ASRock B860 Steel Legend WiFi

ASRock B860 Steel Legend WiFi - główne zdjęcie
ASRock B860 Steel Legend WiFi - zdjęcie 1
ASRock B860 Steel Legend WiFi - zdjęcie 2
ASRock B860 Steel Legend WiFi - zdjęcie 3
ASRock B860 Steel Legend WiFi - zdjęcie 4
Gniazdo procesora: Socket 1851
Chipset płyty głównej: Intel B860
Obsługiwana pamięć: DDR5
Ilość gniazd pamięci: 4 szt.
Złącza PCI-E (liczba slotów): 2 x PCI-Express x16

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: PL-S1851-ASR-018

Kod producenta: B860 Steel Legend WiFi

Kod EAN: 4711581490123

ASRock
ASRock B860 Steel Legend WiFi
820 zł
Produkt tymczasowo niedostępny.
Powiadom o dostępności

Opis

ASRock B860 Steel Legend WiFi

Zwiń
Płyta główna ASRock B860 Steel Legend WiFi, biało-czarna, w zestawie z opakowaniem i antenami

Szukasz platformy zdolnej sprostać ambitnym projektom i dynamicznej rozrywce? Płyta główna ASRock B860 Steel Legend WiFi w formacie ATX stanowi stabilną platformę dla wymagających konfiguracji. Zaprojektowana z myślą o entuzjastach gier, twórcach treści oraz profesjonalistach, oferuje sprawną pracę nawet pod dużym obciążeniem. To rozwiązanie pozwoli czerpać satysfakcję z nieprzerwanej pracy i rozrywki, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, które koncentrują się na niezawodności.

Wprowadzenie do możliwości

Biała płyta główna ASRock B860 Steel Legend WiFi z czarnymi gniazdami pamięci RAM i podświetleniem RGB

Obsługa procesorów Intel Core Ultra

Aby zapewnić płynność w środowisku wielozadaniowym i wymagających aplikacjach, płyta ASRock B860 Steel Legend WiFi wykorzystuje chipset Intel B860 oraz gniazdo Socket 1851. Jest ona przystosowana do współpracy z procesorami Intel Core Ultra 5, 7 i 9 serii 2, co przekłada się na dostęp do znacznej mocy obliczeniowej. Użytkownik doświadcza dzięki temu szybkiego uruchamiania programów, płynnej rozgrywki i efektywnego przetwarzania danych w zaawansowanych programach, co ułatwia realizację każdego zadania.

Pamięć DDR5 dla wysokiej responsywności

System działa z wysoką responsywnością dzięki wsparciu dla pamięci DDR5. Płyta główna oferuje cztery gniazda DIMM, umożliwiając instalację do 256 GB pamięci RAM. Umożliwia to swobodne dopasowanie wydajności do Twoich potrzeb, z obsługą częstotliwości od 4800 MHz do wysokich 9066 MHz w trybie OC. Ten zakres przekłada się na większą przepustowość danych, co ma znaczenie w grach, edycji wideo czy pracy z dużymi bazami danych, zachowując stabilność nawet w intensywnych momentach.

ASRock B860 Steel Legend WiFi płyta główna biało-srebrna, widoczne radiatory, gniazdo procesora i sloty RAM
ASRock B860 Steel Legend WiFi, płyta główna z białymi radiatorami, elementami chromowanymi i podświetleniem RGB

Stabilność i trwałość komponentów

ASRock B860 Steel Legend WiFi została zaprojektowana z myślą o długotrwałej i stabilnej pracy. Wykorzystuje specjalistyczne kondensatory 20K Black o pojemności 1000uF, które wydłużają żywotność komponentów do 20 000 godzin, a także przyczyniają się do stabilniejszego zasilania i minimalizacji wahań mocy. Efektywny 14+1+1-fazowy układ zasilania z technologią Dr.MOS zapewnia stabilny przesył mocy, co jest istotne dla niezawodnego działania wymagających jednostek. Dodatkowo, złącza zasilające Hi-Density oraz wewnętrzne warstwy laminatu z 2 uncjami miedzi, są przystosowane do obsługi wyższych natężeń prądu, co sprzyja bezpiecznemu podkręcaniu.

