Odkryj moc TECNOlogii.

Nowa era rozrywki już tu jest!

Sprawdź

Stop At Nothing

TECNO to innowacyjne przedsiębiorstwo technologiczne, które aktywnie działa w ponad 70 krajach i regionach na aż 5 kontynentach. Już od samego początku, TECNO nieustannie przełamuje konwencje, starając się stworzyć idealne połączenie nowoczesnego i estetycznego designu z najnowszymi technologiami, rewolucjonizując tym samym cyfrowe doświadczenia.

W dzisiejszych czasach TECNO jest uznanym liderem na rynku, oferując innowacyjne produkty, takie jak szeroka gama smartfonów, inteligentne urządzenia wearables, laptopy i tablety, produkty przeznaczone dla inteligentnego domu oraz nakładki HiOS. Kierując się zasadą "Stop At Nothing", marka TECNO zaangażowana jest w dostarczanie jakościowych technologii najnowszej generacji dla ludzi, którzy myślą o przyszłości, tworząc przy tym inteligentne i estetyczne produkty. TECNO inspiruje klientów na całym świecie, aby nieustannie dążyli do odkrywania własnego potencjału i kreowania swojej przyszłości.

Smartfon o futurystycznych zapędach!

Zapomnij o przycinkach animacji, ultrawydajny procesor G88 i ogromna ilość pamięci RAM tylko czekają, by wykonać wymagające zadania w pełnej płynności. SPARK 10 PRO został wyposażony w ekran o odświeżaniu 90Hz, co wzmocni doznania płynące z rozgrywek sieciowych w ulubione gry mobilne. Aparat 50 MP powali Cię na kolana jakością wykonanych fotografii, a liczne tryby zagwarantują ostre ujęcia nawet w nocy. Nie zwlekaj i sprawdź najnowszy smartfon SPARK 10 PRO już dziś!

Sprawdź

Czysta moc dostępna od zaraz!

TECNO SPARK 10 to doskonały smartfon dla entuzjastów aktywnego stylu życia. Wyposażony w dużą ilość pamięci RAM oraz szeroki zakres funkcji i aparaty, które gwarantują rewelacyjne ujęcia. Chwytając SPARK 10 w dłoń, poczujesz energię szybkiego procesora i dużej baterii, którą naładujesz w mgnieniu oka dzięki technologii szybkiego ładowania 18W. Futurystyczny design tylko wzmocni przekonanie o tym, że ten flagowy smartfon został stworzony specjalnie dla Ciebie!

Sprawdź

Perfekcja w każdym calu!

TECNO SPARK GO 2023 to smartfon przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy nie godzą się na żadne spowolnienia animacji. Superszybki procesor zadba o płynną pracę systemu Android, a pojemna bateria 5000mAh sprawi, że zapomnisz gdzie leży ładowarka. Duży wyświetlacz 6.6” pozwoli zobaczyć każdy szczegół na fotografiach uchwyconych nowoczesnym podwójnym aparatem wspomaganym przez SI. Postaw na czystą wydajność i bogactwo multimediów razem z modelem SPARK GO 2023!

Sprawdź

Multitasking, który nie zna granic!

TECNO POP 7 to smartfon o ogromnej baterii 5000mAh, dzięki której możesz cieszyć się wygodną pracą nawet do kilku dni bez konieczności ładowania! Podwójny aparat SI gwarantuje cudowne zdjęcia, a pojemny wyświetlacz 6.6” ukaże każdy szczegół podczas rozgrywki w ulubione gry. Gustowna obudowa unibody wzmacnia wrażenia wizualne, a jej jakość sprawi, że smartfon będzie wyglądał jak nowy przez długi czas.

Sprawdź

Kup już dziś

Spark 10 Pro

Sprawdź cenę

Sprark 10

Sprawdź cenę

Spark Go 2023

Sprawdź cenę