Jesteś w Klubie Komputronik
Wydłużyłeś prawo zwrotu do 30 dni!
W Klubie Komputronik
Zyskałeś najlepszą cenę!
W Klubie Komputronik
kupisz ten produkt taniej o {{::$ctrl.productData.price.vip.price_diff}}! Dołącz już teraz!
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dostępna dostawa z wniesieniem
Sprawdź szczegóły!
Odbiór osobisty już za godzinę!
Sprawdź dostępność w Twoim mieście
Sprzedaż produktu jest limitowana:

Pozostało {{::$ctrl.productData.limited_sale.available_quantity}} szt. z {{::$ctrl.productData.limited_sale.all_quantity}} szt.

Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [{{::$ctrl.productData.product_code_max}}]
  • Kod producenta: [{{::$ctrl.productData.product_code_foreign}}]
  • Kod EAN: [{{::$ctrl.productData.product_code_ean}}]
Promocje dla tego produktu:
Promocje dla tego produktu:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje o produkcie:
Opis produktu
Opis produktu
{{::$ctrl.productData.name}}

Cechy produktu
Cechy produktu
{{::$ctrl.productData.name}}
Dane techniczne
Producent {{::$ctrl.productData.producer.name}} {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Gwarancja
{{::$ctrl.productData.warranty}} brak
{{::value.name}} {{value.name}}
{{::attribute_group.group_name}}
{{::value.name}} {{value.name}}
Opinie
Opinie
{{::$ctrl.productData.name}} {{::$ctrl.productData.comments.additional_header_text}}

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

{{::$ctrl.commentsInfo.score}} / {{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
Wszystkich opinii: {{::$ctrl.commentsInfo.count}}
Filtruj:
Opinia eksperta
  • Najlepsza opinia klienta
    Ta opinia została wybrana przez eksperta Komputronik
    {{::user_opinion.Score}}/{{::$ctrl.commentsInfo.max_score}}
    Potwierdzony zakup
    Ta opinia pochodzi z produktu podobnego: {{::user_opinion.Product.Name}} {{::user_opinion.Product.Name}}

Opis producenta
Opis producenta
Dostępność
Dostępność w salonach
Dlaczego Komputronik

Intellinet Moduł mini GBIC SFP+ LC

Promocje dla produktu:
279
W Klubie Komputronik
masz prawo zwrotu do 30 dni! Dołącz już teraz!
Sprawdź Klub Komputronik
Dodatkowe informacje:
  • Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-022]
  • Kod producenta: [507462]
  • Kod EAN: [0766623507462]
Promocje dla tego produktu:

Promocje dla tego produktu:

Cechy produktu

Cechy produktu

Intellinet Moduł mini GBIC SFP+ LC

Dane techniczne
Producent Intellinet
Gwarancja 2 lata w serwisie sprzedawcy
Standardy i protokoły IEEE 802.3z (Światłowód Ethernet Gigabit) IEEE 802.3ae (Światłowód 10 Gigabit Ethernet)
Długość fali 850 nm
Zasilanie 3.3 V
Kabel światłowód wielomodowy
Maksymalna długość kabla 0.3 km
Prędkość transmisji 10 Gb/s
Typ portu LC
Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Opis producenta

  • Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex
  • Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP
  • Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Przepustowość: 10 Gb/s
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m
  • Długość fali: 850 nm
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco
  • Wykonany w standardzie SFP+
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
  • Do 11,1 Gb/s dwukierunkowej komunikacji
  • Obsługa Hot-plugging
  • Gwarancja 3 lata
  •  

    Obsługiwane standardy:

    • IEEE 802.3z (Światłowód Ethernet Gigabit)
    • IEEE 802.3ae (Światłowód 10 Gigabit Ethernet)

     

    Parametry techniczne:

    • Obsługiwane media transmisyjne: światłowód wielomodowy 10GBase-SR
    • Złącze: port optyczny LC duplex
    • Dystans:
      • 300 m przy użyciu światłowodu 50/125 µm na 2000 MHz-km
      • 33 m przy użyciu światłowodu 62.5/125 µm na 200 MHz-km
    • Długość fali: 850 nm
    • Moc transmisji optycznej:
      • Maksymalna siła nadawcza: -1 dB
      • Minimalna siła nadawcza: -5 dB
      • Czułość: -12 dB
      • Zapas: 7 dB
    • Wykonanie: SFP+ (ulepszony standard SFP - small form factor plugable), maksymalnie 11.1 Gb/s, standardowo 10.3 Gb/s
    • Monitoring diagnostyczny SFF-8472 dla modułów optycznych
    • Certyfikaty: FCC Class A, CE Mark, IEC-60825, RoHS

     

    Zasilanie:

    • Wymagane: 3.3V
    • Pobór mocy: 1W (maksymalnie)

     

    Parametry fizyczne:

    • Wymiary: 57 x 14 x 12 mm
    • Waga: 15 g
    • Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F)
    • Wilgotność pracy: 10 – 85% RH, nieskondensowana
    • Temperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F)

     

    Zawartość opakowania:

    • Moduł Optyczny SFP+ 10 Gigabit
    Dostępność

    Dostępność w salonach

    Dlaczego Komputronik
    Inne produkty