Oczekuj więcej
od swojego komputera

Wsparcie dla Windows 7 zakończyło się 14.01.2020

Oznacza to brak kolejnych aktualizacji oprogramowania, aktualizacji zabezpieczeń i poprawek oraz brak pomocy technicznej.
Wybierz nowoczesny laptop z Windows 10. Już czas.

Wybierz swój produkt

Do domu

Do firmy

Stary komputer to dodatkowe koszty

Przejdź na nowoczesne urządzenia, by zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo i zmaksymalizować wydajność

Zobacz oferty

Okres wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 już się zakończył, a wkrótce zakończy się również okres wsparcia technicznego dla pakietu Office 2010. Nie opieraj ochrony i rozwoju swojej firmy na przestarzałych komputerach. Czas przejść na nowoczesne urządzenia z systemem Windows 10, pakietem Office i platformą Intel vPro®.1 Nowoczesne urządzenia pozwalają firmom na:

Zwiększenie produktywności

Nowe komputery z systemem Windows 10 i procesorem Intel® Core™ vPro® 8. generacji2 zapewniają szybsze o 1,3 raza jednoczesne wykonywanie wielu zadań w pakiecie Office3,4,5 oraz długi czas pracy baterii (do 11 godzin), co przekłada się na bardziej produktywny dzień pracy.3,6

Zapewnienie bezpieczeństwa plików

Szacuje się, że system Windows 10 zmniejsza liczbę zdarzeń zabezpieczeń wymagających pomocy technicznej działu IT nawet o 33%.7 Nowa technologia Intel® Hardware Shield ogranicza podatność systemu BIOS na ataki. Według 75% ankietowanych kierowników IT urządzenia z platformą Intel vPro® są bezpieczniejsze.

Zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania

Komputery starsze niż 4 lata oprócz kosztów konserwacji mogą generować również o 1,5 raza większe wydatki związane z naprawami.9,10 Według 77% ankietowanych kierowników IT zarządzanie nowymi urządzeniami z platformą Intel vPro® i systemem Windows 10 jest łatwiejsze.11 Wymiana urządzeń na nowe nigdy nie była prostsza — system Windows 10 jest zgodny z 99% aplikacji systemu Windows 7.12 Przyszłościowe fundamenty nowoczesnych urządzeń pozwalają na wydajną obsługę regularnie wydawanych aktualizacji systemu Windows 10.

Żaden komputer nie jest kompletny bez Office!

Okres wsparcia technicznego dla pakietu Office 2010 kończy się w październiku 2020 roku. To najlepszy czas, by wybrać dla firmy rozwiązanie Office, które najlepiej pasuje do nowych urządzeń — pakiet Office 2019 (zakup jednorazowy) lub usługa Office 365.

Office Home & Business 2019

Aplikacje pakietu Office*

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Outlook

Outlook

Jednorazowy zakup na jedno urządzenie, działa w systemach Windows, macOS, iOS i Android1. Pomoc techniczna jest dostępna tylko w zakresie instalacji

NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA

Office 365 Business Premium

Aplikacje pakietu Office*

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Outlook

Outlook

Access

Access2
(tylko
na komputerach
PC)

Publisher (PC only)

Publisher2
(tylko
na komputerach
PC)

Dodatkowe korzyści

Microsoft Teams

Microsoft
Teams

OneDrive 1 TB

OneDrive
1 TB

OneNote

OneNote3

Exchange

Exchange

Bookings

Bookings

Outlook Customer Manager

Outlook
Customer
Manager

SharePoint

SharePoint

Roczna subskrypcja dla jednej osoby, działa w systemach Windows, macOS, iOS i Android.1 Dostępna jest całodobowa pomoc techniczna
(przez czat lub telefon)

 • 1Dostępność aplikacji zależy od urządzenia/języka.
 • 2Tylko na komputerach PC. Więcej informacji (w tym dotyczących zgodnych urządzeń przenośnych) na stronie office.com/information
  Wymagane zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej dostępnej na stronie microsoft.com/useterms · Wymagana aktywacja · Nie można wymienić zmodyfikowanego lub aktywowanego produktu ani zamienić go na gotówkę · Do użytku niekomercyjnego
  Wymagania systemowe: Konto Microsoft · Dostęp do Internetu · Windows 10 lub Mac OS* · Procesor: 1,6 GHz, dwurdzeniowy (PC); Intel (Mac) · Pamięć RAM: 4 GB, 2 GB (wersja 32-bitowa) · pamięć masowa 4 GB (PC); 10 GB, Mac OS Extended lub APFS · Ekran: 1280 x 768 (PC) / 800 (Mac)
 • * Aby uzyskać informacje o zgodnych wersjach systemów Windows 10 i macOS oraz innych wymaganiach dotyczących funkcji, przejdź do strony office.com/systemrequirements.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wymienić urządzenie na nowsze?

Nowoczesne urządzenia z platformą Intel vPro® zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy dzięki lepszym zabezpieczeniom (zmniejszenie liczby zdarzeń zabezpieczeń o 33%)7, większej wydajności (wzrost o 65%)3,5,13, sprawniejszemu działaniu (jednoczesne wykonywanie wielu zadań szybsze o 1,3 raza)3,4,5 oraz baterii, której pojemność wystarcza na cały dzień pracy.6

Czy mogę uaktualnić komputer PC do systemu Windows 10?

Tak, za pomocą pełnej licencji można uaktualnić większość komputerów z systemem Windows 7, o ile są spełnione opisane warunki. Aby skorzystać z najnowszych możliwości sprzętowych, zalecamy przejście na nowy komputer PC z systemem Windows 10.

Czy mogę nadal używać Windows 7?

Tak, możesz nadal używać systemu Windows 7. Ponieważ okres wsparcia technicznego zakończył się 14 stycznia 2020 roku, komputer PC z systemem Windows 7 jest teraz bardziej narażony na zagrożenia bezpieczeństwa. System Windows będzie nadal działać, ale nie będziesz otrzymywać aktualizacji funkcji ani zabezpieczeń.

Czy system Windows 7 może nadal zostać aktywowany?

Po zakończeniu okresu wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 wciąż będzie można go zainstalować i aktywować. Jednak aby uniknąć zagrożeń bezpieczeństwa i wirusów, firma Microsoft zaleca wykonanie uaktualnienia do systemu Windows 10.

Czy przeglądarka Internet Explorer w systemie Windows 7 jest nadal objęta wsparciem technicznym?

Okres wsparcia technicznego dla przeglądarki Internet Explorer na urządzeniach z systemem Windows 7 zakończył się 14 stycznia 2020 roku. Przeglądarka Internet Explorer jest składnikiem systemu operacyjnego Windows, dlatego podlega temu samemu cyklowi wsparcia technicznego.

Co może zrobić organizacja, która na pewno nie zdąży wprowadzić zmian przed końcem okresu wsparcia technicznego systemu Windows 7?

Organizacje, w których można zastosować rozwiązanie wirtualizacji, mogą skorzystać z Windows Virtual Desktop. Jest to jedyna usługa w chmurze, która zapewnia możliwość korzystania z systemu Windows 10 przez wielu użytkowników. Została ona zoptymalizowana pod kątem Office 365 ProPlus oraz obejmuje bezpłatne rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows 7. Organizacje, które potrzebują więcej czasu na przejście na system Windows 10, mogą jako opcję ostatniej szansy kupić rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows 7 (oraz systemu Windows Server 2008/R2 i oprogramowania SQL Server 2008/R2).

Kiedy będą dostępne rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows 7?

Rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń będzie można kupić w centrum VLSC od 1 kwietnia 2019 roku. Rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń będą dostępne do zakupu w ramach programu dostawców rozwiązań w chmurze od 1 grudnia 2019 roku.

Skoro rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń będą dostępne dla wszystkich organizacji, dlaczego firma powinna przejść na nowe urządzenia z systemem Windows 10?

Firma Microsoft zdaje sobie sprawę, że poszczególne firmy są na różnych etapach procesu uaktualniania. Rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń są zalecane jako opcja ostatniej szansy dla urządzeń, których nie będzie można w porę uaktualnić do systemu Windows 10. Rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows 7 będą sprzedawane dla pojedynczych urządzeń, a ich cena będzie rosła każdego roku aż do stycznia 2023 roku.

Aby móc korzystać z najnowszych funkcji zabezpieczeń, produktywności i zarządzania systemu Windows 10 oraz otrzymywać regularne aktualizacje i pomoc techniczną, zalecamy organizacjom przejście na nowoczesne urządzenia z rozwiązaniem Microsoft 365, które obejmuje system Windows 10, usługę Office 365 oraz najnowsze funkcje zabezpieczeń.

Więcej informacji na temat płatnych rozszerzonych aktualizacji zabezpieczeń zawiera strona z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi tych aktualizacji.

Co się stanie w przypadku dalszego korzystania z pakietu Office 2010?

Pakietu Office 2010 będzie można nadal używać, ale po zakończeniu okresu wsparcia technicznego w październiku 2020 roku komputer będzie bardziej podatny na zagrożenia bezpieczeństwa. Pakiet Office będzie działać, ale nie będziesz otrzymywać aktualizacji funkcji ani zabezpieczeń.

Jak przygotować się na koniec okresu wsparcia technicznego dla pakietu Office 2010?

Klienci mają teraz doskonałą okazję do przeprowadzenia oceny swojej strategii technologicznej i poznania korzyści związanych z używaniem najnowszych rozwiązań w pakiecie Office 2019 i usłudze Office 365.

Czy pakiet Office 2010 będzie nadal współdziałać z usługami Office 365?

Po 1 października 2020 r. połączenia z usługami Office 365, takimi jak Exchange Online, nie będą obsługiwane. Aby utrzymać produktywność, klienci powinni uaktualnić oprogramowanie do planu usługi Office 365, który oferuje aplikacje klasyczne pakietu Office.

Dlaczego należy przejść na pakiet Office 2019, a nie na pakiet Office 2013 lub Office 2016?

Office 2019 to najnowsza i najbardziej aktualna wersja pakietu Office, która nie wymaga subskrypcji. Pozwala ona zwiększyć produktywność pracowników, udostępniając nowe, inteligentne narzędzia i funkcje oraz oferując najlepszą w swojej klasie produktywność, a jednocześnie zapewnia ochronę i zgodność z odpowiednimi przepisami.

W jaki sposób przejście na pakiet Office 2019 lub usługę Office 365 zapewnia większe bezpieczeństwo firmie?

Pakiet Office 2019 to obecnie najbezpieczniejsza wersja tego pakietu z licencją bezterminową. Zabezpieczenia obejmują funkcję Windows Information Protection (WIP) znaną z systemu Windows Professional, która jest zintegrowana z aplikacjami pakietu Office 2019. Lokalne wersje pakietu Office, w tym pakiet Office 2019, nie obejmują wszystkich inteligentnych funkcji zabezpieczeń oferowanych przez firmę Microsoft. Użytkownicy szukający pełnego zestawu inteligentnych funkcji zabezpieczeń firmy Microsoft powinni rozważyć zakup subskrypcji usługi Office 365 Business Premium lub Microsoft 365.

Jaka jest różnica między pakietem Office 2019 i usługą Office 365?

Plany subskrypcji usługi Office 365 pozwalają efektywnie pracować w wersjach premium aplikacji pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access) na wszystkich urządzeniach (aplikacje Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC) oraz oferują dostęp do dodatkowych funkcji aplikacji OneNote (funkcje zależą od urządzenia). Z usługi Office 365 można korzystać na wielu urządzeniach, w tym na komputerach PC, Mac, tabletach i telefonach z systemem Android™ oraz na iPadach® i telefonach iPhone®. Ponadto usługa Office 365 udostępnia miejsce na dane w chmurze (OneDrive), minuty na rozmowy przez Skype’a do użytku prywatnego oraz zaawansowane zabezpieczenia usługi Outlook.com. W ramach aktywnej subskrypcji Office 365 zawsze korzystasz z najbardziej aktualnych wersji aplikacji pakietu Office.

