Komputronik S.A. od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV, jak również świadczy szereg specjalistycznych usług.
Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci salonów. Przedsiębiorstwa i instytucje publiczne obsługiwane są przez specjalistów z działu Komputronik Biznes, który posiada lokalne biura w kilku największych polskich miastach. Komputronik S.A. obsługuje również, w charakterze dystrybutora, partnerskie firmy komputerowe z całej Polski.

Jak zmienialiśmy się na przestrzeni lat?

 • 1996

  ROZPOCZYNAMY DZIAŁALNOŚĆ

 • 1998

  OTWIERAMY SKLEP INTERNETOWY

 • 2003

  POWOŁUJEMY KOMPUTRONIK BIZNES, FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ PRZEDSIĘBIORSTWA I INSTYTUCJE

 • 2007

  DEBIUTUJEMY NA GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE

 • 2008

  PRZEJMUJEMY SIEĆ KAREN

 • 2009

  UZYSKUJEMY 1. MIEJSCE W RANKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH
  (wg. money.pl)

 • 2011

  PRZEKRACZAMY PRÓG 1 MLD ZŁOTYCH DOCHODU

 • 2013

  OTWIERAMY W WARSZAWIE PIERWSZY SALON MEGASTORE

 • 2014

  ODNOTOWUJEMY PRZEKROCZENIE PROGU 1000 OSÓB ZATRUDNIONYCH W GRUPIE KOMPUTRONIK

 • 2015

  URUCHAMIAMY NOWY, PÓŁAUTOMATYCZNY MAGAZYN

 • 2015

  OTWIERAMY 100. SALON STACJONARNY

 • 2018

  PRZEKRACZAMY PRÓG 100. TYS PRODUKTÓW W OFERCIE

Czym się szczycimy?

Komputronik S.A. to stabilna i prężnie działająca firma branży IT, klasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych spółek teleinformatycznych na polskim rynku. Liczne nagrody i tytuły dowodzą, że firma jest doceniana przez analityków i niezależnych obserwatorów rynku komputerowego. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów spółki są m.in. posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001:2008 oraz 14001:2004. Komputronik S.A. z centralą w Poznaniu, oddziałami w Warszawie i Katowicach, Centrum Dystrybucyjnym w Komornikach, prawie 200 salonami stacjonarnymi oraz licznie nagradzanym sklepem internetowym, realizującym ponad dwa miliony zamówień rocznie, jest silną firmą z ugruntowaną pozycją.

Wybrane nagrody i certyfikaty, które zdobył nasz sklep Komputronik.pl:

Jakość Obsługi 2017

Spółka została zwycięzcą IX edycji polskiego programu Jakość Obsługi w kategorii „Sklepy komputerowe” (2017).

HP

Komputronik S.A. odebrał, szósty rok z rzędu, nagrodę HP Partner Excellence Award 2018. Statuetka została wręczona podczas uroczystej gali HP Partner Excellence Award 2018, na której zostali nagrodzeni najlepsi partnerzy sprzedażowi z bieżącego roku. Otrzymane wyróżnienie dotyczyło kategorii „Materiały eksploatacyjne”.

TP-Link

Komputronik S.A. został wyróżniony nagrodą przez firmę TP-LINK, renomowanego producenta sprzętu sieciowego takiego jak karty sieciowe, routery czy przełączniki. Otrzymane wyróżnienie dla marki Komputronik, jako Partnera Handlowego, to podkreślenie profesjonalnej współpracy w 2017 roku.

Dell

Firma Dell EMC przyznała firmie Komputronik nagrodę w ramach konkursu Dell EMC Partner Awards 2017. Marka otrzymała nagrodę w kategorii Partner of the year, za najlepsze efekty sprzedażowe w ramach danych grup produktowych i segmentów rynku, a także za wykazanie się innowacyjnymi akcjami marketingowymi oraz wysoką skutecznością działania.

Huawei

Komputronik S.A. został doceniony przez markę Huawei - producenta elektroniki użytkowej. Wyjątkowa statuetka Huawei Outstanding Retail Partner 2018 jest podziękowaniem za partnerskie relacje biznesowe.

ISO 9001:2008

Certyfikat ISO 9001:2015 - certyfikat potwierdzający szczególną dbałość o wysoką jakość oferowanych usług dla centrali Komputronik S.A. na ul. Wołczyńskiej 37 w Poznaniu oraz dla magazynu mieszczącego się na ul. Kolumba 8 w Komornikach.

ISO 14001:2004

Certyfikat ISO 14001:2015 – certyfikat dla spółki jako dowód odpowiedzialności ekologicznej.

Współpracują z nami największe marki na rynku

Zaufały nam największe firmy z branży elektroniki i sprzętu AGD. Zobacz listę marek, których ofertę znajdziesz w sklepie Komputronik.pl

Zobacz więcej na komputronik.pl

Nasze usługi, czyli co oferuje Komputronik.pl

Usługi Komputronik.pl obejmują m.in. kompleksowe reklamacje gwarancyjne, pogwarancyjne naprawy notebooków, multimediów oraz szeroko pojętego sprzętu foto. Dokonujemy ich w naszym Centrum Serwisowym. Klientom proponujemy także skorzystanie z pakietu Gwarancja Beztroski, która stanowi dodatkową ochronę zakupionego sprzętu. Nasi specjaliści zajmują się również profesjonalnymi usługami serwisowymi, gdy sprzęt ulegnie uszkodzeniu (np. odzyskiwanie danych). Oferujemy także kompleksowe usługi finansowe, pozwalające wybrać najwygodniejszą formę zakupu sprzętu – sprzedaż ratalną lub leasing. Z myślą o użytkownikach smartfonów na kartę świadczymy usługę doładowywania telefonów za pomocą terminali znajdujących się w sklepach sieci Komputronik.

Sieć sklepów Komputronik

Przejdź do listy sklepów stacjonarnych