Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

UBIQUITI UF-GP-C+

Promocje dla produktu:
388,55
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-004]
  • Kod producenta: [UF-GP-C+]
  • Kod EAN: [817882023894]
Promocje dla tego produktu:

Promocje dla tego produktu:

Dodatkowe informacje o produkcie:

Dodatkowe informacje o produkcie:

Cechy produktu

Cechy produktu

UBIQUITI UF-GP-C+

Dane techniczne
Producent Ubiquiti
Gwarancja 1 rok w serwisie sprzedawcy
Długość fali 1490 nm
Długość fali RX 1310 nm
Kabel światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla 0.55 km
Prędkość transmisji 2.5 Gb/s (downstream)
Typ portu SC/UPC
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

UBIQUITI UF-GP-C+ OPTICAL SFP GPON

UF-GP-C+ to moduł GPON SFP przeznaczony do wykorzystania w terminalach OLT firmy Ubiquiti. Pracuje na falach o standardowej długości: 1310 / 1490 nm. Zakres mocy optycznej wynosi do 3 do 7 dBm.

Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty