3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE

3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - główne zdjęcie
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 1
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 2
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 3
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 4
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 5
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE - zdjęcie 6
Rodzaj produktu: szkło ochronne
Seria: 3mk HARDY Fusion
Twardość: 7H
Kolor: przezroczysty

Kod systemowy: GS-FOL-3MK-5203

Kod producenta: 5903108789387

Kod EAN: 5903108789387

3MK
3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE
49,90 zł
Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Produkt dostepny w magazynie głównym
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
30_za_30030_za_300_w_app

Opis

3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE

Zwiń
Opakowanie 3mk Hardy Fusion i szkło ochronne 3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE na smartfonie

Martwisz się o bezpieczeństwo ekranu swojego smartfona? 3mk Hardy Fusion oferuje wzmocnienie wyświetlacza o 300%, tworząc niezauważalną, lecz wysoce skuteczną barierę przed codziennymi wyzwaniami. Dzięki temu rozwiązaniu, nawet intensywne użytkowanie nie wpłynie na wygląd ani czułość dotyku, a Ty zyskujesz pewność, że wyświetlacz jest zabezpieczony. Zestaw zawiera dwie sztuki szkła, co stanowi cenne wsparcie na przyszłość.

Niezawodna ochrona wyświetlacza dla Samsung Galaxy S26 FE

3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE ochrona bocznych krawędzi smartfona, z bliska

Solidne wzmocnienie i elastyczna osłona

Zwiększ odporność ekranu swojego telefonu dzięki 3mk Hardy Fusion, które wzmacnia go aż o 300%. Ta zaawansowana technologia skutecznie absorbuje siłę uderzeń i nacisku, chroniąc wyświetlacz przed uszkodzeniami. W odróżnieniu od standardowych szkieł, które mogą pękać na ostre fragmenty, elastyczna hybrydowa struktura Hardy Fusion pozostaje w całości, minimalizując ryzyko skaleczeń. Koniec z pękającymi osłonami – to szkło wyróżnia się wyjątkową giętkością, która sprawia, że ugina się zamiast pękać. Łączy ono trwałość szkła z giętkością folii, oferując osłonę odporną na mikropęknięcia i nienaruszoną nawet po silnych wstrząsach. Twój Samsung Galaxy S26 FE zyskuje tarczę, która amortyzuje wstrząsy, sprzyjając długotrwałej ochronie wyświetlacza.

Dyskretna warstwa ochronna

Ciesz się ochroną, której prawie nie widać. Ultracienka konstrukcja szkła 3mk Hardy Fusion, o grubości zaledwie 0.3 mm, ściśle przylega do ekranu Twojego smartfona. Nie pogrubia go ani nie wpływa na estetykę urządzenia. Ta praktycznie niewidoczna warstwa działa dyskretnie w tle, zwracając na siebie uwagę tylko w razie konieczności. Twój telefon zachowuje swój smukły profil i elegancki wygląd, a Ty możesz być spokojny o bezpieczeństwo ekranu.

Młotek rozbija ekran telefonu chronionego folią 3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE
Folia 3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE z QR kodem i akcesoriami na tle smartfona

Bez zakłóceń w działaniu dotyku i obrazu

Nie musisz rezygnować z wysokiej jakości obrazu ani szybkiej reakcji na dotyk. Szkło 3mk Hardy Fusion zostało zaprojektowane tak, aby nie kolidować z działaniem czujników, co pozwala na swobodne korzystanie z automatycznej jasności czy funkcji wygaszania ekranu przy uchu. Czytnik linii papilarnych, Face ID i Touch ID rozpoznają palec z dużą prędkością, a precyzyjne wycięcia pod głośnik i aparat sprzyjają zachowaniu jakości dźwięku i ostrości zdjęć. Po założeniu szkła nie odczujesz żadnej zmiany w użytkowaniu.

Ekran wolny od odcisków i kurzu

Utrzymuj ekran swojego Samsunga Galaxy S26 FE w wyjątkowej czystości bez potrzeby ciągłego wycierania. Szkło 3mk Hardy Fusion posiada powłokę oleofobową, która skutecznie ogranicza widoczność odcisków palców, nawet po całym dniu intensywnego użytkowania. Dodatkowo, antystatyczna powierzchnia sprawia, że szkło przyciąga mniej kurzu, co docenisz już po pierwszym użyciu. Twój ekran pozostaje bardzo czysty, jak nowy, każdego dnia.

Folia ochronna 3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE na ekranie smartfona z ikoną tarczy
Ręka dotyka ekranu Samsung Galaxy S26 FE z folią 3mk Hardy Fusion, widoczny wzór 3mk

Uproszczony proces montażu

Aplikacja szkła ochronnego nie musi być trudna. Z 3mk Hardy Fusion montaż jest prosty i intuicyjny, umożliwiając samodzielne założenie osłony bez wysiłku. Szkło przylega do ekranu, minimalizując ryzyko powstawania pęcherzyków powietrza i smug, a także nie tworząc efektu „halo”. W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak naklejki Fit-In™ ułatwiające pozycjonowanie, listki Dust-Fix™ do usuwania kurzu oraz kartę Anti-Bubble Card™ do wygładzania powierzchni, co sprawia, że cały proces jest szybki i komfortowy.

Specyfikacja

3mk Hardy Fusion do Samsung Galaxy S26 FE

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

1 rok w serwisie sprzedawcy

Rodzaj produktu
Pasuje do

Samsung Galaxy S26 FE

Seria

3mk HARDY Fusion

Model

Samsung Galaxy S26 FE

Samsung Galaxy S26 FE - ochrona ekranu 3mk

Twardość

7H

Grubość

0.3 mm

Kolor

przezroczysty

Ilość

2 szt.

W zestawie

Anti-Bubble Card - do usuwania bąbelków powietrza

Cleaning Set - do oczyszczenia ekranu

listki Dust-Fix - pomagające usunąć drobiny kurzu

naklejki Fit-In - ułatwiające pozycjonowanie szkła

Dodatkowe informacje

elastyczna, niepękająca konstrukcja | kompatybilne z Face ID, Touch ID i Fingerprint Scanner | idealne dopasowanie | łatwa aplikacja | antystatyczna powierzchnia | ochrona przed zarysowaniami | błyskawiczna reakcja na dotyk | powłoka oleofobowa.

Producent

Nazwa producenta / importera

3MK
3mk Protection sp. z o.o.
Krotoszyńska 35 B-02 Lok. 4A
63-400 Ostrów Wielkopolski
Polska
PL
Email: 3mk@3mk.pl

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie

Inne produkty