyzonty i rejestrować momenty z wyraźnym, stabilnym obrazem.

Klarowność obrazu dzięki optyce ED

Podstawą wysokiej jakości wizualnej w lunecie Kite Optics APC 60 ED jest zaawansowany system optyczny ED (Extra-low Dispersion). Umożliwia on wyświetlanie scen z żywymi kolorami, wyraźnym kontrastem i ostrym odwzorowaniem detali, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Obiektyw o średnicy 60 mm dodatkowo wspiera jasność i szczegółowość widoków.

Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope, czarny teleskop z czerwonym akcentem, widoczny pod kątem
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope czarna luneta obserwacyjna z otwartą osłoną obiektywu, widok z boku

Poręczność i komfort użytkowania

Projektując lunetę APC 60 ED, skoncentrowano się na potrzebach osób aktywnych w terenie. Niska waga, zaledwie 1100 gramów, oraz kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest łatwe do przenoszenia i obsługiwania. Czarna obudowa podkreśla jej uniwersalny charakter, czyniąc ją praktycznym towarzyszem na każdą wyprawę.

Wytrzymałość w terenie

Konstrukcja lunety Kite Optics APC 60 ED została przemyślana tak, aby sprostać wymaganiom środowiska zewnętrznego. Odporność na warunki atmosferyczne oznacza, że można na niej polegać w różnorodnych okolicznościach, od trudnego terenu po zmienną pogodę. Umożliwia to skupienie się na obserwacji, bez obaw o działanie sprzętu.

Czarny Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope obiektyw aparatu widoczny z boku na białym tle
Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope czarna luneta na białym tle, widok z boku, optyka precyzyjna

Uwolnij się od ograniczeń obserwacji

Zaawansowane rozwiązania techniczne w lunecie APC 60 ED zmieniają sposób, w jaki odkrywasz świat przyrody. Stabilny, jasny i szczegółowy obraz pozwala w pełni zanurzyć się w otoczeniu, oferując swobodę eksploracji. Odnajdywanie i rozpoznawanie detali staje się bardziej intuicyjne i przynosi większą satysfakcję.

Specyfikacja

Kite Optics APC 60 ED 17-35xScope

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

1 rok w serwisie sprzedawcy

Powiększenie

35 x

Waga

1100 g

Inne cechy

obiektyw: 60 mm

Kolor

czarny

Model

Kite Optics APC 60

Producent

Nazwa producenta / importera

Kite Optics
Kite Optics
Vlamingveld 89
8490 Jabbeke
Belgia
BE
Email: https://kiteoptics.com/

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie