Samsung Portable SSD 500GB T5

Najważniejsze cechy:
  • typ : SSD
  • pojemność : 500GB
  • format szerokości : 2.5cala
  • interfejs : USB 3.1
  • szybkość odczytu : 540MB/s
Zobacz wszystkie cechy
569 Cena internetowa Raty od 27 zł
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
  • Kod systemowy: [HD-SSDZ-SAM-013]
  • Kod producenta: [MU-PA500B/EU]
  • Kod EAN: [8806088888514]
Cechy produktu

Cechy produktu

Dane techniczne
Producent Samsung
Gwarancja 3 lata
typ SSD
rodzina produktów Portable SSD T5
pojemność 500 GB
format szerokości 2.5 cala
interfejs USB 3.1
szybkość odczytu 540 MB/s
wysokość 10.5 mm
szerokość 57.3 mm
długość 74 mm
waga 51 g
Opinie

Opinie

4.77 / 5
100%
osób poleca ten produkt.
  • 5/5
    82% opinii
  • 4/5
    18% opinii
  • 3/5
    0% opinii
  • 2/5
    0% opinii
  • 1/5
    0% opinii
Wszystkich opinii: 11
    4/5

Cena wyszła przyzwoita muszę przyznać. Popatrzyłem na różne modele dysków to biorąc pod wuagę 500GB pojemności i jeszcze ładnie wykonaną obudową - warto było kupić. Może sama obudowa nie jest jakaś wybitna pod kątem solidności ale nie będę rzucał tym dyskiem. Za to nareszcie transfer plików na backup zewnętrzny idzie sprawnie. Przy dużej ilości plików to zajmuje teraz ok 30-40min, kiedy na starego HDD pliki te zgrywały się kilka godzin. Różnica kolosalna i dużo szybciej mogę wszystko ogarnąć. Samsung zresztą robi bdb ssd, w testach zawsze fajnie wypadają. Sam kupiłem wewnętrzny też samsunga ssd i sobie chwalę. Można brać moim zdaniem.

5/5

Kawał dysku przy tej pojemności jak na SSDka. Korzystam z dysków EVO od paru lat i nie zawiodłem się więc mobilnego też wziąłem tej samej marki. Działa bardzo dobrze, transfery super. POLECAM

Opis producenta

Opis producenta

Nowa definicja pamięci

Przenośny dysk SSD T5 firmy Samsung to jeszcze szybszy transfer danych i zupełnie nowe podejście do pamięci zewnętrznej. Kompaktowy, wytrzymały i chroniony hasłem T5 jest niezwykle lekki. A do tego bezpiecznie przechowuje dane.

Wysokie prędkości transferu

Dzięki pamięci flash V-NAND firmy Samsung i interfejsowi USB 3.1 Gen 2 przenośny dysk SSD T5 zapewnia szybkość transferu wynoszącą nawet 540 MB/s, czyli aż 4,9x wyższą niż w przypadku zewnętrznych dysków twardych HDD. Transfer czy wykonanie kopii zapasowej dużej ilości danych, w tym wideo 4K i wysokiej rozdzielczości zdjęć, będą teraz o wiele szybsze.

Kompaktowy i lekki

Jest mniejszy od przeciętnej wizytówki, waży zaledwie 51 gramów i ma grubość tylko 10,5 mm. Kompaktowy, lekki i smukły T5 to idealny dysk przenośny.

Oprogramowanie, dzięki któremu masz pełną kontrolę

Aby ułatwić Ci ustawienie hasła i aktualizację do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego, T5 wyposażono w nowe, intuicyjne oprogramowanie do komputerów PC i Mac*. Z kolei w przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android możesz zainstalować aplikację mobilną**.

* Oprogramowanie wymaga Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) lub nowszych wersji. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac. Aplikacja na urządzenia z systemem Android dostępna w Google Play.

Solidny zarówno w środku, jak i na zewnątrz

Spokojna głowa! Brak części ruchomych i wytrzymała, metalowa obudowa sprawiają, że T5 bez szwanku przetrwa upadek z wysokości nawet 2 metrów*. Opcjonalne zabezpieczenie hasłem z szyfrowaniem sprzętowym AES 256 bitów jeszcze lepiej chroni Twoje prywatne dane*.

* Wewnętrzne próby wytrzymałości na upadek przeprowadzono w warunkach kontrolowanych

Łatwe połączenie

T5 podłączysz do szerokiej gamy urządzeń – od komputerów PC i Mac po smartfony i tablety. Dołączone do zestawu kable USB typu C™ na C oraz USB typu C na A zapewnią łączenie bez zakłóceń i bez konieczności zakupu dodatkowych przejściówek.

Gotowy zawsze i wszędzie

Bierz wszystko ze sobą. Przenośny napęd SSD T5 daje Ci łatwy i wygodny dostęp do Twoich danych, dzięki czemu także w drodze możesz szybko wykonywać zadania. Miej ze sobą dokumenty, duże zdjęcia lub wideo, by móc pracować i bawić się wszędzie, gdzie akurat jesteś.

Dostępność

Dostępność w salonach

Dlaczego Komputronik
Inne produkty