Kupony

NASZA OFERTA

TRENINGÓW

SPRAWDŹ

DOMOWEGO SPA

SPRAWDŹ

DOMOWYCH ZAJĘĆ

SPRAWDŹ

PORZĄDKU

SPRAWDŹ
Kupony
Kupony Kupony

Zakupy w Komputronik to podwójna satysfakcja! Po pierwsze, znajdujesz produkty w wyjątkowych cenach. Po drugie, wystawiając o!cenę kupionemu produktowi, zyskujesz możliwość zwrotu wydanych pieniędzy.

Kupuj w salonach Komputronik lub na komputronik.pl i zamieszczaj swoje o!ceny. Autorów najciekawszych o!cen w każdym tygodniu nagrodzimy zwrotem gotówki za zakupy.

Regulamin konkursu »
Samsung C27HG70QQUX [1ms, 144Hz, FreeSync, HDR]

Otrzymałem paczkę,rozpakowałem i uruchomiłem.Jak siedziałem tak wyrwało mnie z klapek...Mega jakość obrazu! Kolory żywe a czerń....Boże tego szukałem.Produkt może śmiało konkurować z ekranami IPS chociaż jest na PVA.Jedynie czego można się przyczepić do producenta to potężna stopka która pochłania 40cm blatu biurka! Polecam ten produkt.

JBL Endurance SPRINT Czarne

Słuchawki zakupiłam przede wszystkim do biegania, ćwiczeń i jazdy na rowerze, pod wodą nie testowałam. Trzeba przyznać, że sprawdzają się bardzo dobrze - są komfortowe i pewnie trzymają się w uszach - nie mówiąc już o braku plątających się kabli - rewelacja. Dźwięk również bardzo zadowalający jak na tego typu sprzęt, bateria wytrzymuje tyle ile zapewnia producent, a system głośnomówiący również daje rade - spokojnie można prowadzić rozmowy telefoniczne. Po pierwszych testach sterowania dotykowego myślałam, że pójdę do sklepu i oddam te słuchawki - to problem żeby podgłośnić bo uruchamia się pauza, następna piosenka znowu pauza i tak w kółko...myślę aż tak źle chyba być nie może... Opanowałam na spokojnie sterowanie i uważam, że teraz jest to bardzo wygodna i przydatna funkcja - trzeba tylko cierpliwie rozpracować technikę. Reasumując polecam te słuchawki dla wszystkich aktywnych osób które cenią komfort i wygodę podczas treningów :)

Samsung UE55MU7002

Obraz ostry jak relacje z teściową na wspólnych wakacjach. Na poważnie kiedyś to były telewizory: krzyż bolał od przestawiania go po pokoju, oczy piekły od znakomitego kontrast samej czerwieni, uszy czerwieniały od trzeszczącego bezsensownie głośnika, pilot wielkości deski do krojenia. I ten sentyment kilkudziesięciu cali robiących cała robotę. W tym telewizorze tego nie uświadczyć. Piękny smukły bez kabelków na widoku, dostojnie grające głośniki, ekran niczym tafla najdroższego szkła, a ten pilot miód na me oczy. Na koniec mowie tak polecam a jak ja polecam to niema się do czego przyczepić.

Gorenje SVC216FR

Odkurzacz sprawdza się bardzo dobrze w naszym mieszkaniu. 50 m2 spokojnie można odkurzyć na jednym ładowaniu. Bardzo ergonomiczna konstrukcja powoduje, że podczas odkurzania nie odczuwa się bólu pleców. Duża moc natomiast sprawia, że bez problemu wciągane są wszystkie niechciane na podłodze czy chodniku zabrudzenia. Elektroszczotka ułatwia dokładne zbieranie piasku i sierści zwierząt z chodników. Dodatkowo, odkurzacz, wyposażony jest w oświetlenie led co bardzo ułatwia sprzątanie pod meblami. Ładuje się szybko i zajmuje naprawdę mało miejsca.

Robot PHILIPS HR7778/00

Królik szeptał do siebie: "O rety, o rety, na pewno się spóźnię". Już robot potrzebny, a ja jeszcze w drodze. Lecz zaraz po weekendzie wskoczył do naszego mieszkanka. Zapakowany w karton, ale na wszystkie akcesoria jest specjalna tacka, więc można liczyć na porządek. Mama natychmiast przystąpiła do testów. Ależ dzisiaj wszystko jest dziwne, Alicja uniosła powiekę. Nabierając powietrza, poczuła przyjemną woń, ale uszy były dziwnie niezmącone hałasem. Alicja nie dziwiła się nawet zbytnio, słysząc, jak Królik szeptał do siebie: "O rety, o rety, na pewno się spóźnię". To pora śniadania. Alicja, uciekając przed znienawidzoną owsianką, pogoniła za królikiem, wpadając do jego nory. Spadła przy stoliku. Leżące na nim menu brzmiało smakowicie, lecz zamiast cen był czas wykonania. Czy to możliwe, by ubić białko do omletu w 2 minuty? Zagnieść ciasto na drożdżowe bułeczki czy wycisnąć soczek jabłuszkowy w 1 minutę? I nikt nie słyszał tu o owsiance! Z oddali słychać głos mamy: "wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach". Podała Alicji rękę i wyciągnęła na smakowite śniadanie. Od dziś nie będzie owsianki, szkoda mi na to czasu - rzekła - a na obiad będą kluski kartoflane, dokładnie takie jak przygotowywała nam babcia, zanim umyłaś zęby, starłam w robocie ziemniaki. I odtąd wszystko, co wpada do robota Philips HR7778, w błyskawicznym tempie smakowicie zmienia się, niczym Alicja przekraczająca magiczne lustro. Magią w tym robocie jest moc: 1300W, dwa razy większa niż w innych modelach.

Paulina Orlińska
Robot PHILIPS HR7778/00

Robot PHILIPS HR7778/00

Roboty kuchenne

76220

Kup teraz