HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050

HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - główne zdjęcie
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - zdjęcie 1
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - zdjęcie 2
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - zdjęcie 3
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - zdjęcie 4
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 - zdjęcie 5

Typ procesora:

Wielkość pamięci RAM:

Karta graficzna

NVIDIA GeForce RTX 3050

Pojemność dysku SSD:

Pojemność dysku SSD 2:

System operacyjny

Windows 11 Home
Kolor obudowy: czarny

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: LT-GM-I15-HP-0846

Kod producenta: D9LY9EA|1020M232W11H

Kod EAN: 5906849891937

HP
HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050
7 990 zł
Produkt tymczasowo niedostępny.
Powiadom o dostępności
Intel Core i7 13. gen.Brak ładowarki w zestawieGeForce RTX

Produkty podobne

Opis

HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050

Zwiń
HP Victus 15 - i7-13620H. Czarny laptop gamingowy otwarty, ekran wyświetla grę Hi-Fi Rush.

HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 to laptop gamingowy dla graczy oraz twórców treści cyfrowych, wyróżniający się przestrzenią dyskową o łącznej pojemności 3 TB. Konfiguracja oparta na dziesięciordzeniowej jednostce Intel Core i7 trzynastej generacji oraz karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 3050 radzi sobie ze skomplikowanymi obliczeniami bez dławienia transferu danych. Zastosowanie 32 GB pamięci RAM DDR5 eliminuje zjawisko zacinania aplikacji podczas jednoczesnej edycji multimediów, streamingu oraz rozgrywki w rozdzielczości Full HD. Czarna, matowa obudowa integruje pełnowymiarową klawiaturę numeryczną, oferując pełną gotowość do wielogodzinnych sesji w systemie Windows 11 Home.

HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050 — zalety

  • Dwa dyski SSD PCIe NVMe (1 TB + 2 TB) — natychmiastowe ładowanie gier, brak kompromisów przy instalacji biblioteki plików
  • Ekran IPS 144 Hz Full HD — wysoka ostrość dynamicznych kadrów, eliminacja powidoków podczas szybkich zwrotów akcji
  • Procesor Intel Core i7-13620H z 10 rdzeniami — renderowanie wideo oraz symulacje fizyki bez spadków płynności
  • Pamięć 32 GB DDR5 5200 MHz — równoległa praca w zaawansowanym montażu, przeglądarce, komunikatorach
  • Układ graficzny GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 — obsługa ray tracingu, wyższe wartości klatek dzięki technice DLSS
HP Victus 15 otwarty, czarny laptop gamingowy z klawiaturą, ekran włączony, na białym tle

Dziesięciordzeniowy procesor Intel Core i7-13620H — wysoka wydajność w grach i programach obliczeniowych

Jednostka Intel Core i7-13620H wykorzystuje architekturę hybrydową, łącząc 6 rdzeni Performance z 4 rdzeniami Efficient. Taka konfiguracja umożliwia sprawne zarządzanie procesami: zadania priorytetowe, takie jak renderowanie silnika gry, otrzymują maksymalne taktowanie sięgające 4.9 GHz Turbo, podczas gdy procesy tła obsługują wątki pomocnicze. Architektura z 16 wątkami pozwala na stabilne utrzymanie klatek w grach e-sportowych bez dławienia przepustowości podczas streamingu. Laptop HP Victus 15 sprawnie przetwarza kompresję wideo 4K oraz operacje w środowiskach CAD. Układ chłodzenia odprowadza ciepło z kluczowych komponentów, minimalizując ryzyko wystąpienia thermal throttlingu pod długotrwałym obciążeniem obliczeniowym.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB — sprzętowa obsługa ray tracingu oraz technologii DLSS

Dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 posiada 6 GB pamięci GDDR6 na magistrali PCIe, co zapobiega zatykaniu bufora tekstur w wymagających tytułach. Dedykowane rdzenie RT symulują fizyczne zachowanie światła, tworząc realistyczne cienie oraz odbicia na powierzchniach wirtualnego świata. Z kolei rdzenie Tensor odpowiadają za rekonstrukcję obrazu z wykorzystaniem algorytmów głębokiego uczenia. Zastosowanie technologii skalowania DLSS zwiększa płynność animacji przy zachowaniu ostrego obrazu w rozdzielczości natywnej 1080p. Karta przyspiesza również eksport gotowych projektów w pakietach Adobe Premiere Pro oraz Blender, czyniąc model HP Victus uniwersalnym narzędziem roboczym.

HP Victus 15 - RTX3050, ciemnoszary laptop gamingowy, otwarty, ekran 15,6''-144Hz z grą, widok z boku
Czarny laptop HP Victus 15 gamingowy, widok z tyłu, otwarty, logo Victus na pokrywie

Matryca IPS 15,6 cala z odświeżaniem 144 Hz — płynność ruchu bez rozmycia detali

Wyświetlacz Full HD o przekątnej 15,6 cala odświeża obraz z częstotliwością 144 Hz, co przekłada się na natychmiastową prezentację zmian na ekranie. Czas reakcji panelu IPS ogranicza smużenie, dając realną przewagę w dynamicznych potyczkach sieciowych pokroju strzelanek pierwszoosobowych. Antyrefleksyjna powłoka matrycy w połączeniu z jasnością 300 nitów zapobiega powstawaniu odblasków podczas pracy w mocno oświetlonych pomieszczeniach. Kąty widzenia typowe dla technologii IPS utrzymują stały kontrast barw, niezależnie od odchylenia ekranu. Wąskie ramki okalające matrycę zwiększają immersję, skupiając wzrok gracza wyłącznie na wirtualnym polu bitwy.

