Przedsiębiorstwo AAB istnieje od 1995 roku, od roku 2003 jest dystrybutorem urządzeń do chłodzenia oraz akcesoriów do wyciszania komputerów osobistych i laptopów. Od roku 2008 producent własnej marki AAB COOLING, znanej i cenionej przez konsumentów dzięki wysokiej jakości oraz bardzo przystępnym cenom.

Dzisiaj firma oferuje akcesoria związane z chłodzeniem – zarówno kompletne systemy chłodzenia dla procesorów, jak i mniej popularne urządzenia, takie jak radiatory i wentylatory dla kart graficznych, modułów pamięci czy dysków twardych. Oprócz tego w ofercie znajdziemy osobne wentylatory lub podkładki chłodzące pod laptopy, a także maskownice, pasty termoprzewodzące oraz kable. Szeroka gama produktów pozwala na dobranie rozwiązań najlepiej odpowiadających naszym potrzebom.

Produkty AAB charakteryzują się wysoką jakością i optymalną ceną, dzięki której wyciszenie i schłodzenie naszego komputera nie będzie zadaniem drogim. Firma oferuje także akcesoria do telefonów – powerbanki, selfiesticki czy lampki LED na USB.

AAB

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.