HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny

HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny - główne zdjęcie
HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny - zdjęcie 1
HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny - zdjęcie 2
HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny - zdjęcie 3

Typ procesora:

Wielkość pamięci RAM:

Karta graficzna

Intel Graphics

Pojemność dysku SSD:

System operacyjny

Windows 11 Pro

Kolor obudowy

srebrny

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: LT-STD-I14-HP-094

Kod producenta: D9LU9EA|20M232W11P

Kod EAN: 5906849871670

HP
HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny
5 690 zł
Dopasuj swoją płatność
Rata już od 163,11 zł
Sprawdź szczegóły rat i leasingu
Wysyłka najczęściej w 1-2 dni robocze
Produkt dostepny w magazynie buforowym
Darmowa dostawa
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
30_za_300komp_rat_20x0raty_10

Opis

HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny

Zwiń
Srebrny HP OmniBook 3 Core 5 120U otwarty, widok z boku, pod kątem, na białym tle

HP OmniBook 3 w srebrnym wykończeniu stanowi zrównoważoną propozycję dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu, który łączy w sobie efektywność, łatwość przenoszenia i wyszukaną prezencję. Ten ultrabook, stworzony z myślą o domowym użytkowaniu, poradzi sobie zarówno z codziennymi zadaniami, jak i bardziej złożonymi projektami, wspierając efektywną pracę.

HP OmniBook 3 – połączenie mocy i srebrnej estetyki

Srebrny HP OmniBook 3 otwarty na pulpicie Windows 11, widok od góry, 14-calowy ekran

Moc obliczeniowa dla Twoich wyzwań

Płynna i szybka praca jest możliwa dzięki procesorowi Intel Core 5 120U, stanowiącemu główną jednostkę obliczeniową tego modelu. Jego 10 rdzeni i 12 wątków, z taktowaniem do 5.0 GHz w trybie Turbo, umożliwia sprawną realizację zadań. Wspierany przez 32 GB pamięci RAM DDR5 o częstotliwości 5200 MHz, ten laptop bez trudu radzi sobie z zaawansowanymi programami, edycją treści multimedialnych oraz intensywną pracą wielozadaniową, skracając czasy oczekiwania i utrzymując stabilne działanie.

Wyświetlacz z dbałością o szczegóły i komfort dla oczu

Doświadcz wyraźnego obrazu na 14-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 (WUXGA). Powłoka antyrefleksyjna i jasność 300 nitów wspierają dobrą widoczność, minimalizując odblaski nawet w jasnych warunkach. Funkcja redukcji niebieskiego światła i 62.5% pokrycie palety sRGB przyczyniają się do precyzyjnego odwzorowania kolorów i pomagają zmniejszyć zmęczenie Twoich oczu podczas długotrwałej pracy lub oglądania treści.

Boczny widok HP OmniBook 3 Srebrny, widoczne porty HDMI i USB-C oraz USB-A
Boczny widok HP OmniBook 3 Srebrny, widoczne porty USB i gniazdo audio

Szybki dostęp do danych i pojemna pamięć masowa

System i aplikacje uruchamiają się niezwykle szybko dzięki dyskowi SSD M.2 PCIe 4.0 o pojemności 2000 GB (2 TB). Poza wysoką prędkością działania, nośnik ten oferuje również znaczącą przestrzeń na wszystkie Twoje pliki, dokumenty, zdjęcia i filmy. Szybki interfejs PCIe 4.0 wspiera dynamiczny transfer danych, co usprawnia codzienne operacje i sprzyja oszczędności czasu.

Mobilność i design, który towarzyszy Tobie

HP OmniBook 3 wyróżnia się smukłą konstrukcją, łączącą estetykę z praktycznością przenoszenia. Z wagą zaledwie 1.4 kg i grubością 14.8 mm, model ten jest przystosowany do częstego przemieszczania, pasując do dynamicznego trybu życia użytkowników ceniących elastyczność pracy. Jego subtelny design sprawia, że sprzęt prezentuje się z klasą w różnorodnych kontekstach. Akumulator o pojemności 41 Wh wspiera działanie urządzenia bez dostępu do zasilania sieciowego.

