Lexmark to amerykański producent drukarek i materiałów eksploatacyjnych do nich, który powstał w 1991 roku na skutek wydzielenia z korporacji IBM działu odpowiedzialnego za produkcję i eksploatację drukarek. Firma oferuje sprzęt pod swoją marką, jak i produkuje drukarki dla Della oraz IBM InfoPrint.

Sprzęt Lexmarka kojarzony jest z obsługą nowych, nowoczesnych technologii oraz przemyślaną konstrukcją i funkcjami. Dzięki temu w ofercie firmy znajdziemy zarówno proste, tanie modele przeznaczone do użytku domowego, jak i zaawansowany sprzęt przeznaczony do wytężonej pracy biurowej. Jakiś czas temu Lexmark wycofał się z produkcji drukarek atramentowych (ten dział przejął wieloletni partner firmy). W sprzedaży można znaleźć jednak drukarki igłowe. Jako pierwszy producent wprowadził na rynek drukarki z ekranami dotykowymi i łączem internetowym.

Lexmark zajmuje się także tworzeniem rozwiązań programowych związanych z drukiem, które pozwalają firmom na uproszczenie procesów biznesowych oraz zabezpieczenie urządzeń drukujących przed włamaniem i kradzieżą dokumentów.

Lexmark

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.