Efektywne chłodzenie dla optymalizacji

Aby komponenty pracowały w optymalnych temperaturach nawet pod dużym obciążeniem, płyta ASRock B860 Steel Legend WiFi wyposażona jest w zintegrowany, powiększony radiator M.2. Wykonany ze stopu aluminium, efektywnie rozprasza ciepło, utrzymując szybkie dyski SSD NVMe w optymalnym stanie. Zoptymalizowany design aluminiowych radiatorów na kluczowych elementach płyty skutecznie zarządza wydajnością cieplną, co przekłada się na nieprzerwaną stabilność i długą trwałość całego systemu.

Tył płyty głównej ASRock B860 Steel Legend WiFi, srebrno-biała, z licznymi portami USB, HDMI, Ethernet i złączami antenowymi

Rozbudowane opcje łączności

Płyta ASRock B860 Steel Legend WiFi oferuje zestaw portów i interfejsów, które ułatwią podłączenie niezbędnych urządzeń. Na tylnym panelu dostępne są DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 4 oraz liczne porty USB, w tym szybkie USB 3.2 Gen2 i USB 3.2 Gen1. Zintegrowana karta sieciowa Dragon 2.5G LAN oraz moduł Intel Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3 dostarczają szybkie i stabilne połączenie zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, dając elastyczność w komunikacji. Zintegrowana karta dźwiękowa Realtek ALC1220 7.1 z wyjściem SPDIF oferuje wysokiej jakości wrażenia audio.

Specyfikacja

ASRock B860 Steel Legend WiFi

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

3 lata w serwisie sprzedawcy

Grupa produktowa
Przeznaczenie
Chipset płyty głównej

Intel B860

Standard płyty

Procesor

Gniazdo procesora

Socket 1851

Obsługiwane typy procesorów

Intel Core Ultra 5 seria 2

Intel Core Ultra 7 seria 2

Intel Core Ultra 9 seria 2

Maks. ilość obsługiwanych procesorów

1

Pamięć

Obsługiwana pamięć
Rodzaj obsługiwanej pamięci

DIMM (do PC)

Typ obsługiwanej pamięci

DDR5-4800 (PC5-38400)

DDR5-5200 (PC5-41600)

Typ obsługiwanej pamięci OC

DDR5-5600 (PC5-44800)

DDR5-6000 (PC5-48000)

DDR5-6200 (PC5-49600)

DDR5-6400 (PC5-51200)

DDR5-6600 (PC5-52800)

DDR5-6800 (PC5-54400)

DDR5-7000 (PC5-56000)

DDR5-7200 (PC5-57600)

DDR5-7600 (PC5-60800)

DDR5-7800 (PC5-62400)

DDR5-8000 (PC5-64000)

DDR5-8200 (PC5-65600)

DDR5-8400 (PC5-67200)

DDR5-8600 (PC5-68800)

DDR5-8800 (PC5-70400)

DDR5-9000 (PC5-72000)

DDR5-9066 (PC5-72500)

DDR5-9200 (PC5-73600)

Dwukanałowa obsługa pamięci

tak

Ilość gniazd pamięci

4 szt.

Maks. pojemność pamięci

256 GB

Złącza

Złącza PCI-E (liczba slotów)

2 x PCI-Express x16

Złącza dla dysków i napędów

4 x Serial ATA III

Obsługa Raid
Złącza na tylnym panelu

1 x Display Port

1 x HDMI

1 x RJ45

1 x Thunderbolt 4

2 x USB 3.2 (Gen2)

3 x USB

4 x USB 3.2 (Gen1)

Audio

gniazdo anteny Wi-Fi

SPDIF out

Złącza na płycie głównej

1 x Audio

1 x gniazdo M.2 (PCIe 5.0)

1 x USB 3.2 (Gen2 x2) typ C

2 x 8-pin ATX 12V

2 x USB 3.2 (Gen1)

3 x gniazdo M.2 (PCIe 4.0)

Wtyczka zasilania

ATX 24pin

Komunikacja

Zintegrowana karta sieciowa

tak (Dragon 2.5G LAN)

Transmisja danych

Bluetooth

Wi-Fi

Karta bezprzewodowa

Intel Wi-Fi 6E | Bluetooth 5.3

Dźwięk

Zintegrowana karta dźwiękowa

tak (Realtek ALC1220 7.1)

Wymiary

Szerokość

244 mm

Wysokość

305 mm

Producent

Nazwa producenta / importera

ASRock
ASRock Europe B.V.
Bijsterhuizen 11-11
6546 AR Nijmegen
Holandia
NL
Email: sales@asrock.nl

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie