Niemiecki producent Gardena oferuje wysokiej klasy narzędzia ogrodnicze, takie jak zraszacze, węże ogrodowe, kosiarki, nożyce, sekatory i pompy. Firma powstała w roku 1961 i początkowo oferowała wyłącznie narzędzia ogrodnicze – na ekspansję pozwoliło jej stopniowe poszerzanie asortymentu. Istotnym elementem rozwoju firmy było rozpoczęcie produkcji nowoczesnych inteligentnych systemów nawadniania. Produkty Gardeny są z czasem unowocześniane, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów lub nowe trendy pojawiające się na rynku.

Produkty marki obecne są na polskim rynku. Przez lata GARDENA zdobyła uznanie Polaków, czego dowodem są liczne nagrody oraz wyróżnienia (w tym prestiżowy Laur Konsumenta, przyznany marce aż dwukrotnie). Produkty Gardeny znajdziemy w każdym większym markecie budowlanym i sklepie ogrodniczym.

Firma dba o środowisko, wykorzystując ekologiczne materiały i opakowania oraz angażując się w inicjatywy powiązane z ochroną środowiska. Ochrona środowiska jest ważnym elementem polityki marki GARDENA. Przejawia się to zarówno w charakterze produktów (ekologiczne materiały z certyfikatem FSC i opakowania), jak i w zaangażowaniu w inicjatywy związane z ochroną środowiska. Proekologiczne są też niektóre z rozwiązań stosowanych w produktach marki, między innymi systemy inteligentnego zraszania trawy.

Gardena

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.