Konfiguracja pamięci: 32 GB DDR5 5200 MHz oraz 3 TB przestrzeni na dwóch dyskach SSD NVMe

Laptop wyposażono w 32 GB szybkiej pamięci RAM DDR5 o taktowaniu 5200 MHz z opcją rozbudowy do 64 GB, co umożliwia bezproblemową pracę na wielu warstwach projektowych jednocześnie. Zestaw dyskowy tworzą dwa nośniki M.2 PCIe: jednostka podstawowa 1 TB oraz dodatkowy moduł 2 TB. Łączny zasób 3 TB pamięci masowej eliminuje konieczność ciągłego usuwania zainstalowanych gier czy przenoszenia surowych nagrań na zewnętrzne nośniki. Pamięć półprzewodnikowa w standardzie NVMe generuje transfery pozwalające na błyskawiczny rozruch systemu Windows 11 Home oraz natychmiastowe ładowanie poziomów w grach o otwartym świecie bez doczytywania tekstur w locie.

HP Victus 15. Lewy bok laptopa HP Victus 15, widoczne porty USB-C, USB-A, Ethernet, HDMI
Boczny widok HP Victus 15 gamingowy laptop, porty USB, HDMI, słuchawkowe, czarny kolor obudowy z W11H

Dla kogo jest HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050?

Konfiguracja z procesorem Intel Core i7-13620H oraz 32 GB RAM adresuje graczy, którzy oczekują stabilnej rozgrywki w tytułach sieciowych i jednocześnie transmitują rozgrywkę w czasie rzeczywistym. Pojemność 3 TB w dwóch dyskach SSD zaspokaja potrzeby montażystów materiałów wideo, gromadzących obszerne surówki projektowe bez podłączania dysków zewnętrznych. Ekran IPS o odświeżaniu 144 Hz spełnia wymagania entuzjastów dynamicznych gier turniejowych, oczekujących minimalnego opóźnienia sygnału wejściowego. Karta graficzna RTX 3050 z 6 GB VRAM sprawdzi się u studentów kierunków technicznych, modelujących obiekty 3D. Całość stanowi zbalansowaną platformę dla użytkowników stawiających na dużą przestrzeń dyskową, szybki RAM oraz mobilność.

Specyfikacja

HP Victus 15 - i7-13620H | 15,6''-144Hz | 32GB | 1TB + 2TB | W11H | RTX3050

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

2 lata w serwisie sprzedawcy

Grupa produktowa
Typ procesora
Karta graficzna

NVIDIA GeForce RTX 3050

Rodzaj dysku

SSD

Przekątna ekranu
System operacyjny
Model

HP Victus 15

Procesor

Seria procesora

Intel Core i7-13XXX

Model procesora

Intel Core i7-13620H (3.6 GHz, 4.9 GHz Turbo, 24 MB Cache)

Liczba rdzeni

10 szt.

Liczba wątków

16

Pamięć

Wielkość pamięci RAM
Częstotliwość pamięci RAM

DDR5 (5200 MHz)

Pamięć RAM rozszerzalna do

64 GB

Liczba gniazd pamięci

2 szt.

Karta graficzna

Rodzaj karty graficznej
Seria karty graficznej
Pamięć karty graficznej

6 GB

Rodzaj pamięci karty graficznej

GDDR6

Dysk twardy

Ilość dysków

2 x SSD

Format dysku

2 x M.2

Interfejs dysku

2 x PCIe

Pojemność dysku SSD

1000 GB

Pojemność dysku SSD 2

2000 GB

Wersja M.2

PCIe 4.0

Wyświetlacz

Rozdzielczość ekranu
Jasność matrycy

300 nitów

Powłoka matrycy

antyrefleksyjna

Typ matrycy
Technologia

matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB

Częstotliwość odświeżania

144 Hz

Proporcje ekranu

16:9

Interfejs

Standard interfejsu

HDMI

RJ45

USB 3.2

USB Typ-C (z DisplayPort)

Złącza

1 x HDMI 2.1

1 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z funkcją ładowania, DisplayPort)

2 x USB 3.2

Komunikacja

Bluetooth 5.3

LAN 1 Gbps

Wi-Fi 6E

Napęd optyczny

brak

Dźwięk

Dźwięk

2 x głośnik

DTS:X Ultra

gniazdo audio mini-jack 3,5 mm

Zasilanie

Typ akumulatora

3-komorowy

litowo-polimerowy

Nominalna moc znamionowa

135 W

Zasilacz w zestawie

nie

Pojemność akumulatora

52.5 Wh

Wygląd

Kolor obudowy

czarny

Stylistyka pokrywy

czarna

Kolor klawiatury

czarny

Podświetlana klawiatura
Właściwości klawiatury

wydzielona klawiatura numeryczna

Szerokość

357.9 mm

Głębokość

255 mm

Wysokość

23.5 mm

Waga

2.29 kg

Pozostałe cechy

Dodatkowe funkcjonalności

2 - wbudowane mikrofony

kamera HD

Dodatkowe dane

wielodotykowy, intuicyjny touchpad

Zabezpieczenia

ochrona hasłem systemu BIOS

szyfrowanie TPM

Producent

Nazwa producenta / importera

HP
HP Inc.
HP REG 23010
08028 Barcelona
Hiszpania
ES
Email: reg@hp.com

Opinie

Zwiń
4.97
103 opinie użytkowników
5
100 opinii
4
2 opinie
3
1 opinia
2
0 opinii
1
0 opinii
Filtruj
Wszystkie opinie

Dodaj opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie

Inne produkty