pracuj, jak chcesz i gdzie chcesz! niezależnie od tego czym się zajmujesz mamy dla Ciebie sprzęt!

Witaj w epoce mobilności! Postęp technologiczny sprawił, że można pracować z każdego miejsca na świecie. Możesz zrobić przelew w towarzystwie filiżanki kawy, wysłać ofertę siedząc na tarasie lub projektować patrząc na szczyty gór. Skompletuj sprzęt, dzięki któremu zawsze będziesz górą i nie utkniesz pod stertą dokumentów. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

twoje biuro

ma nowy adres... wyłącznie mailowy!

Twoje miejsce pracy zależy wyłącznie od Ciebie... ale możemy Cię zainspirować. Skorzystaj z naszych propozycji i znajdź sprzęt dla swojej firmy!

zaproś do gabinetu...

nowy sprzęt!

Sprawdź najnowsze rozwiązania, dopasowane do Twojego stylu pracy i branży, w której działasz. Dla każdego specjalisty mamy coś specjalnego!

zdrowo się dziś napracujesz?

Badasz, szukasz, diagnozujesz. Znasz skróty USG, MRI, ASPAT, ALAT, RTG? Poznaj na skróty drogę do PC dedykowanych dla lekarzy!

sprawdź

potrzebna Ci moc obliczeniowa?

Całymi dniami wysyłasz zeznania, gdyż wielu na Ciebie liczy. Rzadko masz czas na PITu, PITu z koleżanką w kawiarni? Sprawdź sprzęt dla księgowych!

sprawdź

Zapisujesz całe PARAGRAFY?

Działasz zgodnie z kodeksem, jesteś prawy i znasz zasady. Na co dzień doglądasz umów, więc masz prawo do dopasowanego komputera. Sprawdź propozycje dla prawników!

sprawdź

szukasz stałego partnera biznesowego? oferujemy Ci współpracę dopasowaną do Twoich potrzeb

Szukasz
dostawcy
kompleksowych
rozwiązań IT?

Reprezentujesz firmę lub instytucję i zamawiasz sprzęt na użytek biznesowy? Szukasz partnera z obszaru wdrożeń systemów informatycznych, outsourcingu IT, bezpieczeństwa danych, chmur obliczeniowych i innowacji technologicznych? Poznaj ofertę skierowaną do biznesu i zyskaj kompleksową obsługę od doradztwa przez wdrożenie, aż po serwis.

sprawdź

Dokonujesz
zakupów
w ilościach
hurtowych?

Prowadzisz sprzedaż internetową lub w salonie stacjonarnym? Szukasz stabilnego i zaufanego partnera? Mamy dla Ciebie ofertę ponad 100 000 produktów, wygodny i przejrzysty system zamówień. Zyskasz dedykowanego opiekuna handlowego, elastyczne finansowanie zakupów i wiele innych korzyści. Zapraszamy do kontaktu.

sprawdź

strefa marek

korzystny leasing atrakcyjne raty ubezpieczenie Optymalizuj koszty i korzystaj z atrakcyjnej oferty usług
skrojonych na miarę
potrzeb Twojej firmy

czymkolwiek się zajmujesz. Mamy to!

Stwórz swoje miejsce pracy tak, jak chcesz! Wybierz sprzęt i dobierz akcesoria. Znajdziesz tu wszystko w jednym miejscu!

Prowadzisz biznes? To Cię zainteresuje!