Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.productData.comments.score}} / {{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
{{::$ctrl.productData.comments.stats.best}}%
osób poleca ten produkt.
  • {{score}}/{{::$ctrl.productData.comments.max_score}}
    {{::percent}}% opinii
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.productData.comments.count}}
Opinia eksperta
Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Intellinet 545068

Promocje dla produktu:
369
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-048]
  • Kod producenta: [545068]
  • Kod EAN: [0766623545068]
Opis produktu

Opis produktu

Intellinet 545068

Wymaga tylko jednej żyły światłowodu do połączenia!

Cechy produktu

Cechy produktu

Intellinet 545068

Dane techniczne
Producent Intellinet
Gwarancja 3 lata w serwisie sprzedawcy
Typ konwerter
Standard optyczny
RJ-45
Kolor czarny
Rodzaj jednomodowy
Przeznaczenie dla biznesu
Włókno 9/125
Końcówka 1 Port RJ45, 10/100/1000Base-TX
Końcówka 2 Port optyczny SC jednomodowy, 1000Base-LX
Możliwość pracy dwukierunkowej (duplex) tak
Przepustowość 1000 Mbps
Wymiary 105 x 69 x 25 mm
Dodatkowe informacje Konwerter dwukierunkowy Zewnętrzny adapter zasilania 12V DC, 1.2A Odległość 20 km dla kabla światłowodowego Odległość 100 m dla kabla sieciowego RJ45
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

Opis produktu:

  • 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) Jednomodowy, 20 km, WDM (RX1550/TX1310);
  • Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km;
  • Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545075;
  • Technologia WDM - przesyłanie danych dla sygnału nadawanego i odbieranego w tym samym włóknie optycznym na różnych długościach fal;
  • Długości fal: Odbiór (RX): 1550 nm / Nadawanie (TX): 1310 nm;
  • Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s;
  • Jeden port 10/100/1000Base-TX RJ45, maksymalna odległość 100 m;
  • Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X;
  • Diody statusu ułatwiające monitorowanie pracy urządzenia;
  • Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356;
  • Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC;
  • Gwarancja 3 lata;

 

Parametry techniczne:

  • Media transmisyjne:
    • 1000Base-T Kat.5 lub lepszy UTP/STP RJ45, EIA/TIA 568
    • 1000Base-LX jednomodowy 8.3/125 µm lub 8.7/125 µm lub 8/125 µm lub
  • Złącza:
    • Port RJ45, 10/100/1000Base-TX
    • Port optyczny SC, 1000Base-LX
  • Odległości:
    • 20 km dla kabla światłowodowego
    • 100 m dla kabla sieciowego RJ45
  • Długość fal:
    • Odbieranie (RX): 1550 nm
    • Nadawanie (TX): 1310 nm
  • Siła nadawcza: -8 do -3 dBm
  • Czułość odbiornika: ≤-22 dBm
  • Strata sygnału: 0.2 dB/km
  • MTBF > 100000 godzin
  • Certyfikaty: FCC Class A, CE

 

Zasilanie:

  • Zewnętrzny adapter zasilania: 12V DC, 1.2A
  • Pobór mocy: 5W (maksymalnie)

 

Parametry fizyczne:

  • Metalowa obudowa
  • Wymiary: 105 x 69 x 25 mm
  • Waga: 180 g
  • Temperatura pracy: 0° - 50°C
  • Wilgotność: 10 - 80% RH, nieskondensowana
  • Temperatura składowania: -20 - 70°C

 

Zawartość opakowania:

  • Dwukierunkowy Media Konwerter WDM Gigabit Jednomdowy
  • Zewnętrzny adapter zasilania
  • Instrukcja użytkownika
Dlaczego Komputronik
Inne produkty