SanDisk jest amerykańską korporacją projektującą i produkującą pamięć masową flash oraz oprogramowanie. Jej produkty dostępne są na całym świecie, jest to także jeden z największych dostawców pamięci flash na rynku. Producent ten jest z pewnością dobrze znany miłośnikom fotografii – większość sprzedawanych kart pamięci pochodzi właśnie od SanDiska. Firma ma bardzo duży udział w rozwijaniu technologii pamięci flash – już w 2014 roku świętowała ona otrzymanie pięciotysięcznego patentu, zaś jej portfolio patentowe jest niezmiennie uznawane za jedno z najlepszych w całej branży. Potwierdza to także kilkukrotne wyróżnienie firmy w prestiżowym rankingu „Top 100 Innovators”.

Oprócz dysków, SanDisk oferuje także szeroką gamę specjalistycznego oprogramowania do zarządzania danymi, między innymi do ich odzyskiwania. Duża część modeli nośników SanDisk posiada wbudowane lub załączone oprogramowanie.

Od maja 2016 roku SanDisk wchodzi w skład Western Digital Corporation, jednego z największych na świecie producentów dysków twardych.

SanDisk

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.