Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - główne zdjęcie
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 1
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 2
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 3
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 4
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 5
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zdjęcie 6
Rodzaj produktu: PowerBank
Sposób ładowania: przewodowe
Technologia: litowo-jonowa
Napięcie nominalne: 5 V
Napięcie maksymalne: 20 V

Kod systemowy: AK-MOB-BSUS-358

Kod producenta: 6932172692537

Kod EAN: 6932172692537

Baseus
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski
99,90 zł
Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Produkt dostepny w magazynie głównym
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
30_za_300_w_app

Opis

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski

Zwiń
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski powerbank z wyświetlaczem 100% i smyczą

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski to mobilny bank energii dla użytkowników wymagających szybkiego ładowania poza domem, wyróżniający się kompaktową obudową z wbudowanym kablem. Urządzenie dostarcza moc wyjściową sięgającą 45 W, co pozwala na sprawne zasilanie smartfonów, tabletów oraz mniejszych laptopów biurowych. Wysoka wydajność prądowa w połączeniu z pojemnością 10000 mAh tworzy przenośne źródło prądu, które eliminuje problem rozładowanej baterii podczas intensywnego dnia pracy. Sprzęt w niebieskim odcieniu ułatwia jednoczesne podłączenie kilku odbiorników bez konieczności zabierania ze sobą plątaniny dodatkowych przewodów.

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski - zalety

  • Moc wyjściowa 45 W - sprawne uzupełnianie energii w smartfonach oraz laptopach z portem USB-C
  • Pojemność 10000 mAh (36,5 Wh) - zapas prądu na blisko dwa pełne cykle zasilania telefonu
  • Złącza USB-C, USB-A i Lightning - swobodne ładowanie sprzętu różnych producentów
  • Wyświetlacz cyfrowy - stały podgląd procentowego stanu naładowania akumulatora
  • Ogniwa litowo-jonowe o napięciu do 20 V - stabilna dystrybucja energii bez przegrzewania podłączonych urządzeń
Powerbank Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski z wyświetlaczem LCD i wbudowanymi kablami

Moc wyjściowa 45 W - szybkie zasilanie smartfonów oraz ultrabooków

Wysoka moc sięgająca 45 W sprawia, że powerbank Baseus EnerFill FC21 radzi sobie z zasilaniem wymagających urządzeń przenośnych. Zamiast ograniczać się wyłącznie do powolnego doładowywania telefonu, podłączysz do niego także kompatybilnego laptopa biurowego z portem USB-C Power Delivery. Maksymalne napięcie 20 V oraz natężenie wyjściowe do 3 A pozwalają na odzyskanie połowy energii w podłączonym telefonie w niespełna pół godziny. Zyskujesz niezależność od gniazdek ściennych podczas spotkań na mieście czy długich podróży pociągiem. Sprzęt automatycznie dobiera właściwy profil zasilania, chroniąc baterię Twojego telefonu przed przeciążeniem.

Ogniwa litowo-jonowe 10000 mAh - kompaktowy zasób energii

Zastosowanie dwóch ogniw litowo-jonowych pozwoliło uzyskać pojemność 10000 mAh (36,5 Wh) przy zachowaniu niewielkich gabarytów obudowy. Taka ilość zgromadzonej energii wystarcza na niemal dwukrotne naładowanie większości współczesnych smartfonów lub wielokrotne uzupełnienie baterii w słuchawkach bezprzewodowych. Pojemność 36,5 Wh spełnia rygorystyczne normy lotnicze, dzięki czemu urządzenie bez przeszkód zabierzesz na pokład samolotu w bagażu podręcznym. Akcesorium w niebieskim wykończeniu z łatwością mieści się w kieszeni plecaka, torbie czy dłoni, stanowiąc dyskretne zaplecze energetyczne podczas całodziennych wyjść w teren.

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski powerbank z pętelką i ekranem LCD, widok pod kątem
Dwa powerbanki Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieskie, jeden z wbudowanym kablem

Złącza USB-C, USB-A oraz kabel Lightning - ładowanie trzech urządzeń naraz

Projektanci wyposażyli model Baseus EnerFill FC21 w różnorodne porty wyjściowe, w tym gniazdo USB-C, uniwersalne złącze USB-A oraz kabel z wtykiem Lightning. Taki układ eliminuje potrzebę noszenia osobnych przejściówek dla sprzętów z systemem Android i urządzeń marki Apple. Obecność trzech niezależnych linii zasilających umożliwia jednoczesne podłączenie telefonu, czytnika e-booków oraz bezprzewodowych słuchawek. Zyskujesz wygodę dzielenia się prądem ze współpracownikami lub bliskimi bez żmudnego czekania w kolejce do jedynego kabla. Trwała konstrukcja złączy przeciwdziała ich szybkiemu zużyciu mechanicznemu przy codziennym wpinaniu przewodów.

Wbudowany wyświetlacz cyfrowy - precyzyjna kontrola stanu baterii

Czytelny ekran cyfrowy zastępuje tradycyjne, mało precyzyjne diody LED, prezentując dokładną wartość pozostałej energii w procentach. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy powerbank Baseus EnerFill FC21 w niebieskiej obudowie wymaga ponownego podłączenia do sieci elektrycznej. Bieżący odczyt na wbudowanym panelu eliminuje ryzyko wyjścia z domu z rozładowanym magazynem energii w najmniej odpowiednim momencie. Wyświetlacz informuje również o aktywnym trybie szybkiego ładowania, dając natychmiastowe potwierdzenie prawidłowego przebiegu procesu zasilania. Kompaktowy ekran pozostaje czytelny w jasnym świetle dziennym, jak i w zaciemnionych pomieszczeniach.

Kobieta trzyma smartfon z podłączonym powerbankiem Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh niebieski
Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh niebieski power bank z wbudowanym kablem Lightning wystającym z góry

Dla kogo jest Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski?

Parametry techniczne modelu Baseus EnerFill FC21 czynią go trafnym wyborem dla osób, które spędzają wiele godzin z dala od biurka i potrzebują uniwersalnego źródła zasilania. Moc 45 W oraz obsługa protokołów szybkiego ładowania odpowiadają na potrzeby właścicieli smartfonów, tabletów, a także kompaktowych laptopów zasilanych przez port USB-C. Pojemność 10000 mAh docenią podróżnicy szukający lekkiego sprzętu zgodnego z przepisami linii lotniczych. Zintegrowany przewód ze złączem Lightning w połączeniu z gniazdami USB-A i USB-C usatysfakcjonuje użytkowników ekosystemów mobilnych, oczekujących prostego ładowania kilku gadżetów jednocześnie bez zbędnego okablowania.

Specyfikacja

Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000 mAh 45W niebieski

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

2 lata w serwisie sprzedawcy

Grupa produktowa
Rodzaj produktu

PowerBank

Technologia

litowo-jonowa

Napięcie maksymalne

20 V

Moc

45 W

Porty

1 x Lightning

1 x USB-A

1 x USB-C

Liczba złącz ładujących

3

Kolor

niebieski

Dane techniczne

Przeznaczenie

do telefonu

Sposób ładowania

przewodowe

Standard

Lightning

USB-A

USB-C

Napięcie nominalne

5 V

Natężenie prądu wyjściowego

1.5 A

2.0 A

2.25 A

2.5 A

3.0 A

Ilość ogniw

2

Pojemność typowa

10000 mAh (36.5 Wh)

Wyświetlacz

yes

Dodatkowe informacje

Akcesoria w zestawie

kabel USB-C / Lightning

Producent

Nazwa producenta / importera

Baseus
Apex CE Specialists GmbH
Grafenberger Allee 277
40237 Düsseldorf
Niemcy
DE
Email: Info@apex-ce.de

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie

Inne produkty