Ubiquiti

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
  • Kod producenta: [USW-Pro-48-POE] Kod systemowy: [NET-WRPZ-UQI-074]
    0/5 (0)
    5 790
    • Typ: zarządzalny
    • Przeznaczenie: do szaf RACK 19"
    • Liczba portów LAN 10/100/1000: 48 szt.
    • Sloty SFP+ 10G: 4 szt.
    • Porty PoE: 48 szt.
    • Prędkość magistrali wew.: 176 Gb/s
    • Szybkość przekierowań pakietów: 130.944 mpps
    Kod producenta: [USW-Pro-48-POE] Kod systemowy: [NET-WRPZ-UQI-074]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-SM-10G] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-014]
    0/5 (0)
    439
    • Długość fali: 1310 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 10 km
    • Prędkość transmisji: 10 Gb/s
    Kod producenta: [UF-SM-10G] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-014]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [AMO-5G13] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-081]
    0/5 (0)
    689
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: dookólna
    • Zysk energetyczny: 20 dBi
    • Polaryzacja: liniowa - pionowa lub pozioma
    • Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziom: 360 °
    • VSWR: 1.5
    • Waga: 0.82 kg
    Kod producenta: [AMO-5G13] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-081]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [ROCKETM5(EU)] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-068]
    0/5 (0)
    369
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 0.5 kg
    Kod producenta: [ROCKETM5(EU)] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-068]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [AF60-LR] Kod systemowy: [NET-WLAP-UQI-106]
    0/5 (0)
    2 049
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    Kod producenta: [AF60-LR] Kod systemowy: [NET-WLAP-UQI-106]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-SM-10G-S-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-012]
    0/5 (0)
    7 890
    • Długość fali: 1270 nm
    • Długość fali RX: 1330 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 10 km
    • Prędkość transmisji: 10 Gb/s
    Kod producenta: [UF-SM-10G-S-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-012]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [PBE-M5-400-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-054]
    0/5 (0)
    389
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Zysk energetyczny: 30 dBi
    • Polaryzacja: liniowa - pionowa lub pozioma
    • VSWR: 1.5
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 1.753 kg
    Kod producenta: [PBE-M5-400-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-054]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [LOCO5AC] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-041]
    0/5 (0)
    229
    • Przeznaczenie anteny: WiFi
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Zysk energetyczny: 13 dBi
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 0.18 kg
    Kod producenta: [LOCO5AC] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-041]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UDC-3] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-002]
    0/5 (0)
    139,90
    • Typ: patchcord
    • Standard: SFP
    • Końcówka 1: 1 x SFP+
    • Końcówka 2: 1 x SFP+
    • Długość: 300 cm
    • Kolor: czarny
    • Model: UBIQUITI UDC
    Kod producenta: [UDC-3] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-002]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UDC-1] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-001]
    0/5 (0)
    81,90
    • Typ: patchcord
    • Standard: SFP
    • Końcówka 1: 1 x SFP+
    • Końcówka 2: 1 x SFP+
    • Długość: 100 cm
    • Kolor: czarny
    • Model: UBIQUITI UDC
    Kod producenta: [UDC-1] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-001]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-SM-1G-S-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-013]
    0/5 (0)
    1 109
    • Długość fali: 1310 nm
    • Długość fali RX: 1550 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 3 km
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
    Kod producenta: [UF-SM-1G-S-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-013]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [PBE-5AC-ISO-GEN2-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-063]
    0/5 (0)
    629
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Zysk energetyczny: 30 dBi
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 3.22 kg
    Kod producenta: [PBE-5AC-ISO-GEN2-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-063]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [LAP-GPS-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-036]
    0/5 (0)
    429
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Zysk energetyczny: 20 dBi
    • Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziom: 90 °
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 0.752 kg
    Kod producenta: [LAP-GPS-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-036]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [LAP-120-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-035]
    0/5 (0)
    379
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Zysk energetyczny: 20 dBi
    • Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziom: 120 °
    • Waga: 0.42 kg
    Kod producenta: [LAP-120-EU] Kod systemowy: [NET-PAN-UQI-035]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-SM-10G-S] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-010]
    0/5 (0)
    759
    • Długość fali: 1270 nm
    • Długość fali RX: 1330 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 10 km
    • Prędkość transmisji: 10 Gb/s
    Kod producenta: [UF-SM-10G-S] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-010]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UDC-2] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-003]
    0/5 (0)
    119,90
    • Typ: patchcord
    • Standard: SFP
    • Końcówka 1: 1 x SFP+
    • Końcówka 2: 1 x SFP+
    • Długość: 200 cm
    • Kolor: czarny
    • Model: UBIQUITI UDC
    Kod producenta: [UDC-2] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-003]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [AF60] Kod systemowy: [NET-WLAP-UQI-105]
    0/5 (0)
    1 449
    • Przeznaczenie anteny: radiolinia
    • Rodzaj: kierunkowa
    • Złącze: RJ45
    • Waga: 1.4 kg
    Kod producenta: [AF60] Kod systemowy: [NET-WLAP-UQI-105]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-MM-1G-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-006]
    0/5 (0)
    799
    • Długość fali: 850 nm
    • Długość fali RX: 850 nm
    • Kabel: światłowód wielomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 0.55 km
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
    Kod producenta: [UF-MM-1G-20] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-006]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-GP-B+] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-005]
    0/5 (0)
    359
    • Długość fali: 1490 nm
    • Długość fali RX: 1310 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 0.55 km
    • Prędkość transmisji: 2.5 Gb/s
    Kod producenta: [UF-GP-B+] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-005]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [UF-SM-1G-S] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-015]
    0/5 (0)
    119,90
    • Długość fali: 1310 nm
    • Długość fali RX: 1550 nm
    • Kabel: światłowód jednomodowy
    • Maksymalna długość kabla: 3 km
    • Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
    Kod producenta: [UF-SM-1G-S] Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-015]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
  • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
    {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
    {{::product.short_descr}}
    • {{::attribute.name + ':'}}
    Dostawa z wniesieniem!
    Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zamów przez telefon
    +48616680007
    Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.