Komputronik S.A. od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV, jak również świadczy szereg specjalistycznych usług.
Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci salonów. Przedsiębiorstwa i instytucje publiczne obsługiwane są przez specjalistów z działu Komputronik Biznes, który posiada lokalne biura w kilku największych polskich miastach. Komputronik S.A. obsługuje również, w charakterze dystrybutora, partnerskie firmy komputerowe z całej Polski.

Jak zmienialiśmy się na przestrzeni lat?

 • 1996

  powstanie firmy Komputronik S.A.

 • 1997

  lokalna dystrybucja i drobne naprawy komputerów

 • 1998

  otwarcie sklepu internetowego i rozpoczęcie sprzedaży hurtowej

 • 2004

  utworzenie centrali na ul. Wołczyńskiej w Poznaniu

 • 2007

  debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

 • 2011

  przychody Grupy Komputronik po raz pierwszy w historii przekroczyły 1 mld złotych

 • 2013

  otwarcie salonu Megastore w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie

 • 2015

  budowa nowego, stacjonarnego magazynu dla 70 tys. produktów

 • 2016

  20-lecie firmy Komputronik S.A.

Czym się szczycimy w roku 2017?

Komputronik S.A. to stabilna i prężnie działająca firma branży IT, klasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych spółek teleinformatycznych na polskim rynku. Liczne nagrody i tytuły dowodzą, że firma jest doceniana przez analityków i niezależnych obserwatorów rynku komputerowego. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów spółki są m.in. posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001:2008 oraz 14001:2004. Komputronik S.A. z centralą w Poznaniu, oddziałami w Warszawie i Katowicach, Centrum Dystrybucyjnym w Komornikach, prawie 200 salonami stacjonarnymi oraz licznie nagradzanym sklepem internetowym, realizującym ponad dwa miliony zamówień rocznie, jest silną firmą z ugruntowaną pozycją.

Wybrane nagrody i certyfikaty, które zdobył nasz sklep Komputronik.pl:

Laur Konsumenta 2016

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży i operator sklepu internetowego Komputronik.pl, został doceniony w kolejnej edycji projektu Laur Konsumenta. Głosami klientów zajął pierwsze miejsce w kategorii „Internetowe sklepy komputerowe”, zdobywając tym samym złote godło (2016).

Najlepszy Sklep Internetowy 2014

Komputronik.pl, internetowy sklep największej w Polsce sieci sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Elektronika i AGD” w rankingu serwisu Money.pl (2014).

Jakość Obsługi 2017

Spółka została zwycięzcą IX edycji polskiego programu Jakość Obsługi w kategorii „Sklepy komputerowe” (2017).

Lider Jakości 2016

Konsumencki Lider Jakości 2016 – Komputronik S.A. uzyskał tytuł Lidera Jakości, nagrodę konsumencką przyznawaną za najwyższy standard usług i wysoką jakość produktów.

ISO 9001:2008

Certyfikat ISO 9001:2008 - certyfikat potwierdzający szczególną dbałość o wysoką jakość oferowanych usług dla centrali Komputronik S.A. na ul. Wołczyńskiej 37 w Poznaniu oraz dla magazynu mieszczącego się na ul. Kolumba 8 w Komornikach.

ISO 14001:2004

Certyfikat ISO 14001:2004 – certyfikat dla spółki jako dowód odpowiedzialności ekologicznej.

Współpracują z nami największe marki na rynku

Zaufały nam największe firmy z branży elektroniki i sprzętu AGD. Zobacz listę marek, których ofertę znajdziesz w sklepie Komputronik.pl

Zobacz więcej na komputronik.pl

Nasze usługi, czyli co oferuje Komputronik.pl

Usługi Komputronik.pl obejmują m.in. kompleksowe reklamacje gwarancyjne, pogwarancyjne naprawy notebooków, multimediów oraz szeroko pojętego sprzętu foto. Dokonujemy ich w naszym Centrum Serwisowym. Klientom proponujemy także skorzystanie z pakietu Gwarancja Beztroski, która stanowi dodatkową ochronę zakupionego sprzętu. Nasi specjaliści zajmują się również profesjonalnymi usługami serwisowymi, gdy sprzęt ulegnie uszkodzeniu (np. odzyskiwanie danych). Oferujemy także kompleksowe usługi finansowe, pozwalające wybrać najwygodniejszą formę zakupu sprzętu – sprzedaż ratalną lub leasing. Z myślą o użytkownikach smartfonów na kartę świadczymy usługę doładowywania telefonów za pomocą terminali znajdujących się w sklepach sieci Komputronik.

Sieć sklepów Komputronik

Przejdź do listy sklepów stacjonarnych