Pakiet Office 2019 z klasycznymi wersjami aplikacji Office takich, jak Word, Excel i PowerPoint, jest przeznaczony do użytku na jednym komputerze PC i jest dostępny w opcji zakupu jednorazowego. Aplikacje te nie są automatycznie aktualizowane. Aby uzyskać najnowszą wersję, należy ponownie zakupić pakiet Office po jej udostępnieniu. Wersje pakietu Office dostępne obecnie w opcji zakupu jednorazowego to Office 2019 dla systemu Windows i Office 2019 dla komputerów Mac. Poprzednie wersje to Office 2016, Office 2013, Office 2011 dla komputerów Mac, Office 2010, Office 2007, Office 2008 dla komputerów Mac i Office 2004 dla komputerów Mac. Pakiet Office w opcji zakupu jednorazowego nie obejmuje usługi Office 365.

Czy do korzystania z aplikacji dostępnych w usłudze Office 365 konieczne jest połączenie z Internetem?

Połączenie z Internetem nie jest wymagane po zainstalowaniu i aktywowaniu pakietu Office na urządzeniach. Jest ono jednak potrzebne do zainstalowania i aktywowania pakietu Office, do instalowania aktualizacji oraz do zarządzania rozliczeniami. Jest ono także potrzebne do uzyskiwania dostępu do dokumentów przechowywanych w usłudze OneDrive, chyba że zostanie zainstalowana aplikacja klasyczna OneDrive. Z zainstalowanych aplikacji pakietu Office (na przykład aplikacji Word, PowerPoint i Excel) można korzystać w trybie offline.

Należy regularnie łączyć się z Internetem, aby aktualizować pakiet Office i korzystać z automatycznych aktualizacji. W przypadku braku połączenia z Internetem co najmniej raz na 39 dni aplikacje działają w trybie ograniczonej funkcjonalności i może zostać wyświetlony komunikat o braku licencji na produkt. Aby ponownie aktywować aplikacje pakietu Office, po prostu połącz się ponownie z Internetem i zaloguj się w usłudze Office 365. Dowiedz się, jak się zalogować.

