home, smart
home

Wprowadź przyszłość w swoim domu. Bez wielkich inwestycji, remontów i projektów. Teraz możesz od ręki cieszyć się rozwiązaniami, dzięki którym jedną ręką sterujesz całym domem. Zręczne prawda? Od monitoringu, przez sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, aż po inteligentne AGD i roboty sprzątające. Twój dom może być smart i żyć własnym życiem, podczas gdy ty wypoczywasz!

O co chodzi z tym smart?

partner strefy netatmo

Inteligentne ogrzewanie, czyli jak zaoszczędzić na ogrzewaniu domu?

Gdy nadchodzą miesiące jesienno-zimowe i słupek rtęci nieubłaganie obniża się z dnia na dzień, to znak, że nadchodzi sezon grzewczy. Koszty ogrzewania stanowią sporą część naszego budżetu domowego i przeglądnięcie rachunku za ogrzewanie często przyprawia o ból głowy.

Inteligentny wideodomofon Netatmo Doorbell – wygoda i bezpieczeństwo

Inteligentny wideodomofon bezprzewodowy to urządzenie, które może zastąpić twój klasyczny dzwonek do drzwi. Dzięki wbudowanej kamerze widzisz, kto stoi przed drzwiami, a łączność z Internetem pozwala odbierać połączenia niezależnie od tego, czy jest się w domu, czy gdzieś zupełnie indziej. W Polsce dopiero zaczynają się pojawiać takie sprzęty, więc wyjaśnijmy krok po kroku z czym się to je.

bądź smart i poczytaj poradniki!

Smart home – 5 łatwych i praktycznych zastosowań inteligentnego domu

Czym jest inteligentny dom? To system, dzięki któremu w prosty sposób poprawisz komfort życia w swoim mieszkaniu – i poza nim zresztą też. Choć opiera się na nowoczesnych technologiach, to wcale nie trzeba się go obawiać i bez trudu poradzi sobie z nim nawet laik czy senior. Zainwestuj w swoją wygodę. Podpowiadamy, jak wykorzystać smart home w praktyce i które urządzenia smart home warto kupić.

Zarządzanie smart home za pomocą jednej aplikacji

Systemy smart home początkowo postrzegane były jako gadżety dla niewielkiej grupy osób zafascynowanych nowymi technologiami. Jednak funkcjonalności i prostota obsługi tych urządzeń sprawiły, że ich popularność szybko rośnie.

Inteligentne oświetlenie domu i mieszkania. Rodzaje i funkcje

Oświetlenie domu w dużym stopniu wpływa na nasz komfort życia i nastrój. Jest też istotnym elementem dekoracyjnym, który może podkreślić walory architektoniczne poszczególnych pomieszczeń, tarasu, czy ogrodu.

Rozwiązania smart home, czyli inteligentny dom – pytania i odpowiedzi

Szukasz odpowiedzi na pytanie, czym właściwie jest Inteligentny Dom? Jakie produkty można określić tym mianem? Z naszego artykułu dowiesz się, w jaki sposób rozwiązania te mogą ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z mieszkania, poprawić jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Co to jest inteligentna żarówka? Jak wybrać?

Oświetlenie domu ma duży wpływ na nasz komfort życia i nastrój. Jaśniejsze światło poprawia nam nastrój, a przyciemnione pozwala stworzyć cieplejszy klimat. Oświetlenie jest też ważnym elementem wystroju wnętrza. Inteligentne żarówki to sprzęt, który daje nam pełną kontrolę nad oświetleniem naszego domu.

Czym jest inteligentny dom?

Wiele się o nim ostatnio mówi, ale co to tak właściwie oznacza? Jak można sprawić, by dom stał się z technologicznego punktu widzenia inteligentny i co można w ten sposób zyskać?

Jak wybrać inteligentne gniazdko?

Inteligentne gniazdko, zwane z angielskiego Smart Plug to pomysł tak praktyczny i użyteczny, że aż dziw, że pojawiły się one w sprzedaży dopiero niedawno.

Inteligentne oświetlenie domu i mieszkania. Rodzaje i funkcje.

Obecna technologia pozwala w łatwy sposób kontrolować światło w naszym otoczeniu, oraz tworzyć aranżacje świetlne na różnego rodzaju okazje. Wszystko to bez konieczności przebudowy instalacji elektrycznej.

Nowoczesna kamera do monitoringu – co powinna mieć?

Każdy chce się czuć w domu bezpiecznie. Warto więc zadbać o to, by sobie tę pewność zagwarantować. W tym celu należy pomyśleć o kamerze do monitoringu domowego.

Co potrafi asystent głosowy? Jakie urządzenia obsługuje?

Wirtualni asystenci, czyli interfejsy użytkownika oparte na mowie naturalnej, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

System inteligentnego domu - co to jest? Jak wybrać?

System inteligentnego domu może być bardziej lub mniej złożony. Oczywiście im więcej różnorakich elementów się na nie składa, tym większą zyskujemy funkcjonalność.