WIELKIE POMYSŁY. SZYBKIE EFEKTY.

Przygotuj się do szkoły z kreatywną potęgą laptopów NVIDIA Studio.

Kup produkty

DLA SZYBKICH I CIEKAWYCH

Wyprzedzaj wszystkie terminy, przygotowuj wszystkie projekty z łatwością i szybciej osiągaj nowe wyżyny pomysłowości i kreatywności dzięki laptopom NVIDIA Studio. Laptopy Studio, zaprojektowane z myślą o kreatywności i szybkości, są doskonałym narzędziem twórczym dla artystów 3D, montażystów wideo, projektantów i fotografów – sprawnie wykonają też wszystkie zadania z zakresu STEM.

ABSOLUTNIE NAJLEPSZA SI DLA KREATYWNYCH UCZNIÓW I STUDENTÓW

RÓB TO, CO KOCHASZ – MĄDRZE

Laptopy Studio, korzystające z potężnych układów GPU NVIDIA GeForce RTX™, wyposażono w potężne procesory SI, zaprojektowane z myślą o doskonałej akceleracji kreatywnych przepływów pracy. Dzięki SI, przyspieszającej działanie aplikacji kreatywnych, możesz pożegnać żmudne zadania i powitać większe i lepsze pomysły.

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ TWÓRCZA

CZOŁÓWKA KLASY KREATYWNEJ

Układy GPU GeForce RTX z serii 30 napędzają najszybsze laptopy na świecie. Dzięki nawet dwukrotnie wyższej wydajności twórczej, w porównaniu z układami GPU poprzedniej generacji i nawet 16 GB pamięci graficznej, wszystko co robisz, przyspiesza. Czy renderujesz modele 3D, edytujesz materiał wideo 8K HDR RAW, czy też chcesz poświęcić więcej czasu na swoją pracę domową, laptopy NVIDIA Studio staną na wysokości zadania.

Sprzęt: przetestowano na laptopie NVIDIA Studio z układem graficznym GeForce RTX 3060 do laptopów, procesorze Intel Core i7 12. generacji oraz 16-calowym MacBooku Pro z układem M1 Pro. Wydajność mierzona z wykorzystaniem różnych systemów; będzie się różnić w zależności od modelu. Skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

Oprogramowanie: test wydajności programu Blender 3.1 OpenData z silnikami renderującym OptiX i Metal (odpowiednio). Test eksportu w programie Adobe Premiere Pro przeprowadzony z wykorzystaniem Adobe Media Encoder 14.3.2 i różnych sekwencji 4K z kombinacją typowych efektów. Kup terazWydajność programu Adobe Photoshop 23.1.1 przy zastosowaniu zaawansowanych efektów na zdjęciach RAW w różnych rozdzielczościach.

CECHY PLATFORMY STUDIO

NARZĘDZIA KREATYWNE DO SZKOŁY

AKCELEROWANE APLIKACJE

Zrób wszystko na „5+”

Czy jesteś początkującym artystą 3D, fotografem, montażystą wideo czy projektantem, układy GPU NVIDIA GeForce RTX Kup terazmogą przyspieszyć przepływy pracy dzięki akceleracji SI. Kup terazDzięki aplikacjom akcelerowanym układami GPU, takim jak Adobe Photoshop, Lightroom i Blender, możesz tworzyć Kup terazz prędkością wyobraźni.

WYJĄTKOWE APLIKACJE Kup terazI OPROGRAMOWANIE STUDIO

Idź na całość i na żywo

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca Twoją przestrzeń Kup terazw domowe studio nadawcze, zmieniając dzięki potędze SI kamery internetowe, mikrofony i głośniki w inteligentne urządzenia klasy premium. Wznieś na wyższy poziom swoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideokonferencje dzięki efektom dźwiękowym i wideo, takim jak wirtualne tło, usuwanie szumów i nie tylko.

WYJĄTKOWE APLIKACJE Kup terazI OPROGRAMOWANIE STUDIO

Postaw na SI w malarstwie

Użyj SI, aby przekształcić proste pociągnięcia pędzlem Kup terazw realistyczne pejzaże dzięki aplikacji NVIDIA Canvas. Szybko stwórz obraz tła lub przyspiesz poszukiwanie koncepcji, aby poświęcić więcej czasu na wizualizację pomysłów. Dzięki SI aplikacji Canvas w zespole projektowym kreatywne możliwości są nieograniczone.

WYJĄTKOWE APLIKACJE Kup terazI OPROGRAMOWANIE STUDIO

Połącz swoje kreatywne światy

Połącz z NVIDIA Omniverse™ swoje ulubione aplikacje Autodesk, Adobe, Epic i nie tylko – otwórz zupełnie nowy wszechświat szybkości i możliwości. Czy tworzysz filmy animowane, czy zapierające dech w piersiach arcydzieła cyfrowej sztuki i projekty, platforma Omniverse działająca na laptopach Studio to absolutnie doskonały sposób przyspieszenia przepływów pracy kreatywnej.

STEROWNIKI NVIDIA STUDIO

Niezawodność najwyższej klasy

Wyjątkowe i bezpłatne sterowniki NVIDIA Studio optymalizują sprzęt Studio na potrzeby najlepszych aplikacji kreatywnych, zapewniając nowe funkcje i usprawnienia wydajności, aby zwiększyć kreatywność. Sterowniki Studio są szeroko testowane pod kątem najnowszych wersji aplikacji kreatywnych Kup terazi gwarantują, że nie umknie Ci żaden szczegół ani termin.

SPOŁECZNOŚĆ NVIDIA STUDIO

Kreatywność na żądanie

Szukasz inspiracji do najnowszego projektu? Tętniące życiem społeczności NVIDIA Studio obejmują dedykowany kanał YouTube, wypełniony bezpłatnymi, wyjątkowymi poradnikami Kup terazi filmami, prowadzonymi przez artystów światowej klasy. Kup terazNaucz się nowych umiejętności i odśwież te, których dawno nie używałeś lub po prostu zainspiruj się innymi artystami.

OD STEM PO STEAM I NIE TYLKO

MISTRZ KAMPUSU

Kierunki STEM

Laptopy Studio zapewniają akcelerację układami GPU w czołowych aplikacjach z zakresu inżynierii, informatyki, analityki danych i ekonomii. Dzięki renderingowi w czasie rzeczywistym Kup terazw złożonych projektach i symulacjach, szybszemu przetwarzaniu obrazu i sygnału, a także możliwości opracowywania większych, dokładniejszych modeli z zakresu SI i analizy danych, możesz poświęcić więcej czasu na naukę, krócej czekając.

Wejdź do gry

Kiedy zakończysz dzień nauki – lub po prostu potrzebujesz trochę rozrywki pomiędzy zajęciami – laptopy Studio zapewnią fenomenalne wrażenia z gamingu PC. Najbardziej realistyczna Kup terazi wciągają grafika, wydajność akcelerowana SI, najniższe opóźnienia systemu i strumieniowanie na żywo bez zakłóceń – układy GPU GeForce RTX z serii 30 to decydujące zagranie.

WYJĄTKOWA OFERTA

PODKRĘĆ SWOJE NAJLEPSZE POMYSŁY

Kup laptop NVIDIA Studio i zyskaj 3 miesiące subskrypcji Adobe Creative Cloud (o wartości do 276,72 €).

Oferta dla nowych i dotychczasowych klientów Adobe.

*Produkty ASUS nie są objęte promocją NVIDIA, ale osoby kupujące produkty NVIDIA Studio tej firmy mogą uczestniczyć w identycznej promocji, prowadzonej przez samą firmę ASUS. Więcej szczegółów na temat produktów ASUS objętych promocją oraz instrukcje dotyczące realizacji kodu na witrynie ASUS: www.asus.com/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/

Przejdź do sklepu