 • 1Do nabycia osobno.
 • 2Procesory Intel® Core™ vPro® i7-8665U i procesory Intel® Core™ vPro® i5-8365U 8. generacji
 • 3Testy wydajności zostały przeprowadzone między 21 marca 2019 r. a 3 kwietnia 2019 r. Wyniki tych testów mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji można znaleźć w oświadczeniu dotyczącym konfiguracji. Żaden produkt nie jest całkowicie bezpieczny.
  Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, składników, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana dowolnego z wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby w pełni ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji o testach wydajności i testach porównawczych można znaleźć na stronie http://www.intel.com/benchmarks
 • 4 Test wielozadaniowości został przeprowadzony przy użyciu obciążenia polegającego na pracy i jednoczesnym wykonywaniu wielu zadań w pakiecie Office. Test ten porównywał wydajność procesora Intel® Core™ i7-8665U 8. generacji z procesorem Intel® Core™ i7-6600U 6. generacji. Prezentacja Microsoft PowerPoint .ppt o rozmiarze 2,35 MB zawierająca 20 slajdów została wyeksportowana jako prezentacja wideo w formacie 1920x1080 H.264 .mp4 i rozmiarze 30 MB. Podczas tworzenia prezentacji wideo: 1) dokument .docx programu Microsoft Word o rozmiarze 6,49 MB składający się z 801 stron był konwertowany na plik PDF o rozmiarze 3,7 MB oraz 2) arkusz kalkulacyjny .xlsm programu Microsoft Excel o rozmiarze 68,4 MB był ponownie przeliczany.
 • 5 KONFIGURACJE ODŚWIEŻONE — NOWE: Intel Reference Platform z procesorem Intel® Core™ i7-8665U, PL1= 15 W TDP, 4C8T, tryb Turbo do 4,8 GHz, układ graficzny: Intel® UHD Graphics 620, pamięć RAM: 2×4 GB DDR4-2400, pamięć masowa: 512 GB Intel 760p SSD, system operacyjny: Microsoft Windows* 10 RS5, wersja kompilacji 1809 (kompilacja 1763v1), system BIOS: x177, MCU: A8; druga konfiguracja do porównania: system OEM z procesorem Intel® Core™ i7-6600U, PL1=15 W TDP, 2C4T, tryb Turbo do 3,9 GHz, Intel HD Graphics 620, wyświetlacz: ekran 14” o rozdzielczości 1920x1080, pamięć RAM: 8 GB DDR4, pamięć masowa: 256 GB SSD, pojemność baterii: 36 WHr, system operacyjny: Microsoft Windows* 10 Pro RS5, wersja kompilacji 1809 (kompilacja 1763v292), system BIOS: v1.0.1, MCU: C2
 • 6Czas pracy baterii: Do 11 godzin pracy w przypadku procesora Intel® Core™ i7-8665U 8. generacji, co przekłada się na produktywny dzień pracy. Pomiar został wykonany przy użyciu obciążenia generowanego przez oprogramowanie MobileMark* 2018 w przedprodukcyjnym systemie OEM z procesorem Intel® Core™ i7-8665U, PL1= 15 W TDP, 4C8T; turbo do 4,8 GHz; układ graficzny: Intel® UHD Graphics 620; monitor: ekran 14” o rozdzielczości 1920x1080, pamięć RAM: 16 GB; pamięć masowa: Hynix 256 GB; pojemność baterii: 52 WHr; system operacyjny: Windows® 10 Pro; BIOS: v.1.0.1; MCU: AA. Jasność wyświetlacza ustawiona na 150 nitów przy zasilaniu prądem stałym. Karta sieci bezprzewodowej włączona i skojarzona z siecią bezprzewodową bez połączenia z Internetem.
 • 7System Windows 10 zmniejsza liczbę zdarzeń zabezpieczeń wymagających interwencji działu IT nawet o 33%. The Total Economic Impact™ of Microsoft Windows 10 (Analiza łącznego efektu ekonomicznego systemu Microsoft Windows 10), raport firmy Forrester, 2016 r. https://query.prod.cms.rt.microsoft.com/cms/api/am/binary/RWrHjm. Żaden produkt ani komponent nie jest całkowicie bezpieczny.
 • 8The Total Economic Impact™ of the Intel vPro® Platform (Analiza łącznego efektu ekonomicznego platformy Intel vPro®), raport firmy Forrester, grudzień 2018. Badanie przeprowadzone na zlecenie firmy Intel przez firmę Forrester Consulting objęło 256 kierowników IT w średnich firmach (100–1000 pracowników) używających platformy Intel vPro® w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii i Chinach. 75% z nich „zgadza się” lub „zdecydowanie zgadza się” ze stwierdzeniem, że procesory Intel® Core™ vPro® i system Windows 10 są bezpieczniejsze niż dostępne wcześniej rozwiązania. Przeczytaj pełny raport z badania na stronie Intel.com/vProPlatformTEI
 • 9Badanie PC SMB, TechAisle, 2018
 • 10Opisane scenariusze redukcji kosztów to przykłady obrazujące możliwy wpływ danego produktu z procesorem Intel — w określonych okolicznościach i konfiguracjach — na przyszłe koszty i oszczędności. Okoliczności mogą być różne. Firma Intel nie gwarantuje wystąpienia jakichkolwiek kosztów ani redukcji kosztów.
 • 11The Total Economic Impact™ of the Intel vPro® Platform (Analiza łącznego efektu ekonomicznego platformy Intel vPro®), raport firmy Forrester, grudzień 2018. Badanie przeprowadzone na zlecenie firmy Intel przez firmę Forrester Consulting objęło 256 kierowników IT w średnich firmach (100–1000 pracowników) używających platformy Intel vPro® w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii i Chinach. 77% z nich „zgadza się” lub „zdecydowanie zgadza się” ze stwierdzeniem, że zarządzanie komputerami z platformą Intel vPro® i systemem Windows 10 jest łatwiejsze. Przeczytaj pełny raport z badania na stronie Intel.com/vProPlatformTEI
 • 1299% aplikacji systemu Windows 7 jest zgodnych z systemem Windows 10. Zastosowanie mogą mieć wymogi dotyczące sprzętu/oprogramowania; dostępność funkcji może się różnić. Wymagane jest połączenie z Internetem. Informacje na temat zgodności urządzeń i szczegóły dotyczące instalacji można znaleźć w witrynie internetowej producenta urządzenia i na stronie www.windows.com/windows10specs. Z czasem mogą pojawić się dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.
 • 13Ogólna wydajność systemu: Na podstawie testu SYSmark* 2018 porównującego wydajność procesora Intel® Core™ i7-8665U 8. generacji i procesora Intel® Core™ i7-6600U 6. generacji. Oprogramowanie SYSmark 2018 jest wydawane przez Business Applications Performance Corporation (BAPCo) — konsorcjum oferujące rozwiązania do testów porównawczych. Oprogramowanie SYSmark testuje wydajność aplikacji klasycznych systemu Windows* z zastosowaniem scenariuszy rzeczywistego użytkowania — pod kątem wydajności, kreatywności i szybkości reagowania. Aplikacje używane w scenariuszach to Microsoft Office*, Adobe Creative Cloud* i Google Chrome*. Każdy scenariusz generuje indywidualne metryki przekładające się na ogólny wynik.
 • 14Aplikacja Slack działa w tle, a prezentacja ppt programu Microsoft PowerPoint o rozmiarze 2,28 MB jest eksportowana jako prezentacja wideo w formacie 1920×1080 H.264H .mp4. Podczas tworzenia prezentacji wideo: 1) dokument .docx programu Microsoft Word o rozmiarze 6,49 MB składający się z 844 stron jest konwertowany na plik PDF o rozmiarze 7,98 MB oraz 2) arkusz kalkulacyjny .xlsm programu Microsoft Excel (z włączonymi makrami) o rozmiarze 70,4 MB podlega ponownemu przeliczeniu.

