Joseph Joseph to firma, która wystartowała stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku. Oferuje szeroki wybór akcesoriów kuchennych, służących pomocą przy pieczeniu i gotowaniu.

Jej założyciele – bracia Richard i Anthony Joseph – postawili na produkcję sprzętów mających znaleźć zastosowanie w każdej kuchni, nie tylko w trakcie przygotowywania posiłków, ale i organizacji pracy czy nawet zmywania naczyń. W ofercie Joseph Joseph znajdziemy wiele – na pierwszy rzut oka dość standardowych – produktów, które zostały przemyślane i zaprojektowane na nowo, tak by można było uczynić pracę w kuchni bardziej komfortową. Są to np. wygodne otwieracze do puszek, tarki, różnorodne deski do krojenia czy wyciskarki do cytrusów. Wszystkie wykonano z najwyższej jakości tworzyw i metali.

Warto zwrócić uwagę na ich niecodzienny design, w szczególności kształty desek do krojenia – te ostatnie, wykonane z hartowanego szkła, czyli bardzo odporne na zarysowania i temperaturę, są oferowane w wielu atrakcyjnych motywach. Kupić możemy deskę na przykład w kształcie płyty winylowej lub… kasety magnetofonowej.

Joseph & Joseph

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.