Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}} {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}} {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Intellinet 507509 Moduł mini GBIC SFP 1GB SM LC WDM RX1550/TX1310, do 10km

Promocje dla produktu:
189,90
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-031]
  • Kod producenta: [507509]
  • Kod EAN: [0766623507509]
Promocje dla tego produktu:

Promocje dla tego produktu:

Cechy produktu

Cechy produktu

Intellinet 507509 Moduł mini GBIC SFP 1GB SM LC WDM RX1550/TX1310, do 10km

Dane techniczne
Producent Intellinet
Gwarancja
3 lata w serwisie zewnętrznym
Standardy i protokoły IEEE 802.3z (Światłowód Gigabit Ethernet)
Długość fali 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasilanie 3.3 V
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu jednomodowy 1000Base-LX 9/125 µm, WDM
Maksymalna długość kabla 10 km
Prędkość transmisji 1 Gb/s
Typ portu LC
Certyfikaty FCC Class A, CE Mark, RoHS
Wymiary 57 x 14 x 12 mm
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

Dwukierunkowy gigabitowy moduł optyczny SFP 1000Base-LX LC Jednomodowy, 10 km, WDM, RX1550/TX1310

 

Opis produktu:

  • Pasuje do gigabitowych przełączników z portami SFP oraz do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Do zastosowania w parze z dwukierunkowym modułem optycznym SFP WDM Gigabit, zalecany moduł: Intellinet 507486
    Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 10 km
  • Technologia WDM - przesyłanie danych dla sygnału nadawanego i odbieranego w tym samym włóknie optycznym na różnych długościach fal
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco GLC-BX-U
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable)
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Niskie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
  • Dwukierunkowa komunikacja o przepustowości do 1.25 GB/s
  • Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika)
  • Obsługiwane Standardy: IEEE 802.3z (Światłowód Gigabit Ethernet)
  • Gwarancja 3 lata

 

Parametry Techniczne:

  • Media transmisyjne: światłowód jednomodowy 1000Base-LX 9/125 µm
  • Złącze: port optyczny LC, 1000Base-LX
  • Dystans: 10 km
  • Długość fali:
    - Odbieranie (RX): 1550 nm
    - Nadawanie (TX): 1310 nm
  • Moc transmisji optycznej:
    - Maksymalna siła nadawcza: -3 dB
    - Minimalna siła nadawcza: -8 dB
    - Czułość: -24 dB
    - Zapas: 16 dB
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable), 1,25 Gb/s
  • Certyfikaty: FCC Class A, CE Mark, RoHS

 

Zasilanie:

  • Wymagane: 3.3V
  • Pobór mocy: 1W (maksymalnie)

 

Parametry fizyczne:

  • Wymiary: 57 x 14 x 12 mm
  • Waga: 37g
  • Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F)
  • Wilgotność: 10 – 85% RH, nieskondensowana
  • Temperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F)

 

Zawartość opakowania:

  • Dwukierunkowy WDM Moduł Optyczny SFP Gigabit
Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty