Chcesz zawojować Internet? Interesująca treść to nie wszystko. Zadbaj o sprzęt i spraw, by Twoje streamy i video przyciągały same lajki!

Działaj stabilnie. Zobacz aparaty.

więcej

Mówimy wyraźnie. wybierz mikrofon.

więcej

Przerwynik na poradniki

Jak zacząć streamować? 10 porad dla początkujących streamerów

Chciałbyś spróbować swoich sił lub szczęścia online i szukasz wskazówek jak zostać streamerem? Przygotowaliśmy dla ciebie kilka najważniejszych wiadomości oraz 10 porad.Dzięki nim dowiesz się, jak zacząć streamować, by osiągnąć sukces i zebrać wokół siebie społeczność. To rzeczy, o których można nie wiedzieć, gdy jest się na początku przygody, a które zdecydowanie wiedzieć warto. Ale zanim odpowiemy na pytanie jak zacząć streamować, dowiedzmy się w dużym skrócie o podstawach.

➔ czytaj dalej

Jaka kamera do streamowania? Polecane kamerki do komputera

Zobacz, jaka kamera do streamowania pozwoli ci nagrywać wideo w satysfakcjonującej jakości. Co musi mieć taki sprzęt, by zapewnić dobrą jakość, a twoje streamy dobrze i przyjemnie się oglądało.

➔ czytaj dalej

Jaki mikrofon do streamowania? Najlepsze mikrofony dla graczy

Właściwie każdy laptop, każda kamerka internetowa i każdy zestaw słuchawkowy ma zintegrowany mikrofon. Sprawdza się na co dzień, ale jeśli chcesz zostać streamerem lub nagrywać filmy i podcasty, to zdecydowanie lepiej zrobisz, wybierając dedykowany mikrofon do streamowania.

➔ czytaj dalej

Zadbaj o swój look. Sprawdź kamery!

Ma być o Tobie głośno. Sprawdź głośniki!

więcej

Chcesz mieć fejm? Zainwestuj w słuchawki.

więcej

Nie bądź boomer! Zadbaj o oświetlenie!

więcej

Inne kategorie: