Victorinox jest jednym z bardziej znanych producentów scyzoryków i noży, z charakterystycznym białym krzyżem i tarczą w logo. Od roku 1989 produkuje też zegarki (pod submarką Swiss Army), od 1999 torby i akcesoria podróżne, jednak jego ogromną chlubą pozostają noże i scyzoryki.

Największą popularność przyniosły firmie scyzoryki, w wielu kręgach uchodzące za legendarne, a to ze względu na swoją trwałość i wielofunkcyjność. Ich historia sięga roku 1884, kiedy to Karl Elsner i jego matka, Victoria, założyli warsztat, w którym produkowali noże – siedem lat później otrzymali zlecenie na noże oficerskie dla szwajcarskiej armii. Po upływie następnych sześciu lat opatentowali swój wzór noża oficerskiego i sportowego.

Firma idzie z duchem czasu – oferowane przez nią scyzoryki różnią się między sobą zestawami narzędzi i okładzinami; oprócz bordowej z tworzywa sztucznego, możemy kupić także model w innym kolorze i wykończony drewnem. Nowością w ofercie zakładu jest też scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB o różnej pojemności.

Victorinox

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.