SZYBCIEJ PODCZAS ZAJĘĆ
SZYBCIEJ W GRACH

POWRÓT DO SZKOŁY Z nvidia Geforce

Laptopy z układami NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 to absolutnie doskonałe narzędzia do nauki, grania i tworzenia treści. Dzięki nagradzanym kartom graficznym, technikom Max-Q i rozwiązaniom NVIDIA Studio otrzymujesz smukłe i potężne maszyny, które przyspieszą Twoje aplikacje kreatywne oraz zapewnią akcelerację aplikacji wykorzystywanych do nauki i turbodoładowanie realistycznej grafiki w najnowszych grach.

KUP LAPTOPY Z UKŁADAMI GEFORCE RTX

DELL Inspiron G15 5511-6235 - czarny

KUP TERAZ

Acer Nitro 5 (NH.QESEP.006)

KUP TERAZ

Lenovo Legion 5-17ACH (82K0002UPB)

KUP TERAZ

WEJDŹ DO GRY

Układy GPU GeForce RTX z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy, pozwalając cieszyć się najnowszymi grami w taki sposób, z którym przeciętne laptopy nie są w stanie konkurować. Graj, korzystając z najbardziej realistycznej i wciągającej grafiki, wydajności akcelerowanej SI, najniższych opóźnień systemu i strumieniowania na żywo bez zakłóceń.

WYDAJNOŚĆ W GRACH

RTX ON (ray tracing i DLSS), gdy jest to możliwe. Przeciętny laptop nie obsługuje ani jednej, ani drugiej funkcji.

Układ graficzny procesora Intel Core i7 a układ GPU GeForce 3060 do laptopów (GPU TGP – 60 W). Średnia liczba klatek na sekundę w 1080p (Full HD). Ustawienia jakości – wysokie, ray tracingu – wysokie, tryb DLSS – „Quality”. Ustawienia w Fortnite: 1080p, jakość graficzna – epicka, DLSS – zrównoważone, RT – wł., cienie RT – wł., odbicia/okluzja otoczenia – średnie, oświetlenie globalne – niskie. Wydajność mierzona z wykorzystaniem różnych systemów; będzie się różnić w zależności od modelu. Skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

WCIĄGAJĄCY RAY TRACING

Zyskaj najbardziej realistyczną i wciągającą grafikę dzięki dedykowanym rdzeniom RT. Ray tracing symuluje fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.

PRZYSPIESZENIE DLSS DZIĘKI SI

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek z wykorzystaniem rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX. Technika DLSS zapewnia dodatkową wydajność, pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne.

NISKIE OPÓŹNIENIA REFLEX

Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych. Technika NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność. 

PRZYSPIESZ SWOJE STUDIOWANIE

Laptopy z układami GeForce zapewniają akcelerację układami GPU w czołowych aplikacjach wykorzystywanych w inżynierii, informatyce, analityce danych i ekonomii. Przekłada się to na interaktywny rendering w czasie rzeczywistym w złożonych projektach i symulacjach, szybsze przetwarzanie obrazu i sygnału, a także daje możliwość opracowywania większych, dokładniejszych modeli z zakresu SI i analizy danych. Dzięki akceleracji układami GPU możesz ukończyć pracę szybciej, zyskując więcej czasu na naukę, gdy krócej czekasz.

WYDAJNOŚĆ APLIKACJI STEM (NAUKOWYCH, TECHNICZNYCH, INŻYNIERYJNYCH I MATEMATYCZNYCH)

Inżynieria: SOLIDWORKS GRCAD – test Black Owl w 1080p (kl./s) | Sztuczna inteligencja: szkolenie sieci TensorFlow/ResNet50 zgodnej z MLPerf, w podsystemie WSL (obrazy/s) | Przeciętny laptop – model z procesorem Intel Core i9 12. generacji (inżynieria) lub R9 5900HX z układem graficznym Radeon (SI). Wydajność mierzona z wykorzystaniem różnych systemów; będzie się różnić w zależności od modelu. Skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

NAJLEPSZE APLIKACJE STEM AKCELEROWANE LAPTOPAMI Z UKŁADAMI GEFORCE

PRZYSPIESZ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ

Turbodoładuj swoją kreatywność w sali lekcyjnej i poza nią dzięki platformie akcelerowanych aplikacji NVIDIA Studio, technologii sterowników i wyjątkowych narzędzi, takich jak NVIDIA Omniverse, Canvas i Broadcast. Laptopy z układamu NVIDIA RTX wyposażono w dedykowany sprzęt do akceleracji projektowania 3D, edycji zdjęć i wideo. Dzięki SI możesz jednym kliknięciem stosować zaawansowane efekty. Czy edytujesz materiał wideo, strumieniujesz treści, grasz, czy też tylko chcesz poświęcić więcej czasu na swoją pracę domową, rozwiązania NVIDIA Studio podnoszą poziom wszystkiego, co robisz.

WYDAJNOŚĆ W ZADANIACH TWÓRCZYCH

Czas renderowania (mniej znaczy lepiej)

Sprzęt: przetestowano na laptopie NVIDIA Studio z układem GPU GeForce RTX 3060 do laptopów, procesorze Intel Core i7 12. generacji oraz 16-calowym MacBooku Pro z układem M1 Pro. Wydajność mierzona z wykorzystaniem różnych systemów; będzie się różnić w zależności od modelu. Skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

Oprogramowanie: test wydajności programu Blender 3.1 OpenData z silnikami renderującym OptiX i Metal (odpowiednio). Test eksportu w programie Adobe Premiere Pro przeprowadzony z wykorzystaniem Adobe Media Encoder 14.3.2 i różnych sekwencji 4K z kombinacją typowych efektów. Wydajność programu Adobe Photoshop 23.1.1 w zastosowaniu zaawansowanych efektów na zdjęciach RAW w różnych rozdzielczościach.

NAJLEPSZE APLIKACJE KREATYWNE AKCELEROWANE LAPTOPAMI Z UKŁADAMI GEFORCE

ZOPTYMALIZOWANA MOC I WYDAJNOŚĆ
W OPARCIU O TECHNIKI MAX-Q

SMUKŁE I POTĘŻNE

Laptopy z układami GeForce to najsmuklejsze wysokowydajne rozwiązania na świecie – sprzęt niezbędny dla studenta i ucznia w ruchu. Jest wiele modeli poniżej 20 mm i 2 kg.

DŁUŻSZY CZAS PRACY NA ZASILANIU AKUMULATOROWYM

Technika NVIDIA Advanced Optimus® i Battery Boost współpracują, wydłużając czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, niezależnie od tego czy uczysz się, czy grasz.

BEZSZELESTNE DZIAŁANIE

Nic Cię nie rozproszy dzięki opartemu na SI algorytmowi trybu WhisperMode 2.0. Po prostu podłącz zasilanie i wybierz żądany poziom głośności, aby uzyskać najlepszą równowagę między akustyką a wydajnością.