Modecom to jeden z największych polskich producentów akcesoriów i części komputerowych. Firma od początku stawia na oryginalny design i wysoką jakość komponentów. Oferta Modecom obejmuje urządzenia peryferyjne, takie jak myszki, słuchawki, głośniki, czytniki kart czy kamery oraz części PC, w tym zasilacze, obudowy i wentylatory.

Przedsiębiorstwo powstało w 1999 roku, zaczynając jako producent obudów i zasilaczy komputerowych. Modecom postawił sobie za cel dostarczanie komponentów wyróżniających się ciekawym wzornictwem oraz ponadprzeciętną jakością wykonania. Producent ten jako pierwszy w Polsce wprowadził obudowy w kolorze srebrnym i czarnym, które dziś są powszechnie stosowane. Taka strategia szybko się opłaciła. Już w 2005 roku Modecom stał się polskim liderem w tym segmencie i zanotował przychody w wysokości 55 mln zł. Dziś marka ta jest dobrze rozpoznawalna w wielu krajach wschodniej i zachodniej Europy.

Modecom był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał m.in. „Gazelę Biznesu” przyznawaną przez „Puls Biznesu” oraz Coface, a także tytuł Marki Roku miesięcznika „Komputer Świat”.

Modecom

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.