Łap swoją
grę i trzymaj
się mocno.

Odbierz oprogramowanie o wartości ponad 130 USD, kupując objęty promocją procesor Intel® Core™ oraz Komputer PC.*

Skorzystaj z oferty do 30 września 2021 roku.

*Obowiązują warunki i zasady. Dotyczy tylko pobranych wersji cyfrowych na PC.

PICK YOUR GAME
by UBISOFT

Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, aby udostępnić Ci niektóre z naszych najlepszych tytułów bez dodatkowych kosztów!

Spośród trzech różnych serii Ubisoft – Watch Dogs: Legion, Riders Republic i Immortal Fenyx Rising – wybierz swój prezent przyznawany z zakupem kwalifikującego się procesora Intel®Core™.

Wybierz 1 z 2:

Witaj w zaraniach ery przemysłowej – od tego, jaką podążysz ścieżką, zależy dalszy rozwój świata. Jesteś wynalazcą czy wyzyskiwaczem? Oprawcą czy wyzwolicielem? Od ciebie zależy, jak zapamięta cię świat. Anno 1800 łączy ulubione funkcje graczy ze świeżym sposobem prowadzenia rozgrywki w zapadającym w pamięć otoczeniu. Weź we własne ręce ster swoich losów i pożegluj przez technologiczny i polityczny krajobraz XIX wieku, aby zbudować imperium, które oprze się działaniu czasu.

W grze Star Trek™: Bridge Crew wraz ze znajomymi znajdziesz się w samym sercu statku kosmicznego. Wcielając się w oficerów Federacji, będziecie podejmować działania i decyzje, które zaważą na losie waszego statku i załogi. Gra Star Trek: Bridge Crew została stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej, dzięki czemu umożliwia realistyczne zanurzenie się w świecie Star Treka.

Ponadto pakiet zawiera:

Nawet 60 graczy może dołączyć do rozgrywających się w czasie rzeczywistym bitew na śmierć i życie, aby spróbować przetrwać na placu boju dłużej niż inni. Znajdziesz takie elementy gatunku MMORPG jak awansowanie postaci, kolekcjonowanie przedmiotów, rozwijanie umiejętności, lochy i najazdy bossów, tryby PvE i PvP wplecione w rozgrywkę typu Battle Royale!

Oferta specjalna: Zyskaj postaci w grze – Darę i Mira

World of Tanks to drużynowa gra MMO dla wielu graczy, w której możesz pokierować pojazdami pancernymi z połowy XX wieku. Weź udział w darmowych walkach czołgów online, które na pewno podniosą Twój poziom adrenaliny. Przejmij kontrolę nad setkami oryginalnych czołgów, od ciężkich i potężnych stalowych kolosów po szybkie i lekkie maszyny zwiadowcze. Walcz z wrogiem w drużynach na realistycznych mapach i dołącz do 78 milionów graczy z całego świata!

Zacznij teraz

Kup objęty promocją procesor Intel® Core™ i5, i7 lub i9 dziesiątej bądź jedenastej generacji oraz Komputer PC.

SPRAWDŹ PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ:
>PROCESORY<   |   >KOMPUTERY PC<

  1. Przejdź na stronę softwareoffer.intel.com i zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  2. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 30 września 2021 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  3. Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.
  4. Wybierz jedną (1) z trzech pozycji premium z oferty „Pick Your Game by Ubisoft”: Watch Dogs™ Legions, Riders Republic™ LUB Immortals Fenyx Rising™.
  5. Wybierz jeden (1) z dwóch polecanych tytułów: Star Trek™: Bridge Crew LUB Anno 1800™.
  6. Uzyskaj dostęp do gry Hunter’s Arena: Legends, do treści w grze Hunter’s Arena: Legends i treści w grze World of Tanks.