Wszechstronna łączność i udogodnienia w użytkowaniu

Ten model HP OmniBook 3 wyposażono w bogaty zestaw interfejsów, obejmujący 1 x HDMI 1.4, 2 x USB 3.2 oraz 2 x USB Typ-C (z opcją ładowania i DisplayPort), co ułatwia podłączenie zewnętrznych wyświetlaczy oraz wielu akcesoriów. Stabilne połączenie sieciowe realizuje moduł Wi-Fi 6 (802.11ax), a bezprzewodową komunikację ze sprzętem peryferyjnym obsługuje Bluetooth 5.4. Praca w miejscach o gorszym oświetleniu jest komfortowa dzięki podświetlanej klawiaturze, a kamera FHD z dwoma zintegrowanymi mikrofonami sprzyja wyraźnym rozmowom wideo.

Specyfikacja

HP OmniBook 3 - Core 5 120U | 14'' 2K | 32GB | 2TB | W11P | Srebrny

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

2 lata w serwisie sprzedawcy

Grupa produktowa
Typ procesora

Intel Core 5

Karta graficzna

Intel Graphics

Rodzaj dysku

SSD

Przekątna ekranu
System operacyjny
Model

HP OmniBook 3

Procesor

Seria procesora

Intel Core (seria 1)

Model procesora

Intel Core 5 120U (1.4 GHz, 5.0 GHz Turbo, 12 MB Cache)

Liczba rdzeni

10 szt.

Liczba wątków

12

Pamięć

Wielkość pamięci RAM
Częstotliwość pamięci RAM

DDR5 (5200 MHz)

Karta graficzna

Rodzaj karty graficznej

zintegrowana

Dysk twardy

Ilość dysków

1 x SSD

Format dysku

1 x M.2

Interfejs dysku

1 x PCIe

Pojemność dysku SSD

2000 GB

Wersja M.2

PCIe 4.0

Wyświetlacz

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1200 (WUXGA) pikseli

Jasność matrycy

300 nitów

Powłoka matrycy

antyrefleksyjna

Typ matrycy
Technologia

matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB

redukcja niebieskiego światła

Interfejs

Standard interfejsu

HDMI

USB 3.2

USB Typ-C (z DisplayPort)

Złącza

1 x HDMI 1.4

2 x USB 3.2

2 x USB 3.2 (2 Gen) Typ-C (z funkcją ładowania, DisplayPort)

Komunikacja

Bluetooth 5.4

Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)

Napęd optyczny

brak

Dźwięk

Dźwięk

gniazdo audio mini-jack 3,5 mm

stereo

Zasilanie

Typ akumulatora

3-komorowy

litowo-polimerowy

Nominalna moc znamionowa

45 W

Minimalna moc do ładowania (USB)

45 W

Maksymalna moc do ładowania (USB)

100 W

Wtyk zasilacza

Wtyk USB-C

Zasilacz w zestawie

nie

Pojemność akumulatora

41 Wh

Wygląd

Kolor obudowy

srebrny

Szerokość

314.5 mm

Głębokość

226 mm

Wysokość

14.8 mm

Waga

1.4 kg

Pozostałe cechy

Dodatkowe funkcjonalności

2 - wbudowane mikrofony

kamera FHD

Dodatkowe dane

wielodotykowy, intuicyjny touchpad

Dodatkowe informacje

Laptop modyfikowany przez sprzedawcę

Zabezpieczenia

ochrona hasłem systemu BIOS

osłona prywatności kamery

przycisk wyciszenia mikrofonu

szyfrowanie TPM 2.0

Seria

HP OmniBook

Producent

Nazwa producenta / importera

HP
HP Inc.
HP REG 23010
08028 Barcelona
Hiszpania
ES
Email: reg@hp.com

Produkty podobne

Kompatybilne dodatki

Polecane
Ładowarki do laptopa
Monitory
Myszki
Klawiatury
Torby i plecaki
Oprogramowanie
Kamerki
Usługi
Dyski zewnętrzne
Do czyszczenia laptopa

Opinie

Zwiń
5
17 opinii użytkowników
5
17 opinii
4
0 opinii
3
0 opinii
2
0 opinii
1
0 opinii
Filtruj
Wszystkie opinie

Dodaj opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie

Inne produkty