przewaga gpu nvidia

Niezależnie od tego, czy jesteś ambitnym artystą, czy też weteranem branży chcącym tworzyć swe najlepsze dzieła, układy GPU NVIDIA sprawią, że zrobisz to szybko. Od ray tracingu i VR po opartą na SI edycję materiału 8K – układy GPU NVIDIA przyspieszają przepływ pracy i pobudzają kreatywny geniusz. Stoją za nimi wyjątkowe i dostępne za darmo sterowniki Studio wydobywające to, co najlepsze z Twoich aplikacji kreatywnych.

studio

FUNKCJE RTX STUDIO

rendering 3d

Szybciej uzyskaj materiał końcowy

Podłącz, graj, rejestruj i oglądaj w doskonałej jakości trybu HDR w rozdzielczościach nawet do 8K na karcie GeForce RTX 3090. Standard HDMI 2.1 umożliwia korzystanie z Zaznaj interakcji bez opóźnień i ogromnego zwiększenia szybkości renderingu dzięki akcelerowanemu układami RTX ray tracingowi i opartemu na SI odszumianiu.

Arnold dla Maya

edycja wideo

8K cały czas

Płynnie odtwarzaj i edytuj wideo w ultrawysokiej rozdzielczości bez potrzeby wstępnego buforowania lub generowania plików proxy w programach Adobe Premiere Pro, Blackmagic Design DaVinci Resolve™, REDCINE-X PRO i innych.

Korzyści płynące z akceleracji GPU w Adobe Premiere Pro

fotografia

Wszystkie efekty, bez oczekiwania

Automatycznie zwiększ szczegółowość i kolory obrazów RAW, ogranicz liczbę artefaktów dzięki opartej na SI, akcelerowanej układami RTX, funkcji „Enhance Details” programu Adobe Photoshop Lightroom. Możesz również w Adobe Photoshop zastosować dowolną z ponad 30 funkcji, akcelerowanych na GPU, jak Rozmycie i Inteligentne wyostrzanie, aby dopracować swoje obrazy.

Adobe Photoshop Lightroom

projektowanie grafiki

Projektowanie w wymiarze RTX

Doświadcz płynnego i interaktywnego przesuwania i powiększania/pomniejszania w Adobe Illustrator, niezależnie od stopnia złożoności grafiki. Błyskawicznie wizualizuj grafikę 2D w bogatym 3D dzięki akcelerowanym układami GPU serii RTX renderowaniu w Adobe Dimension.

WIZUALIZACJA ARCHITEKTONICZNA

Zobacz każdy detal

Przeglądaj swoje projekty i środowiska w fotorealistycznej szczegółowości dzięki akcelerowanemu technikami RTX ray tracingowi i rzeczywistości wirtualnej.

RTX akceleruje V-Ray

TRANSMITOWANIE

Cała naprzód

Transmituj swoje gry i aplikacje kreatywne z najwyższą jakością strumieniowania i wydajnością, dzięki dedykowanemu enkoderowi sprzętowemu NVIDIA i wiodącemu w branży poziomowi wsparcia Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, jak OBS Studio, XSplit Broadcaster, Twitch Studio i Discord.

Przejdź do sklepu