Suszarko-lokówka – ranking najlepszych modeli w 2023 roku

suszarko-lokówka

Jeśli często suszysz i stylizujesz włosy, a także jesteś fanką funkcjonalnych urządzeń, pomagających zaoszczędzić czas, to suszarko-lokówka jest wprost stworzona dla Ciebie. To urządzenie, które służy do jednoczesnego suszenia i modelowania włosów. Suszarko-lokówki są szczególnie polecane przez osoby, które nie lubią tracić czasu, ale równocześnie zależy im na efektownej fryzurze bez używania kilku sprzętów.

Żeby ułatwić Ci wybór idealnego modelu, przygotowaliśmy ranking suszarko-lokówek na 2023 rok. Zobaczysz polecane przez ekspertów i użytkowników modele. Oprócz tego przygotowaliśmy krótki poradnik jak wybrać suszarko-lokówkę.

Spis treści:

Suszarko-lokówka – jaka jest najlepsza?

Zacznijmy od tego, że porządne suszarko-lokówki nie będą niszczyć Twoich włosów. To rzecz, której obawia się wiele kobiet. Na szczęście producenci odpowiednio zabezpieczają sprzęt, wyposażając go nie tylko w ceramiczne płytki, ale także nawiewy zimnego powietrza i jonizację. Dzięki temu bez obaw możesz zarówno suszyć włosy, jak i od razu je modelować.

Najlepsza suszarko-lokówka powinna mieć:

  • dużą moc (im większa, tym szybciej suszy włosy),
  • regulację temperatury nadmuchu (żebyś mogła dostosować temperaturę urządzenia do rodzaju włosów),
  • końcówki (im więcej, tym lepiej – więcej fryzur zrobisz z jej pomocą),
  • zimny nawiew (domyka łuski włosa pod koniec suszenia),
  • jonizację (chroni przed elektryzowaniem się włosów i je odżywia).

suszarko-lokówka

Czy warto zainwestować w suszarko-lokówkę? Na pewno – a szczególnie jeśli często modelujesz włosy, np. za pomocą szczotki i suszarki do włosów. Pamiętaj także, żeby wybrać model z wyższej półki: czyli taki, który nie zniszczy Ci włosów. Suszarko-lokówki są bowiem często w użyciu, dlatego warto wydać trochę więcej, żeby uzyskać zdrowe i lśniące pasma każdego dnia.

Lokówko-suszarka ma zwykle niższą temperaturę niż tradycyjna lokówka. Jest tak samo skuteczna, jednak dzięki niższej temperaturze: bezpieczniejsza dla włosów. Pamiętaj, żeby przed zakupem lokówko-suszarki koniecznie zapoznać się z jej parametrami – dzięki temu wybierzesz sprzęt, który będzie skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Lokówko-suszarki – ranking 2023Lokówko-suszarka – czy warto?

Czy warto wybrać lokówko-suszarkę? Zdecydowanie tak – w szczególności, gdy chcesz zadbać o swoją fryzurę na co dzień. Dzięki suszarko-lokówce unikniesz bałaganu w łazience i wielu sprzętów, potrzebnych Ci do stylizacji. Oprócz tego te urządzenia są bardzo zaawansowane: mają regulację prędkości suszenia oraz temperatury, dzięki czemu są delikatniejsze dla włosów od klasycznych lokówek. Skutecznie wysuszą Twoje włosy i je wystylizują, a także o nie zadbają dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak np. jonizacja. Koniec ze stylizacją na szczotkę do włosów – suszarko-lokówka pozwoli Ci stworzyć piękne, trwałe fale w kilka chwil!


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Karolina Wojdała
Miłośniczka tekstowych gier RPG i dobrego jedzenia. Fanka fantastyki oraz kryminałów. Kocha zwierzęta, w szczególności swojego kota i dwa psy. Jej trudny związek ze sportem podtrzymują najnowsze zegarki sportowe i gadżety fitness.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.

Czytaj więcej