Chieftec BW-01B-OP

Chieftec BW-01B-OP - główne zdjęcie
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 1
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 2
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 3
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 4
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 5
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 6
Chieftec BW-01B-OP - zdjęcie 7
Typ obudowy: Midi Tower
Standard: ATX, micro-ATX, mini-ITX
Panel boczny: zabudowany
Wbudowany zasilacz: brak w komplecie
Kolor: czarny

Kod systemowy: OB-CHI-0265

Kod producenta: BW-01B-OP

Kod EAN: 753263079312

Chieftec
Chieftec BW-01B-OP
319 zł
Dopasuj swoją płatność
Rata już od 9,14 zł
Sprawdź szczegóły rat i leasingu
Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Produkt dostepny w magazynie głównym
Darmowa dostawa
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
komp_rat_20x0zysk_do_400raty_10

Opis

Chieftec BW-01B-OP

Zwiń
Czarna obudowa komputerowa Chieftec BW-01B-OP z frontowym panelem z otworami wentylacyjnymi, widok perspektywiczny z przodu i boku

Budowa wydajnego komputera rozpoczyna się od solidnych fundamentów. Obudowa Chieftec BW-01B-OP to platforma stworzona z myślą o zapewnieniu stabilności i przemyślanej przestrzeni montażowej. Jej konstrukcja typu Midi Tower w klasycznym czarnym kolorze umożliwia konfigurację systemu dopasowanego do Twoich oczekiwań – od codziennych zadań po intensywne sesje w grach. Zapewnia ona elastyczność i odpowiednią przestrzeń dla komponentów, co przekłada się na płynną pracę i wygodę użytkowania.

Obudowa Chieftec BW-01B-OP: stabilna baza dla Twoich podzespołów

Czarna obudowa komputerowa Chieftec BW-01B-OP, pionowe żebra, porty USB i audio na górze

Elastyczność montażu dla Twojej konfiguracji

Niezależnie od rozmiaru Twojego projektu, ta obudowa pomieści płyty główne w standardach ATX, micro-ATX oraz mini-ITX, dając Ci swobodę wyboru podzespołów. Możesz stworzyć zarówno niewielki, lecz efektywny zestaw, jak i rozbudowaną stację roboczą. Jednolita, zabudowana ścianka boczna chroni komponenty wewnętrzne i prezentuje się estetycznie, dobrze pasując do każdego otoczenia.

Wiele miejsca na Twoje pliki

Zarządzanie obszernymi bibliotekami danych staje się łatwiejsze dzięki przestronnemu wnętrzu Chieftec BW-01B-OP. Masz do dyspozycji dwie kieszenie 5.25 cala, sześć wewnętrznych kieszeni 3.5 cala oraz cztery wewnętrzne kieszenie 2.5 cala. Ta rozbudowana konfiguracja pozwala na instalację wielu dysków HDD i SSD, co oznacza zarówno znaczną pojemność, jak i szybki dostęp do Twoich plików, zdjęć czy gier.

Czarna obudowa Chieftec BW-01B-OP midi tower, widok pod kątem, boczne wejścia audio USB 3.0, włącznik i reset
Górny panel obudowy Chieftec BW-01B-OP z portami USB 3.0, Type C, audio i przyciskiem zasilania

Ułatwiony dostęp do peryferiów

Wygodne podłączanie urządzeń zewnętrznych to priorytet. Przedni panel obudowy Chieftec BW-01B-OP wyposażono w port USB 3.2 Gen 1 oraz port USB 3.2 Gen 1 (Typ-C), umożliwiające szybką wymianę danych. Dodatkowe złącza audio ułatwiają podłączenie słuchawek lub mikrofonu, co jest praktyczne zarówno podczas rozmów online, jak i w trakcie rozgrywki.

Swoboda w doborze wydajnych komponentów

Zaprojektuj system bez ograniczeń, instalując nawet najbardziej zaawansowane podzespoły. Ta obudowa zmieści karty graficzne o długości do 41 cm (przy demontażu kosza na dyski 2.5 cala), co otwiera drogę do stworzenia wydajnej stacji gamingowej. Wysokość chłodzenia procesora do 15.7 cm oraz siedem slotów PCIe rozszerzają Twoje możliwości personalizacji. Brak wbudowanego zasilacza daje Ci możliwość wyboru jednostki ATX, która precyzyjnie odpowiada na Twoje zapotrzebowanie energetyczne.

Wnętrze obudowy Chieftec BW-01B-OP, widok na srebrne przegrody i czarne elementy montażowe bez podzespołów
Chieftec BW-01B-OP otwarta obudowa komputera, widok z przodu, wnętrze ze srebrnej stali

Skuteczne zarządzanie temperaturą

Utrzymanie niskich temperatur podzespołów jest kluczowe dla ich stabilnej i długotrwałej pracy. Obudowa Chieftec BW-01B-OP posiada fabrycznie zamontowany wentylator 120 mm. Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym przepływie powietrza, istnieje opcja instalacji pięciu dodatkowych wentylatorów 120/140 mm. Obudowa jest również przystosowana do montażu radiatorów chłodzenia wodnego o rozmiarach 240 mm i 360 mm, co pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury dla kluczowych podzespołów.

Specyfikacja

Chieftec BW-01B-OP

Zwiń

Dane techniczne

Producent
Gwarancja

2 lata w serwisie sprzedawcy

Typ obudowy
Panel boczny

zabudowany

Kolor

czarny

Zasilacz

Wbudowany zasilacz

brak w komplecie

Standard zasilacza

ATX

Kieszenie na dyski

Ilość kieszeni 5.25

2 szt.

Ilość kieszeni 3.5 wewn.

6 szt.

Ilość kieszeni 2.5 wewn.

4 szt.

Panel przedni

Złącza na przednim panelu

1 x USB 3.2 Gen 1

1 x USB 3.2 Gen 1 (Typ-C)

audio

Przestrzeń na komponenty

Maksymalna wysokość chłodzenia

15.7 cm

Maksymalna długość karty graficznej

41 cm (bez zamontowanego kosza na dyski 2.5 cala)

Maksymalna długość zasilacza

16 cm

Sloty na karty rozszerzeń PCIe

7 szt.

Chłodzenie

Zainstalowane komponenty

1 wentylator 120 mm

Możliwość montażu

5 wentylatorów 120/140 mm

Obsługiwane radiatory

240 mm

360 mm

Dane fizyczne

Rodzaj materiału

stal

Szerokość

200 mm

Wysokość

465 mm

Głębokość

510 mm

Waga

8.23 kg

Producent

Nazwa producenta / importera

Chieftec
Arena Electronic GmbH
Koppersstr. 18
40549 Duesseldorf
Niemcy
DE
Email: info@chieftec.eu

Kompatybilne dodatki

Polecane
Wentylatory i radiatory
Wentylatory i radiatory

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zwiń

Dodaj pierwszą opinię

Masz ten produkt? Dodaj opinię! Oceń według poniższych kryteriów:

Jakość wykonania:
Funkcjonalność:

Zapoznaj się z zasadami akceptowania przez nas komentarzy. Twój komentarz pojawi się przy produkcie po weryfikacji operatorów.

Rekomendowane dla Ciebie