Czy wiesz, że...

Najlepszym terminem na depilację laserem są jesień i zima? Po kuracji laserem nie można eksponować skóry na słońce, dlatego też depilacja nie powinna odbywać się wiosną i latem, gdzie skóra jest najczęściej na nie narażona.

Depilacja laserowa w domu, dzięki RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C

Depilacja stała się już standardem i to do tego stopnia, że coraz częściej czynimy starania, aby przeprowadzać ją profesjonalnie samemu, w domowym zaciszu. Producenci dają ku temu szansę, ponieważ systematycznie przygotowują stosowne urządzenia. Czy propozycje skierowane do indywidualnego użytkownika są skuteczne?

Przykład RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C pokazuje, że tak. Jest to depilator laserowy, który wykosztuje laser emitujący wiązkę światła charakteryzującą się konkretną, stałą długością 808 nm.

RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C

Rozwiązanie to gwarantuje bardzo dużą skuteczność przeprowadzanego zabiegu, urządzenie efektywnie namierza mieszki włosowe i to bez szkodliwego oddziaływania na skórę. Laser może być stosowany na całym ciele – nogach, ramionach, twarzy, a nawet w okolicach bikini. Nie powinny obawiać się go osoby z wrażliwą skórą.

RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C pozwala na regulację poziomu mocy w aż 5-stopniowym zakresie, co daje możliwość dostosowania pracy urządzenia do swoich potrzeb.

Poza tym, w przeciwieństwie do urządzeń wykorzystujących technologię IPL, nie trzeba obawiać się tu o dodatkowe koszty związane z wymianą na przykład lamp.

Więcej o zaletach depilacji laserowej przeczytasz w poradniku Depilator laserowy. Jak działa i jak wybrać?

RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C

RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C oferowany jest w zestawie z bardzo gustowną i jednocześnie poręczną walizką. Można dzięki niej całość wygodnie przechowywać czy przenosić. Samo urządzenie wyposażono natomiast w kilka funkcji dodatkowych, między innymi wyłącznik czasowy, czujnik termiczny czy czujniki dotykowe skóry. Teraz depilator dostępny jest w cenie 379 zł!

Najważniejsze dane RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C:

  • sposób depilacji: skanowanie laserowe (diodowy laser o długości światła 808 nm)
  • zasilanie: sieciowe 220 V
  • liczba poziomów mocy: 5
  • miejsca depilacji: całe ciało
  • dodatkowe cechy: wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry

Zalety z korzystania z depilatora laserowego:

  • niezwykła skuteczność – włoski są likwidowane, nie usypiane
  • bezbolesne usunięcie włosów w domowym zaciszu
  • widoczne, trwałe rezultaty jak w salonie kosmetycznym
  • nie ma konieczności wymieniania lamp – otrzymujemy kompletny zestaw do domowej depilacji laserowej
  • możliwość korzystania z urządzenia w kilka osób

Depilacja laserowa w domu, dzięki RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C
5 (100%) 2 głosów