Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.productData.comments.score}} / {{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
{{::$ctrl.productData.comments.stats.best}}%
osób poleca ten produkt.
  • {{score}}/{{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
    {{::percent}}% opinii
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.productData.comments.count}}
Opinia eksperta
Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Qoltec światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 5.0m

Promocje dla produktu:
24,90
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
  • Kod systemowy: [KA-NET-QOL-0007]
  • Kod producenta: [54300]
Cechy produktu

Cechy produktu

Qoltec światłowodowy SC/UPC - SC/UPC 5.0m

Dane techniczne
Producent Qoltec
Gwarancja
2 lata w serwisie zewnętrznym
Typ patchcord światłowodowy
Standard SC/UPC
Końcówka 1 1 x SC/UPC (simplex)
Końcówka 2 1 x SC/UPC (simplex)
Długość 500 cm
Kolor żółty
Typ ekranowania SC/UPC
Rodzaj jednomodowy
Standard włókna G652D
Włókno 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica 3 mm
Model Qoltec Światłowód SC/UPC - SC/UPC
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Dlaczego Komputronik
Inne produkty