Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - główne zdjęcie
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 1
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 2
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 3
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 4
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 5
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 6
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony - zdjęcie 7
Rodzaj produktu: odkurzacz ręczny
Sposób odkurzania: na sucho
Rodzaj zbiornika: bezworkowy
Zasilanie: gniazdo zapalnicznki samochodowej
Kolor: szary

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: AGDM-ODK-BCR-065

Kod producenta: ADV1200-XJ

Kod EAN: 5035048617441

Black&Decker
Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony
149,90 zł
Produkt tymczasowo niedostępny.
Powiadom o dostępności

Opis

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony

Zwiń
Odkurzacz samochodowy Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony z kablem zasilającym i wtyczką do gniazdka samochodowego

Utrzymanie porządku w pojeździe staje się łatwiejsze dzięki odkurzaczowi ręcznemu Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ w szaro-czerwonej kolorystyce. Ten model został stworzony, aby sprostać codziennym wyzwaniom, umożliwiając dostęp do każdego zakamarka wnętrza. Zasilany bezpośrednio z gniazda zapalniczki samochodowej, zapewnia stałą i niezawodną moc, co pozwala na dokładne usuwanie kurzu, okruszków i innych drobnych zanieczyszczeń bez przerw.

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ – czystość w Twoim samochodzie

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony odkurzacz samochodowy z kablem zasilającym

Precyzyjne sprzątanie trudno dostępnych obszarów

Swobodnie docieraj do każdego miejsca w samochodzie, nawet tych ukrytych przed wzrokiem. Dzięki elastycznej rurze i długiej końcówce szczelinowej, odkurzacz Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ ułatwia usuwanie brudu spomiędzy siedzeń, z zakamarków deski rozdzielczej oraz z przestrzeni pod fotelami. Dodatkowo, końcówka szczotkowa jest odpowiednia do delikatnych powierzchni, a długa końcówka z szerokim wejściem efektywnie zbierze większe drobiny, co umożliwia kompleksowe porządki.

Stabilna wydajność dzięki technologii Cyclonic

Doświadczysz spójnej siły ssania, która pozostaje na wysokim poziomie przez cały cykl pracy. Zaawansowana technologia Cyclonic, zintegrowana w odkurzaczu Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ, skutecznie oddziela kurz i małe cząsteczki od filtra. To zapobiega jego zapychaniu się i wspiera efektywne zbieranie zanieczyszczeń. Z mocą ssania 12.5 W i podciśnieniem 275 mbar, ten odkurzacz skutecznie radzi sobie z różnorodnymi zabrudzeniami.

Odkurzacz Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony odkurzający siedzenie samochodu z otwartymi drzwiami
Wtyczka ładowarki samochodowej podłączona do gniazda 12V w konsoli auta

Podwójna filtracja dla lepszej jakości powietrza

Zatroszcz się o jakość powietrza w samochodzie dla siebie i swoich pasażerów. System dwustopniowej filtracji efektywnie przechwytuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny. Filtr wylotowy zapewnia, że powietrze wydmuchiwane z urządzenia jest możliwie najczystsze, co wpływa na poprawę środowiska w kabinie pojazdu i utrzymanie wysokiej efektywności odkurzania.

Praktyczne zasilanie i wygodne przechowywanie

Korzystaj z nieprzerwanej pracy urządzenia dzięki zasilaniu bezpośrednio z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Długi, 5-metrowy przewód zasilający umożliwia bezproblemowe dotarcie do wszystkich zakamarków samochodu, włącznie z bagażnikiem, bez potrzeby przełączania gniazd. Po zakończeniu sprzątania, przewód można łatwo zwinąć i utrwalić za pomocą praktycznego uchwytu w podstawce, co sprzyja utrzymaniu porządku.

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony odkurzacz samochodowy używany do sprzątania wnętrza auta
Ręka odkurza wnętrze auta Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwonym odkurzaczem

Łatwe opróżnianie i dbałość o higienę

Odkurzacz Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Bezworkowy zbiornik o pojemności 0.61 litra można odłączyć jednym przyciskiem, co pozwala na szybkie i czyste opróżnienie bez bezpośredniego kontaktu z brudem. Eliminacja worków oznacza również brak dodatkowych kosztów, czyniąc to urządzenie ekonomicznym w użytkowaniu.

Specyfikacja

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ szaro-czerwony

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja
Okres gwarancyjny dotyczy konsumentów kupujących produkt na własny użytek. Szczegółowe informacje na temat ograniczeń i wyłączeń gwarancji znajdują się w regulaminie.

2 lata w serwisie zewnętrznym

Sposób odkurzania

na sucho

Rodzaj zbiornika
Zasilanie

gniazdo zapalnicznki samochodowej

Kolor

szary

Moc ssania

12.5 W

Moc ssania

2696.815 Pa

Długość przewodu

5 m

Pojemność worka/pojemnika

0.61 l

Maks. przepływ powietrza

1053 l/min

Zastosowane technologie

cyklonowa

Rodzaj filtrów

wylotowy

Stopnie filtracji

2

Podciśnienie

275 mbar

Napięcie akumulatora

12 V

Czas pracy

30 min

Wyposażenie standardowe

elastyczny wąż

końcówka szczotkowa

szczelinówka

worek z siatki do przechowywania

Seria

Black&Decker Dustbuster

Model

Black&Decker Dustbuster ADV1200-XJ

Producent

Nazwa producenta / importera

Black&Decker
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Niemcy
DE
Email: support.dewalt.com or www.2helpu.com

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie

Inne produkty