Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}} {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}} {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Lanberg światłowodowy SM SC/UPC - SC/UPC 10.0m żółty

  • Kod systemowy: [KA-NET-LBG-0234]
  • Kod producenta: [FO-SUSU-SS11-0100-YE]
  • Kod EAN: [5901969433029]
Cechy produktu

Cechy produktu

Lanberg światłowodowy SM SC/UPC - SC/UPC 10.0m żółty

Dane techniczne
Producent LANBERG
Gwarancja 2 lata w serwisie sprzedawcy
Typ patchcord światłowodowy
Standard SC
SC/UPC
Długość 1000 cm
Kolor żółty
Rodzaj jednomodowy
Końcówka 1 SC/UPC
Końcówka 2 SC/UPC
Włókno 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Straty odbiciowe >60 dB
Tłumienność < 0.2 dB
Średnica 3 mm
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

Typ złącza: SC
Standard polerowania: UPC
Rodzaj włókna: G657A1
Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)
Średnica włókna: 9/125 µm
Konstrukcja przewodu: SIMPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: Tłumienność odbiciowa: > 60 dB
Temperatura pracy: -40 – 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 10 mm
Kolor: Żółty
Długość kabla: 10 m

Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty