Włoska firma Puro wytwarza akcesoria do telefonów (powerbanki, ładowarki i etui) odznaczające się niestandardowym wzornictwem. Produkty firmy charakteryzują się tak zwanym „włoskim stylem”, stylowym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Osoby, które chcą sprawić, by ich telefon wyglądał modnie, mogą wybrać etui opracowane przez światowej sławy projektantów.

Popularnymi wśród klientów seriami są między innymi Glitter Shine, Plasma czy 0.3 Nude, które łączą w sobie cieszący oko wygląd i doskonałe właściwości ochronne, dzięki czemu nie ma potrzeby wybierania między stylistyką etui do telefonu, a jego trwałością. W ofercie marki znajdziemy etui dopasowane do najpopularniejszych modeli telefonów – w tym do smartfonów Apple. Akcesoria oferowane przez Puro charakteryzują się wysoką trwałością oraz zgodnością z najnowszymi technologiami, takimi jak Fast Charge w ładowarkach.

Produkty Puro będą doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić i nie skazywać się na proste, czasem ponure wręcz akcesoria do telefonu, jednocześnie nie płacąc za nazwisko projektanta czy logo marki.

Puro

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.