Dlaczego Komputronik?

Ponad 100 000 produktów

Komputronik S.A. oferuje swoje produkty w sklepie internetowym oraz w prawie 200 punktach sprzedaży, dostępnych w dogodnych dla klienta lokalizacjach. Oferta sklepu to ponad 100 000 produktów najlepszych marek z kategorii Elektronika, Telewizory i RTV, AGD, Dom, Ogród, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Moto oraz Hobby.

Komputronik S.A. jest również producentem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz posiada własną, rozpoznawalną i dopasowaną do potrzeb klientów markę komputerów. Oferta salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego to premiery i najnowsze produkty w atrakcyjnych cenach i ratach 0%. Systematycznie przygotowywane są promocje na najpopularniejsze i najciekawsze produkty oraz zestawy produktów.

Czym cechuje się oferta produktowa Komputronik S.A?

Nowe produkty

Codziennie nowe produkty

Komputronik S.A. codziennie aktualizuje i powiększa swoją ofertę o setki nowych produktów w atrakcyjnych cenach. Nowe pozycje z branży Elektronika, AGD, Moto, Zdrowie i Uroda oraz Hobby znajdują się na głównej stronie sklepu. Produkty kupić można zarówno na stronie internetowej, jak i za pośrednictwem infolinii.

Okazje dnia

Okazje dnia w wyjątkowych cenach

Komputronik S.A. codziennie oferuje wybrany produkt w wyjątkowej, promocyjnej cenie. Produkty okazyjne, ze względu na obniżoną cenę, cechują się ograniczoną dostępnością, którą w każdej chwili można sprawdzić na karcie produktu.

Raty 0%

Raty 0%

Komputronik S.A. umożliwia zakup dostępnych w ofercie produktów w ramach wygodnego programu ratalnego 0%. Sprawdź szczegóły

Dostawa z wniesieniem

Dostawa sprzętu AGD z wniesieniem

Sklep Komputronik.pl oferuje usługę dostawy z wniesieniem. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać usługę „Dostawa AGD z wniesieniem”, a konsultant skontaktuje się z kupującym i ustali optymalny termin dostawy. Usługa dostępna jest w 19 miastach. W jej ramach nasz kurier:

 • dostarczy i wniesie wybrany produkt
 • rozpakuje produkt z opakowań transportowych
 • ustawi produkt we wskazanym miejscu
 • odbierze elektrośmieci

Sprawdź szczegóły

Doradztwo

Doradztwo w zakresie zakupów

W trosce o zadowolenie i satysfakcję Klienta Komputronik.pl oferuje:

 • usługę wyceny oraz sporządzania ofert.
  Zobacz informacje kontaktowe
 • centrum pomocy, gdzie znajdują się niezbędne informacje dotyczące m.in. dostawy, rejestracji, centrum obsługi klienta, składania zamówienia oraz jego realizacji, reklamacji i zwrotu.
  Przejdź do strony pomocy
 • usługę doradztwa w strefie Komputronik Doradzamy, gdzie znajdują się poradniki i rankingi ułatwiające zakup.
  Przejdź do Komputronik Doradzamy
Gwarancja Komputronik

Gwarancja Komputronik S.A.

W ramach oferty sklep oferuje gwarancję na zakupiony sprzęt. Jeśli zakupiony towar zawiera wady, możliwe jest zgłoszenie reklamacji towaru. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa Komputronik S.A. Uruchamiana zostaje również procedura reklamacji gwarancyjnej.
Sprawdź szczegóły

Zwrot VAT

TAX FREE - zwrot VAT dla podróżnych

Każdy zameldowany poza UE klient ma prawo do zwrotu podatku VAT za zakupiony w sklepie sprzęt. Wystarczy przyjść do salonu Komputronik, dokonać zakupu za minimum 200 zł i poprosić pracowników salonu o wystawienie dokumentu Tax Free. Przy zakupie typu Tax Free do wartości produktu doliczane są 2%. Natomiast od wartości końcowej zakupu zwrot VAT wynosi 23%. Więcej informacji dotyczącej procedury Tax Free można uzyskać pod nr tel. +48616680338, +48662149889 .

Sieć sklepów Komputronik

Produkty i usługi Komputronik S.A. można zamówić oraz kupić w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Przejdź do listy sklepów stacjonarnych