Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC 545013

Promocje dla produktu:
139,90
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-026]
  • Kod producenta: [545013]
  • Kod EAN: [0766623545013]
Promocje dla tego produktu:

Promocje dla tego produktu:

Cechy produktu

Cechy produktu

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC 545013

Dane techniczne
Producent Intellinet
Gwarancja
2 lata w serwisie zewnętrznym
Standardy i protokoły IEEE 802.3z
Długość fali 1310 nm
Zasilanie 3.3 V
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu światłowód jednomodowy 1000Base-LX 9/125 µm
Maksymalna długość kabla 10 km
Prędkość transmisji 1 Gb/s
Typ portu optyczny LC duplex, 1000Base-LX
Certyfikaty FCC Class B, CE Mark, RoHS
Wymiary 57 x 14 x 12 mm
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

Opis produktu:

  • Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC duplex
  • Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP
  • Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 10 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco
  • Wykonany w standarcie SFP (small form factor plugable)
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
  • Do 1,25 Gb/s dwukierunkowej komunikacji
  • Obsługa Hot-plugging
  • Gwarancja 3 lata

Obsługiwane standardy:

  • IEEE 802.3z (światłowód Ethernet Gigabit)

Parametry techniczne:

  • Media transmisyjne: światłowód jednomodowy 1000Base-LX 9/125 µm
  • Złącze: port optyczny LC duplex, 1000Base-LX
  • Dystans: 10 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Moc transmisji optycznej:
  • Maksymalna siła nadawcza: -3 dB
  • Minimalna siła nadawcza: -8 dB
  • Czułość: -22 dB
  • Zapas: 14 dB
  • Wykonany w standarcie SFP (small form factor plugable), 1,25 Gb/s
  • Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark, RoHS

Zasilanie:

  • Wymagane: 3.3V
  • Pobór mocy: 1W (maksymalnie)

Parametry fizyczne:

  • Wymiary: 57 x 14 x 12 mm
  • Waga: 15 g
  • Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F)
  • Wilgotność pracy: 10 – 85% RH, nieskondensowana
  • Temperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F)

Zawartość opakowania:

  • Moduł Optyczny SFP Gigabit
Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty