Jaki wideorejestrator samochodowy do 300 zł? TOP 5

Wideorejestrator do samochodu to urządzenie, które w ciągu ostatnich lat błyskawicznie zyskało popularność wśród kierowców nie tylko w Polsce. Nic w tym dziwnego – kamera samochodowa jest mała, poręczna i przez cały czas nagrywa wszystko, co dzieje się na drodze podczas jazdy samochodem. Robione przez rejestrator jazdy nagrania są nieocenionym dowodem w razie stłuczki, czy poważniejszej kolizji.

Jaki wideorejestrator kupić? Dobry wideorejestrator z GPS zapewnia odpowiednią jakość i długość nagrania z przypisaną lokalizacją. Sprawdźmy, jaki wideorejestrator samochodowy do 300 zł spełnia ten warunek – oto najlepsze wideorejestratory w tej kategorii cenowej.

W tym zestawieniu znajdziesz:

  • Xblitz Z3: wideorejestrator do 100 zł
  • MIO MiVue C312 FullHD: wideorejestrator do 200 zł
  • Navitel DVR R400: wideorejestrator do 200 zł
  • Navitel DVR R600: wideorejestrator do 300 zł
  • NavRoad DVR MyCAM HD QUICK: wideorejestrator do 300 zł

Wideorejestrator samochodowy do 100 zł: Xblitz Z3

Xblitz Z3 to wideorejestrator samochodowy do 100 zł, który może pochwalić się zarówno niską ceną, jak i bardzo dobrymi parametrami. Pozwala rejestrować materiały w jakości Full HD (1920×1080 pikseli), zapewniając tym samym ostrość i widoczność detali na nagraniach. Wypada docenić również funkcję trybu parkingowego pozwalającą na automatyczne nagrywanie w przypadku wstrząsu np. wynikającego ze stłuczki na parkingu. Jest to doskonałe rozwiązanie zwiększające naszą kontrolę nad uszkodzeniami samochodu. Przydatny jest również szeroki kąt widzenia (110 °) oraz czujnik G-Sensor. Ten ostatni zabezpiecza aktualnie nagrywany plik w sytuacji nagłego hamowania bądź zderzenia. Nie zabrakło czytnika kart microSD, solidnego uchwytu oraz funkcji nagrywania cyklicznego (zapisywania plików w pętli).


Wideorejestrator samochodowy do 200 zł: MIO MiVue C312 FullHD

Czy wideorejestrator do 200 zł może zdawać egzamin na poziomie porównywalnym do modeli z wyższej półki cenowej? Jak najbardziej, a dowodem niech MIO MiVue C312 FullHD. Urządzenie cechuje się rozdzielczością Full HD, płynnością 30 klatek na sekundę i 130-stopniowym kątem widzenia. Efektem są więc nagrania w wysokiej jakości, uwzględniające detale i szeroki zakres obrazu. Obiektyw jest również bardzo dobrze przystosowany do pracy po zmierzchu. Wideorejestaor posiada takie fukncje jak: automatyczne uruchamianie kamery po uruchomieniu silnika czy czujnik G-Sensor. Istotnym atutem jest także intuicyjna obsługa – urządzenie to zrozumie każdy kierowca.


Kamera samochodowa z nawigacją: Navitel DVR R400

wideorejestrator do 300 złTen wideorejestrator do 200 zł nagrywać będzie nie tylko wydarzenia w trakcie jazdy, a także podczas Twojej nieobecności w aucie – na przykład postoju na parkingu. Jeśli więc ktoś uszkodzi wtedy Twoje auto, Navitel DVR R400 prawdopodobnie zarejestruje tablicę rejestracyjną sprawcy. Przy zakupie tego modelu otrzymasz 12-miesięczną licencję na nawigację z 45 krajami Europy na smartfon lub tablet.

Taki wideorejestrator z nawigacją znacznie ułatwi Ci poruszanie się po drogach. Urządzenie wyposażone zostało w mikrofon, dzięki któremu nie tylko widzisz, co się stało, ale także słyszysz dźwięki z otoczenia – choćby głos klaksonu.

Produkt chwilowo niedostępny!


Wideorejestrator do 300 zł Full HD: Navitel DVR R600

wideorejestrator do 300 złNavitel DVR R600 to bardzo dobry wideorejestrator samochodowy do 300 zł. Jego najistotniejsze cechy to szerokokątny obiektyw, cechujący się kątem widzenia wynoszącym aż 170 stopni, oraz możliwość nagrywania wyraźnego obrazu Full HD (1920×1080 pikseli). Przydatne okazują się takie dodatki jak funkcja automatycznego włączania, czy tryb parkingowy.

Navitel DVR R600 może pochwalić się również 2-calowym ekranem o rozdzielczości 900×240 pikseli oraz obsługą kart pamięci do 256GB. Nie zabrakło złącza miniUSB.


Wideorejestrator samochodowy do 300 zł: NavRoad DVR MyCAM HD QUICK

NavRoad DVR MyCAM HD QUICK to model, ktorego wygodę użytkowania zapewnia duży, 2,7-calowy ekran. Soczewka obiektywu pozwala na bardzo szerokie ujęcia rejestrowanego obrazu (kąt widzenia 170°). Widerejestrator nagrywa w maksymalnej rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Obsługuje karty microSD/SDHC/SDXC, a w momencie braku miejsca na karcie pamięci, automatycznie nadpisze nowy obraz na najstarsze nagranie (zapis w pętli). Nie brakuje tutaj takich funkcji jak: G-sensor czy wykrywania ruchu (monitoring, gdy jesteśmy poza samochodem). Producent zadbał również o wysoką jakość nagrań przez wykorzystanie technologi HDR oraz odpowiednią ostrość nagrań nocnych (system Night Vision+ z sensorem optycznym Sony IMX323).

Produkt chwilowo niedostępny!


A może wideorejestrator z kamerą cofania?

Wideorejestrator z kamerą cofaniaJeżeli możesz wydać nieco więcej, sprawdź wideorejestrator samochodowy w lusterku Navitel DVR MR250 NV FHD. To wideorejestrator nieco przekraczający 300 zł, który jest zestawem złożonym z dwóch elementów. Jest to mianowicie wideorestrator z kamerą cofania – z jednej strony nagrywa zdarzenia zza przedniej szyby, z drugiej pozwala zobaczyć podgląd z kamery umieszczonej z tyłu samochodu.

Jest to reprezentant kategorii urządzeń pod nazwą rejestratory jazdy w lusterku, co oznacza, że główna kamera jest zintegrowana z tym elementem wyposażenia, a lusterko pełni zarazem funkcję wyświetlacza, właśnie do podglądu obrazu z kamery cofania.