Fellowes to globalny producent oraz dystrybutor akcesoriów i urządzeń związanych z archiwizacją dokumentów oraz szeroko rozumianym funkcjonowaniem biura. Firma powstała w 1917 roku i rozpoczęła funkcjonowanie od produkcji słynnych i stosowanych do dziś pudeł do archiwizacji, tzw. Bankers Box. Z czasem oferta poszerzyła się o kolejne produkty będące odpowiedzią na zmiany w funkcjonowaniu przeciętnego biura – w tym pierwszą niszczarkę osobistą.

Produkty Fellowes – oprócz wysokiej jakości i korzystnej ceny – odznaczają się także tym, że nie szkodzą środowisku. Producent stosuje się do wielu norm umożliwiających skuteczniejszą gospodarkę odpadami wtórnymi. Postawa proekologiczna jest także ważnym czynnikiem przy projektowaniu urządzeń, dzięki czemu recykling lub odnowienie zużytych egzemplarzy jest zadaniem znacznie łatwiejszym i mniej energochłonnym.

Firma była wielokrotnie nagradzana w European Office Products Awards, w kategorii „Dostawca roku”, odpowiednio w latach 2014, 2016 i 2017. Konkretne produkty Fellowes zdobywają wyróżnienia niemal co roku.

Fellowes

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.