Więcej niż szybka rozgrywka z RTX

Odbierz subskrypcję PC Game Pass i GeForce NOW Priority na 3 miesiące z wybranymi produktami GeForce RTX z serii 40*

Wysokiej jakości gry w ramach subskrypcji PC Game Pass, usługi GeForce NOW i mocy kart graficznych GeForce RTX z serii 40. Ciesz się najwyższą wydajnością i jakością oprawy graficznej w tytułach PAYDAY 3, Forza Motorsport, Minecraft i innych z RTX i opartej na AI technologii NVIDIA DLSS oraz ray tracingowi.** Rozszerz bibliotekę gier dzięki RTX On.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz subskrypcję PC Game Pass i GeForce NOW Priority na 3 miesiące (o wartości 60 USD) przy zakupie objętej promocją karty graficznej GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti, 4070, 4060 Ti lub 4060*.

Jeden kod na osobę.
*Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia. Kliknij, aby uzyskać szczegółowe informacje.
**Ray tracing i DLSS już dostępne w wybranych tytułach.

Geforce RTX

PC Game Pass

Graj ze znajomymi w setki doskonałych gier na komputery osobiste, w tym również w tytuły premierowe, i uzyskaj subskrypcję EA Play.

Zacznij od razu. Weź udział w kooperacyjnej przygodzie. Twórz fantazyjne światy. Ciesz się ogromnym wyborem gier ze wszystkich gatunków – dzięki stale dodawanym tytułom, zawsze będzie coś nowego do ogrania!

Gaming klasy GeForce, gdziekolwiek jesteś

Dzięki GeForce NOW, platformie firmy NVIDIA do gamingu w chmurze, ulepszysz nie tylko swój komputer do gier. Dostępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków, telewizorów i urządzeń mobilnych usługa GeForce NOW zapewnia możliwość strumieniowania gier ze znakomitą wydajnością RTX na wszystkich Twoich urządzeniach. Błyskawicznie uzyskaj dostęp do obsługiwanej kolekcji wysokiej jakości gier PC w ramach subskrypcji PC Game Pass lub strumieniuj tytuły ze swojej kolekcji gier ze sklepów, takich jak Xbox, Steam, Epic Games Store i inne. Subskrypcja Priority zapewnia priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych premium, dłuższe sesje gamingowe oraz włączony ray tracing w obsługiwanych grach.

To doskonałe rozwiązanie dostępne za darmo, pozwoli Ci grać, gdziekolwiek jesteś.

Geforce RTX

KUP KARTĘ GEFORCE RTX Z SERII 40