Nikon STABILIZED 10x25 S

Nikon STABILIZED 10x25 S - główne zdjęcie
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 1
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 2
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 3
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 4
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 5
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 6
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 7
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 8
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 9
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 10
Nikon STABILIZED 10x25 S - zdjęcie 11
Powiększenie: 10 x
Średnica soczewki obiektywu: 25 mm
Średnica źrenicy wyjściowej: 2.5 mm
Pozorne pole widzenia: 50.5 stopnie
Stabilizacja obrazu: tak

Usługi dostępne dla produktu:

Gwarancja Beztroski

Kod systemowy: AF-A-NIK-0009

Kod producenta: BAA950WA

Kod EAN: 4580130921780

Nikon
Nikon STABILIZED 10x25 S
3 299 zł
Produkt tymczasowo niedostępny.
Powiadom o dostępności

Opis

Nikon STABILIZED 10x25 S

Zwiń
Czarne lornetki Nikon STABILIZED 10x25 S z zielonymi soczewkami, widok pod kątem na białe tło

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele ucieka uwadze z powodu drżącego obrazu? Lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S umożliwia poznanie świata pełnego detali, zapewniając wyjątkową stabilność w kompaktowej obudowie. Stworzona, aby sprostać wyzwaniom każdej wyprawy, od obserwacji natury po dynamiczne wydarzenia sportowe, ta lekka optyka dostarcza klarowne i nieruchome widoki, niezależnie od ruchów otoczenia. Dzięki powiększeniu 10x i szerokiemu polu widzenia 94 metry na 1000 metrów, oraz minimalnej odległości ogniskowania 3 metry, Nikon STABILIZED 10x25 S to praktyczne narzędzie, które sprawdzi się podczas wędrówek, koncertów czy obserwacji ptaków, zawsze oferując klarowny i pozbawiony drgań obraz.

Odkryj szczegóły ze stabilizacją

Nikon STABILIZED 10x25 S czarna lornetka leżąca na białym tle, widok z góry pod kątem

Redukcja drgań dla klarownego widoku

Doświadcz widocznej różnicy, jaką wnosi zaawansowany system stabilizacji obrazu od Nikon, ograniczający drgania dłoni nawet o 80%. Oznacza to, że lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S gwarantuje niezwykle ostre pole widzenia, utrzymujące swoją stabilność nawet podczas śledzenia obiektów w ruchu – czy to ptaków w locie, czy przemieszczających się zwierząt. W ten sposób masz pewność, że żadne istotne detale nie zostaną pominięte.

Mobilność w kompaktowym wydaniu

Ciesz się swobodą, którą oferuje jedna z bardziej kompaktowych i lekkich lornetek ze stabilizacją obrazu. Przy wadze zaledwie 405 gramów (bez akumulatora) i długości 103 mm, lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S jest wyjątkowo łatwa w transporcie. Jej składana forma umożliwia łatwe przechowywanie w kieszeni czy niewielkiej torbie, co czyni ją praktycznym partnerem podczas podróży i nieplanowanych przygód.

Czarna lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S z przodu, lekko rozłożona, obiektywy skierowane na wprost
Kompaktowa lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S w kolorze czarnym, widok z przodu na obiektywy

Optyka Nikon dla klarownego obrazu

Przekonaj się o precyzji optycznej, możliwej dzięki zaawansowanemu systemowi optycznemu od Nikon. Wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe, pokrywające soczewki i pryzmaty, wraz z wysokorefleksyjną powłoką ze stopu srebra na pryzmatach, skutkują optymalną transmisją światła. Efektem jest jasny, wyraźny obraz o wysokim kontraście i wiernym oddaniu barw, umożliwiający dostrzeżenie każdego niuansu otoczenia.

Komfort użytkowania przy długich obserwacjach

Lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S została stworzona z myślą o Twoim komforcie, nawet podczas przedłużonych sesji obserwacyjnych. Wyjątkowo stabilny obraz istotnie redukuje zmęczenie wzroku, a niska waga urządzenia dodatkowo sprzyja ogólnemu zmniejszeniu odczuwalnego wysiłku. Ponadto, odsunięcie źrenicy wyjściowej wynoszące 14 mm zapewnia wygodę obserwacji również dla użytkowników w okularach.

Kobieta trzyma czarną lornetkę Nikon STABILIZED 10x25 S z morzem w tle

Łatwa regulacja ostrości i dopasowanie

Prostota obsługi jest kluczowa dla satysfakcjonujących obserwacji. Lornetka Nikon STABILIZED 10x25 S posiada obszerny, gładko działający pierścień centralnej regulacji ostrości o rowkowanej powierzchni, co sprzyja precyzyjnemu ustawieniu obrazu. Regulowane, obrotowo-przesuwne muszle oczne umożliwiają optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb, co przekłada się na wygodę wizualną dla każdego użytkownika.

Specyfikacja

Nikon STABILIZED 10x25 S

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

10 lat w serwisie zewnętrznym

Powiększenie

10 x

Średnica soczewki obiektywu

25 mm

Średnica źrenicy wyjściowej

2.5 mm

Rzeczywiste pole widzenia

5.4 stopnie

Pozorne pole widzenia

50.5 stopnie

Stabilizacja obrazu

tak

Pole widzenia przy 1000 m

94 m

Zakres regulacji odstępu między okularami

56 - 74 mm

Najbliższa odległość ogniskowania

3 m

Wodoodporność

nie

Długość

103 mm

Szerokość

117 mm

Wysokość

56 mm

Waga

405 g (bez akumulatora)

Inne cechy

jasność względna: 6.3 | odsunięcie źrenicy wyjściowej: 14 mm | metoda przesunięcia osi optycznej obiektywu | około 80-procentowa redukcja drgań w polu widzenia wywołanych ruchem lornetki | funkcjonalny zakres kątowy: -80 — +80˚

Kolor

czarny

Model

Nikon STABILIZED

Producent

Nazwa producenta / importera

Nikon
Nikon Europe B.V.
The Garden, Stroombaan 14
1181 VX Amstelveen
The Netherlands
NL
Email: https://www.nikoneurope.com/

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie