Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.productData.comments.score}} / {{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
{{::$ctrl.productData.comments.stats.best}}%
osób poleca ten produkt.
  • {{score}}/{{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
    {{::percent}}% opinii
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.productData.comments.count}}
Opinia eksperta
Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

TP-Link TL-FC111B-20

Promocje dla produktu:
64,90
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-034]
  • Kod producenta: [TL-FC111B-20]
  • Kod EAN: [6935364010997]
Dodatkowe informacje o produkcie:

Dodatkowe informacje o produkcie:

Cechy produktu

Cechy produktu

TP-Link TL-FC111B-20

Dane techniczne
Producent TP-Link
Gwarancja 5 lat w serwisie sprzedawcy
Typ konwerter
Standard IEEE802.3 | IEEE802.3i | IEEE802.3u
Końcówka 1 1 x złącze światłowodowe SC
Końcówka 2 1 x port RJ45 10/100 Mb/s
Wymiary 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Dodatkowe informacje typ światłowodu: światłowód jednomodowy 9/125 μm (≤20 km)
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

TL-FC111B-20 - Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km

Zastosowanie produktu

TL-FC111B-20 to media konwerter 100M, który zapewnia dostęp do portu RJ-45 100M oraz portu światłowodowego 100M ze złączem SC, przetwarzające sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych.

Działanie urządzenia

Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC111B-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1310 nm, a odbiera na fali o długości 1550 nm. W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1550 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1310 nm w przypadku odbierania. Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC111B-20 jest urządzenie TL-FC111A-20.

Inne funkcje

Konwerter to urządzenie wolnostojące, ale może być także montowanie w szafie rack TP-Link, aby udostępniać funkcję automatycznego krosowania MDI/MDI-X na porcie TX, na którym szybkości połączeń są automatyczne negocjowane w trybie dupleksu.

Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty