Gigabyte B650E EAGLE WF6E

Gigabyte B650E EAGLE WF6E - główne zdjęcie
Gigabyte B650E EAGLE WF6E - zdjęcie 1
Gigabyte B650E EAGLE WF6E - zdjęcie 2
Gigabyte B650E EAGLE WF6E - zdjęcie 3
Gniazdo procesora: Socket AM5
Chipset płyty głównej: AMD B650
Obsługiwana pamięć: DDR5
Ilość gniazd pamięci: 4 szt.
Złącza PCI-E (liczba slotów): 4 x PCI-Express x16

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: PL-AM5-GA-190

Kod producenta: B650E EAGLE WF6E

Kod EAN: 4719331877798

Gigabyte
Gigabyte B650E EAGLE WF6E
729 zł
Dopasuj swoją płatność
Rata już od 20,90 zł
Sprawdź szczegóły rat i leasingu
Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Produkt dostepny w magazynie głównym
Darmowa dostawa
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
komp_rat_20x0zysk_do_400raty_10

Opis

Gigabyte B650E EAGLE WF6E

Zwiń
Płyta główna Gigabyte B650E EAGLE WF6E czarna, widoczne gniazdo procesora AM5 oraz sloty RAM

Gigabyte B650E EAGLE WF6E to kluczowy element do budowy zaawansowanego komputera. Ta płyta główna oferuje dostęp do procesorów AMD Ryzen serii 7000 i 8000, co przekłada się na płynność w grach, specjalistycznych programach oraz podczas realizacji wymagających projektów. Została zaprojektowana z myślą o stabilnej pracy i responsywności, niezależnie od tego, czy tworzysz treści, korzystasz z gier, czy potrzebujesz sprzętu do codziennego użytku. Zobacz, jak Gigabyte B650E EAGLE WF6E może wzbogacić Twoje doświadczenia z komputerem.

Stwórz wydajną platformę z Gigabyte B650E EAGLE WF6E

Płyta główna Gigabyte B650E EAGLE WF6E, widok z góry, czarno-srebrna, z gniazdem CPU AM5

Wsparcie dla procesorów AMD Ryzen i pamięci DDR5

Z gniazdem Socket AM5, ta płyta główna wspiera procesory AMD Ryzen serii 7000 i 8000, od Ryzen 3 do Ryzen 9, dostarczając moc obliczeniową do każdego zadania, od edycji wideo po intensywne sesje gamingowe. Dodatkowo, cztery gniazda DIMM obsługują pamięć DDR5 o maksymalnej pojemności 256 GB, osiągając prędkości do DDR5-7600 w trybie OC. Dwukanałowa architektura pamięci usprawnia przepustowość, co przyspiesza uruchamianie aplikacji i ogólną płynność systemu.

Szybka pamięć masowa i opcje rozbudowy

Dostęp do szybkiej pamięci masowej jest możliwy dzięki trzem gniazdom M.2, w tym jednemu ze wsparciem PCIe 5.0. To rozwiązanie znacznie skraca czas uruchamiania systemu i ładowania gier. Cztery porty Serial ATA III pozwalają na podłączenie dysków HDD i SSD, a obsługa trybów RAID (0, 1, 10) umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa danych lub poprawę ich wydajności. Płyta wyposażona jest także w cztery złącza PCI-Express x16, co daje swobodę w konfiguracji kart graficznych i innych kart rozszerzeń.

Panel tylny płyty głównej Gigabyte B650E EAGLE WF6E, liczne porty, złącza USB, HDMI, DisplayPort, Ethernet i audio.

Sprawna łączność sieciowa

Zintegrowana karta sieciowa Realtek 2.5 Gigabit LAN dostarcza stabilne i szybkie połączenie przewodowe, co jest cenne dla graczy online oraz użytkowników przesyłających duże pliki. Eliminuje to obawy o opóźnienia czy przerwy w transmisji danych. Dodatkowo, Gigabyte B650E EAGLE WF6E zawiera technologie bezprzewodowe Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.3. Dzięki nim możesz korzystać z szybkiego i stabilnego dostępu do internetu bezprzewodowo, a także łatwo łączyć się z szeroką gamą urządzeń, takich jak słuchawki, kontrolery czy smartfony.

Różnorodne złącza i klarowny dźwięk

Płyta główna Gigabyte B650E EAGLE WF6E oferuje zestaw złącz na tylnym panelu, umożliwiający podłączenie niezbędnych urządzeń. Obejmuje to Display Port i HDMI, które służą do wykorzystania zintegrowanej grafiki w procesorach Ryzen G-series. Liczne porty USB, w tym USB 3.2 Gen1 i Gen2, a także uniwersalne USB 3.2 Gen1 Type-C, zapewniają sprawny transfer danych i kompatybilność z nowoczesnymi akcesoriami. Wbudowana karta dźwiękowa Realtek 7.1 dostarcza przestrzenny i czysty dźwięk, co wzbogaca odbiór gier, filmów i muzyki.

Podstawa dla Twojego systemu

Wybór płyty głównej Gigabyte B650E EAGLE WF6E oznacza inwestycję w stabilną i efektywną platformę, która sprosta Twoim wymaganiom. Standard ATX zapewnia szeroką kompatybilność z obudowami komputerowymi, a przemyślany układ złączy zasilania na płycie, w tym ATX 24pin oraz dodatkowe 4-pin i 8-pin ATX 12V, utrzymuje stabilne dostarczanie energii do komponentów. Jest to płyta stworzona dla użytkowników ceniących niezawodność, elastyczność w rozbudowie i dostęp do bieżących rozwiązań technologicznych.

Specyfikacja

Gigabyte B650E EAGLE WF6E

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

3 lata w serwisie sprzedawcy

Grupa produktowa
Przeznaczenie
Chipset płyty głównej
Standard płyty

Procesor

Gniazdo procesora
Obsługiwane typy procesorów

AMD Ryzen 3 - seria 7000

AMD Ryzen 3 - seria 8000

AMD Ryzen 5 - seria 7000

AMD Ryzen 5 - seria 8000

AMD Ryzen 7 - seria 7000

AMD Ryzen 7 - seria 8000

AMD Ryzen 9 - seria 7000

AMD Ryzen 9 - seria 8000

Maks. ilość obsługiwanych procesorów

1

Pamięć

Obsługiwana pamięć
Rodzaj obsługiwanej pamięci

DIMM (do PC)

Typ obsługiwanej pamięci

DDR5-4800 (PC5-38400)

DDR5-5200 (PC5-41600)

Typ obsługiwanej pamięci OC

DDR5-5600 (PC5-44800)

DDR5-6000 (PC5-48000)

DDR5-6200 (PC5-49600)

DDR5-6400 (PC5-51200)

DDR5-6600 (PC5-52800)

DDR5-6800 (PC5-54400)

DDR5-7000 (PC5-56000)

DDR5-7200 (PC5-57600)

DDR5-7600 (PC5-60800)

Dwukanałowa obsługa pamięci

tak

Ilość gniazd pamięci

4 szt.

Maks. pojemność pamięci

256 GB

Złącza

Złącza PCI-E (liczba slotów)

4 x PCI-Express x16

Złącza dla dysków i napędów

4 x Serial ATA III

Obsługa Raid
Złącza na tylnym panelu

1 x Display Port

1 x HDMI

1 x PS/2

1 x RJ45

1 x USB 3.2 (Gen1) typ C

2 x USB 3.2 (Gen1)

2 x USB 3.2 (Gen2)

4 x USB

Audio

gniazdo anteny Wi-Fi

Złącza na płycie głównej

1 x 4-pin ATX 12V

1 x 8-pin ATX 12V

1 x Audio

1 x gniazdo M.2 (PCIe 5.0)

1 x USB 3.2 (Gen1)

1 x USB 3.2 (Gen1) typ C

2 x gniazdo M.2 (PCIe 4.0)

Wtyczka zasilania

ATX 24pin

Komunikacja

Zintegrowana karta sieciowa

tak (Realtek 2.5 Gigabit LAN)

Transmisja danych

Bluetooth

Wi-Fi

Karta bezprzewodowa

Wi-Fi 6E | Bluetooth 5.3

Dźwięk

Zintegrowana karta dźwiękowa

tak (Realtek 7.1)

Wymiary

Szerokość

244 mm

Wysokość

305 mm

Producent

Nazwa producenta / importera

Gigabyte
Giga-Byte Technology BV
Steenoven 24
5626 Eindhoven
Holandia
NL
Email: EU.grp@gigabyte.com

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie