Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

TP-Link TL-SM321A-2

Promocje dla produktu:
51,90
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-035]
  • Kod producenta: [TL-SM321A-2]
  • Kod EAN: [6935364072933]
Dodatkowe informacje o produkcie:

Dodatkowe informacje o produkcie:

Cechy produktu

Cechy produktu

TP-Link TL-SM321A-2

Dane techniczne
Producent TP-Link
Gwarancja 5 lat w serwisie sprzedawcy
Standardy i protokoły TCP/IP | IEEE 802.3z
Długość fali 1550 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasilanie 3.3 V
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maksymalna długość kabla 2 km
Prędkość transmisji 1.25 Gb/s
Typ portu LC
Certyfikaty FCC | CE
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

TP-Link TL-SM321A-2 - Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX

Moduł TL-SM321A-2 TP-Link to urządzenie zaprojektowane zgodnie ze wszystkimi wymogami umowy SFP-MSA. Ten dwukierunkowy transceiver optyczny WDM wyposażony został w światłowodowe złącze LC i umożliwia transmisję danych na odległość 2 km poprzez jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 μm.

Ponadto urządzenie obsługuje funkcję DDM, zgodną z warunkami umowy SFF-8472. DDM daje możliwość monitorowania parametrów transceivera, w tym mocy optycznej na wyjściu i na wejściu oraz temperatury pracy.

TL-SM321A-2 ma zastosowanie w przypadku sieci światłowodowych o małym lub średnim zasięgu i zapewnia stabilne połączenia światłowodowe dla przełączników, routerów, serwerów, itp.

Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty