Jaki wideorejestrator samochodowy do 300 zł? TOP 5

Wideorejestrator do samochodu to urządzenie, które w ciągu ostatnich lat błyskawicznie zyskało popularność wśród kierowców nie tylko w Polsce. Nic w tym dziwnego – kamera samochodowa jest mała, poręczna i przez cały czas nagrywa wszystko, co dzieje się na drodze podczas jazdy samochodem. Robione przez rejestrator jazdy nagrania są nieocenionym dowodem w razie stłuczki, czy poważniejszej kolizji.

Jaki wideorejestrator kupić? Dobry wideorejestrator z GPS zapewnia odpowiednią jakość i długość nagrania z przypisaną lokalizacją. Sprawdźmy, jaki wideorejestrator samochodowy do 300 zł spełnia ten warunek – oto najlepsze wideorejestratory w tej kategorii cenowej.

Najpopularniejsze wideorejestratory w Komputronik.pl

Wideorejestrator samochodowy do 100 zł: Xblitz Limited

wideorejestrator do 300 złWideorejestrator samochodowy do 100 zł, który pomimo swojej rozsądnej ceny może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami. Pozwala rejestrować materiały w jakości Full HD (1920×1080 pikseli) przy 30 klatkach na sekundę, także z dźwiękiem. Wypada docenić również funkcję Wide Dynamic Range pozwalającą na nagrywanie dobrej jakości obrazu także w słabo oświetlonych warunkach.

Przydatny będzie także 4-krotny zoom cyfrowy oraz czujnik G-Sensor. Ten ostatni zabezpiecza aktualnie nagrywany plik w sytuacji nagłego hamowania bądź zderzenia. Nie zabrakło czytnika kart microSD, solidnego uchwytu oraz funkcji nagrywania cyklicznego.


Rejestrator jazdy do 150 zł: NavRoad DVR myCAM HD Next

wideorejestrator do 300 złCzy wideorejestrator do 150 zł może zdawać egzamin? Jak najbardziej, a dowodem niech będzie NavRoad DVR MyCAM HD Next. Urządzenie cechuje się rozdzielczością Full HD, płynnością 30 klatek na sekundę i 140-stopniowym kątem widzenia – efektem są więc nagrania w wysokiej jakości, które będą mogły stanowić dobry argument podczas spotkania z policją.

Obiektyw jest również bardzo dobrze przystosowany do pracy po zmierzchu. Istotnym atutem jest także intuicyjna obsługa – urządzenie to zrozumie każdy kierowca.


Wideorejestrator z nawigacją: Navitel DVR R400

wideorejestrator do 300 złTen wideorejestrator do 200 zł nagrywać będzie nie tylko wydarzenia w trakcie jazdy, a także podczas Twojej nieobecności w aucie – na przykład postoju na parkingu. Jeśli więc ktoś uszkodzi wtedy Twoje auto, Navitel DVR R400 prawdopodobnie zarejestruje tablicę rejestracyjną sprawcy. Przy zakupie tego modelu otrzymasz 12-miesięczną licencję na nawigację z 45 krajami Europy na smartfon lub tablet.

Taki wideorejestrator z nawigacją znacznie ułatwi Ci poruszanie się po drogach. Urządzenie wyposażone zostało w mikrofon, dzięki któremu nie tylko widzisz, co się stało, ale także słyszysz dźwięki z otoczenia – choćby głos klaksonu.


Wideorejestrator do 300 zł Full HD: Navitel DVR R600

wideorejestrator do 300 złNavitel DVR R600 to bardzo dobry wideorejestrator samochodowy do 300 zł. Jego najistotniejsze cechy to szerokokątny obiektyw, cechujący się kątem widzenia wynoszącym aż 170 stopni, oraz możliwość nagrywania wyraźnego obrazu Full HD (1920×1080 pikseli). Przydatne okazują się takie dodatki jak funkcja automatycznego włączania, czy tryb parkingowy.

Navitel DVR R600 może pochwalić się również 2-calowym ekranem o rozdzielczości 900×240 pikseli oraz obsługą kart pamięci do 256GB. Nie zabrakło złącza miniUSB.


Wideorejestrator do 300 zł: MIO MiVue C320

wideorejestrator do 300 złPrzystępny cenowo wideorejestrator marki Mio, to urządzenie oferujące nagrania o wysokiej jakości. Mio MiVue C320 nagrywa w maksymalnej rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Obiektyw szerokokątny obejmuje większy obszar, bez martwej strefy, co zwiększa użyteczność powstałego nagrania. Jasny obiektyw z przesłoną F2.0 gwarantuje, że także nocne nagrania będą wyraźne i szczegółowe.

Wideorejestrator ma wbudowaną funkcję automatycznego startu po uruchomieniu silnika, więc nie musimy pamiętać o jej każdorazowym włączaniu. Mio MiVue C320 dysponuje także sensorem przeciążeń zsynchronizowanym z nagrywaniem nagłych sytuacji (np. gwałtownego hamowania czy zmiany kierunku jazdy).


Wideorejestrator w lusterku: Navitel DVR-MR250 DUAL PARKING Full HD

wideorejestrator do 300 złJeżeli możesz wydać nieco więcej, sprawdź Navitel DVR-MR250. To wideorejestrator do 400 zł, który jest zestawem złożonym z dwóch elementów. Jest to mianowicie wideorestrator z kamerą cofania – z jednej strony nagrywa zdarzenia zza przedniej szyby, z drugiej pozwala zobaczyć podgląd z kamery umieszczonej z tyłu samochodu.

Jest to reprezentant kategorii urządzeń pod nazwą rejestratory jazdy w lusterku, co oznacza, że główna kamera jest zintegrowana z tym elementem wyposażenia, a lusterko pełni zarazem funkcję wyświetlacza, właśnie do podglądu obrazu z kamery cofania.

Jaki wideorejestrator samochodowy do 300 zł? TOP 5
5 (100%) 3 głosów