Szybkość. Niezawodność.
A do tego atrakcyjny
wygląd.

Bezpieczeństwo, wytrzymałość i świetny design - możesz mieć to wszystko.

Przy zakupie nowego komputera trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Może to przytłaczać i zniechęcać. Jeśli jednak poznasz nowe funkcje i dowiesz się czego możesz oczekiwać, istnieje spora szansa, że dokonasz właściwego wyboru.

Wybierz komputer, który do Ciebie przemawia.

Pisz, mów, dotykaj ekranu, używaj pióra cyfrowego — na nowym komputerze PC z systemem Windows 10 możesz pracować tak, jak lubisz.

Cieńszy, lżejszy, szybszy

Wyposażone w dyski półprzewodnikowe i najnowsze technologie, nowoczesne komputery są szybsze, bezpieczniejsze, wytrzymalsze i bardziej stylowe.

Drukuj dokumenty,
a nie reklamy.

Drukuj strony internetowe w przeglądarce Microsoft Edge bez reklam i innych zbędnych elementów. Włącz funkcję przejrzystego drukowania i drukuj tylko to, co chcesz.

Windows, który znasz, ale jeszcze lepszy.

Office 100 zł taniej!

Kupując Office z nowym laptopem zapłacisz 100 zł mniej. Dodaj wybrany Office dodając komputer do koszyka.

Wybierz komputer, który do Ciebie przemawia.

Pisz, mów, dotykaj ekranu, używaj pióra cyfrowego - na nowym komputerze PC z systemem Windows 10 możesz pracować tak, jak lubisz.

Szybciej znajduj
potrzebne informacje.

Szybciej znajduj potrzebne informacje.
Nie pamiętasz, gdzie zapisałeś ostatni plik albo czego szukałeś? System Windows 10 pomoże szybciej znaleźć potrzebne dane - witryny internetowe, dokumenty, zdjęcia, prezentacje i odpowiedzi.

Drukuj dokumenty, a nie reklamy.

Drukuj strony internetowe w przeglądarce Microsoft Edge bez reklam i innych zbędnych elementów. Włącz funkcję przejrzystego drukowania i drukuj tylko to, co chcesz.